Connect with Us

All posts tagged "Xhangolli"

Kryeministri Rama tek selia e PS
Aktualitet 14:16 - 6 Maj, 2019

Zbulohen kandidatët e PS për bashkitë kryesore/ Kush janë të besuarit e Ramës

Ndërkohë që rreth një muaj e gjysëm na ndajnë nga zgjedhjet vendore të 30 qershorit, PS duket se ka zyrtarizuar tashmë shumicën e kandidatëve për kryebashkiakë....

Aktualitet 14:58 - 5 Janar, 2015

Deputeti i PS-së, Ilir Xhakolli i përgjigjet akuzave të opozites

Deputeti dhe kryetari i Partisë Socialiste të Pogradecit Ilir Xhakolli ka reaguar në lidhje me akuzat e PD-së për prishjen e 53 objekteve në Pogradec. I...