Connect with Us

All posts tagged "xhelat"

Politikë 22:43 - 27 Dhjetor, 2019

Braho dënonte politikisht minorenë/ Tufa publikon dokumentet

Ish-drejtori i Institutit për Studimin e Krimeve dhe pasojave të Komunizmit, Agron Tufa, i cili para pak kohësh ka kallëzuar Deputetin e Partisë Socialiste Spartak Braho...

Monika Kryemadhi, Edi Rama
Aktualitet 17:48 - 22 Shkurt, 2019

Kryemadhit nuk i del inati me Ramën/ Është xhelati i shqiptarëve

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë fjalës së saj në Komitetin Drejtues të forcës politike që ajo drejton, sulmoi qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama. Kryemadhi e...

Aktualitet 18:06 - 26 Dhjetor, 2018

Kush ishte xhelati që përgatiti skuadrat e vdekjes, gjatë periudhës së komunizmit

Dëshmia rrënqethëse e sekretarit të partisë Gjirokastër: Një grua shtatzën abordoi nga frika e oficerëve dhe nga torturat që kanë ushtruar mbi fshatarë”… Si rriheshin, dhunoheshin...

Aktualitet 09:02 - 26 Mars, 2015

Berisha: Xhelati i Metës në qeli për Bamin: Do të vrasim djalin po fole

Ish kryeministri, Sali Berisha ka reaguar lidhur me pretendimet e deputetit të përjashtuar nga rradhët e Partisë Socialiste, Tom Doshi, se Durim Bami është kërcënuar në...