Connect with Us

All posts tagged "xheloz"

7 shenja paralajmëruese që tregojnë se dikush është xheloz për ju
Life Style 14:00 - 25 Shkurt, 2021

7 shenja paralajmëruese që tregojnë se dikush është xheloz për ju

Xhelozia që kalon pa u vërejtur ose injoruar mund të përshkallëzohet në një sjellje toksike që mund ta transformojë mikun tuaj në mënyrë drastike, madje mund...

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë
Life Style 10:55 - 23 Shkurt, 2021

Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Serkan bëhet xheloz për Xhemrenë

Serkan e gjen Xhemrenë në kafe me djalin që ka punësuar Nazan. Kur i sheh bashkë ai bëhet xheloz. Serkan i mban qëndrim Xhemresë dhe nuk...

Si ta bëni ish-in tuaj xheloz sipas shenjës së zodiakut
Life Style 14:00 - 2 Janar, 2021

Si ta bëni ish-in tuaj xheloz sipas shenjës së zodiakut

Edhe nëse nuk doni të pajtoheni me ish-in tuaj, do të ndiheni pak më mirë duke e ditur se ai është xheloz dhe i mërzitur që...

“Ka më shumë mik Lulin”/ Ramës s’ i del e keqja me Wadephul
Politikë 13:08 - 16 Korrik, 2020

“Ka më shumë mik Lulin”/ Ramës s’ i del e keqja me Wadephul: S’ jam xheloz…

Gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministrit Edi Rama dukej se nuk “i kishte dalë e keqja” me deklaratën e kreut të grupit parlamentar të CDU/CSU,...

Showbizz 11:26 - 16 Qershor, 2020

E ndaloi bashkëshorten të merrej me muzikë/ Sabri Fejzullahu zbulon arsyen

Bashkëshortja e Sabri Fejzullahut, Nera, ka një pasion të madh për muzikën dhe kjo jo pse bashkëshorti i saj dhe djali merren me muzikë por që...

Aktualitet 10:25 - 1 Qershor, 2019

“Jam xheloz i keq”/Reperi shqiptar flet për herë të parë për lidhjen e tij me modelen seksi

Reperi Fero dhe e dashura e tij Arbenita njihen si çifti më i përfolur i showbizzit shqiptar për momentin në mediat rozë. Së fundmi Fero ka...

Aktualitet 21:59 - 12 Maj, 2019

“Nuk ke për të dalë me kurrizin përjashtë”/ Moderatorja tregon për “xhelozinë” e të birit

Moderatorja Stela Kotri ka ndarë me të gjithë ndjekësit një nga episodet më të bukura që ka kaluar me djalin e saj 4 vjeçar. E ftuar...

Kryesore Show Biz 11:53 - 3 Shkurt, 2019

Suada Sherifi rrëfen sa xheloz e ka partnerin: “O Zot, kemi pasur shumë probleme!”

Suada Sherifi na ka shuar të gjithëve një kuriozitet të vogël që kemi pasur për të. A është xheloz bashkëshorti i saj për një bukuroshe si...

Gjithmonë pranë fëmijëve/ Fundjava në plazh e Gent Zenelajt me djalin dhe vajzën
Kryesore Show Biz 11:25 - 20 Janar, 2019

Gent Zenelaj është xheloz për gruan, por nuk ka të bëjë me meshkujt e tjerë

Ai është një ndër aktorët e preferuar të publikut shqiptar. Gentian Zenelaj ishte i ftuar ditën e djeshme në “Mos i fol shoferit” ku tregoi dhe...

Aktualitet 23:20 - 3 Janar, 2019

Studimi/ Nëse partneri  juaj është xheloz, padyshim që është edhe inteligjent

Nëse ta kanë thënë me mijëra herë që je shumë xheloze, mos u mërzit, sipas një studimi gratë xheloze janë edhe ato më inteligjentet. Sipas një...

Kryesore Show Biz 12:10 - 17 Dhjetor, 2018

Fifi ka bërë taktikën e famshme për të bërë xheloz ish-të dashurin

Për të është shkruar në media për anën profesionale, pa prekur atë personale. E ftuar në emisionin “BE Coffee” në “E diela shqiptare”, Fifi tregoi një...

Life Style 13:10 - 4 Dhjetor, 2018

E përqafoi fansi, i dashuri xheloz dhunon live 21-vjeçaren në reality show

Andrey Shabarin, personazh i njohur i një reality show në Rusi sulmoi të dashurën Rozalia Raison gjatë spektaklit ‘Dom 2’ pasi ajo pranoi se e kishte...

Aktualitet 22:50 - 21 Tetor, 2018

Është xheloz apo jo Lumi B? Bashkëshortja e reperit tregon të fshehtën e çiftit

Është një nga reperët më të dashur shqiptar, por edhe një person shumë familjar. Lum Berisha, i njohur me pseudonimin e artit Lumi B, është i...

Life Style 23:30 - 24 Qershor, 2018

Shenjat që tregojnë se keni një partner xheloz

Xhelozia është përgjigja më e thjeshtë kur një person është i pasigurt në vetvete. Xhelozia në pak raste mund të fshihet për shkak se dallohet fare...