Connect with Us

All posts tagged "vrasje"

Life Style 09:44 - 9 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja ëndërron të bëhet nënë, ja ç’do ndodhë sot

Merve i kërkon Ojas të marrë Milën nga shkolla. Oja ndihet keq për Merven. Oja shkon në një konferencë dhe bëhet mikeshë me një doktoreshë Elif...

Aktualitet 09:12 - 9 Korrik, 2019

E rëndë në Korçë/ Vetëvritet me armë zjarri një person

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur në Korçë, ku një person është vetëvrarë me armë zjarri. Mësohet se viktima është Sededin Zenellari, kunati i Gramoz Nakos,...

Life Style 09:37 - 8 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Merve i kërkon falje Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Oja dhe Serhan kalojnë momente të bukura me njëri-tjetrin në piknik. Pelin dhe Tajlan bëjnë joga. Tajlan e ka shumë të vështirë t’i bëjë ushtrimet dhe...

Life Style 09:39 - 5 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Serhan surprizon Ojan, ja ç’do ndodhë sot

Nihal i tregon Pelinit se partneri e la për faj të Merves dhe askush nuk e beson. Pelin shkon tek Arzu dhe e pyet për të...

Aktualitet 12:43 - 4 Korrik, 2019

Qëllohet me armë zjarri/ Humbet jetën 50-vjeçari në Kavajë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në qytetin e Kavajës ku ka mbetur i vrarë një person. Viktima është një 50-vjeçar i cili është qëlluar...

Life Style 10:09 - 3 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Merve kap mat Ojan dhe Serhanin, ja ç’do ndodhë sot

Pelin shtiret si e stresuar para Tajlanit dhe i kërkon të shkojë me Berkun në festë. Oja i thotë Edipit se nuk i mban më inat...

Aktualitet 08:38 - 3 Korrik, 2019

Në kërkim ndërkombëtar për vrasje/ Prangoset 50-vjeçari

Një 50-vjeçar, i cili ishte shoallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, është arrestuar nga policia në Elbasan, me qëllim ekstradimin drejt Italisë. Mësohet se në pranga...

Life Style 09:52 - 1 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Merve dyshon tek Pelin, Oja dhe Arzu, ja ç’do ndodhë sot

Merve pyet Edipin nëse di diçka për lidhjen e re të Serhanit. Edip nuk i tregon gjë. Ai e pyet Merven pse e përjashtoi nga shkolla....

Aktualitet 08:41 - 29 Qershor, 2019

Heroinë dhe depresion/ Artisti legjendar tenton të vrasë veten

Varësia ndaj lëndëve narkotike dhe depresioni e shkatërroi bateristin e grupit legjendar të rokut Guns N’ Roses, Steven Adler. Ai tentoi të vriste veten ditën e...

cardi b emision
Aktualitet 08:44 - 28 Qershor, 2019

Nga vrasjet tek skenat +18/ Këngëtarja e njohur nuk përmbahet në klipin e ri

Dy ditë më parë reperja e famshme Cardi B u paraqit në gjykatë për 14 akuzat që rëndojnë mbi të. Por ajo nuk po shqetësohet shumë...

Aktualitet 08:15 - 28 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Merve përballet me Ojën në apartamentin e Serhanit, ja ç’do ndodhë sot

Merve shkon në apartamentin e Serhanit për të biseduar me të. Serhan i thotë Merves se martesa e tyre ka qenë gënjeshtër. Biseda mes tyre acarohet...

Life Style 09:40 - 27 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Merve mëson se Serhan ka të dashur, ja ç’do ndodhë sot

Merve kërcënon profesorin. Ajo shtiret para Pelinit se do shkojë të dorëzohet në polici. Pelin frikësohet dhe pranon të bëjë çdo gjë vetëm që Merve të...

Life Style 10:01 - 25 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Oja gjen profesorin dhe e shpëton, ja ç’do ndodhë sot

Pelin frikësohet në çdo moment se do e arrestojnë. Merves i futet frika gjithashtu. Pelini sheh makthe dhe nuk fle dot gjatë natës. Merve dhe Pelin...

Life Style 09:42 - 24 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Merve dhe Pelin vrasin profesorin, ja ç’do ndodhë sot

Pelin i ofron Serhanit të dëshmojë në gjykatë. Serhan pranon duke menduar se Pelin do e ndihmojë meqë nuk flet më me Merven. Ditën tjetër Merve...

Life Style 09:39 - 21 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Profesori tenton të vrasë Burxhun, ja ç’do ndodhë sot

Mehmet i tregon Serhanit dhe Tajlanit se është i penduar që e shkatërroi familjen për Burxhun. Oja i dërgon mesazh Serhanit dhe i tregon se po...

Life Style 10:10 - 20 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Merve përdor Burxhun për të shpëtuar nga profesori, ja ç’do ndodhë sot

Burxhu i premton Mehmetit se do e vërtetojë që është e pafajshme. Burxhu i kërkon ndihmë Merves për të gjetur një raport shtatzënie fallco. Merve vendos...

Life Style 09:36 - 19 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Oja mëson se Burxhu tentoi ta vriste, ja ç’do ndodhë sot

Serhan i kërkon Ojas të largohen nga Sarmashëku dhe të nisin një jetë të re së bashku. Ajshe i tregon Ojas që Burxhu e humbi fëmijën...

Life Style 09:38 - 18 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Burxhu hidhet nga shkallët, faji i mbetet Arzus, ja ç’do ndodhë sot

Burxhu i tregon Serhanit që pa Arzun në katin e poshtëm të lokalit ku ndodhi incidenti. Mehmet shkon të takojë Arzun dhe e akuzon se tentoi...

Life Style 10:32 - 13 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Arzu shkon në dasmën e Burxhus dhe Mehmetit, ja ç’do ndodhë sot

Merve dhe Pelin vendosin të shkojnë në dasmën e Burxhus. Ditët kalojnë por Merve, Oja, Pelin dhe Arzu nuk i flasin njëra-tjetrës. Oja mëson se Burxhu...

Life Style 09:33 - 12 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Burxhu dhe Mehmet vendosin të martohen, ja ç’do ndodhë sot

Burxhu ka frikë se Oja do i tregojë Mehmetit që ajo nuk është shtatzënë. Ajo shtiret para Mehmetit si e mërzitur për faktin që gratë e...

Life Style 09:34 - 11 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Lidhja e fshehtë e Ojas dhe Serhanit në rrezik, ja ç’do ndodhë sot

Edip i thotë Merves se ajo është e dashuruar me të. Merve tallet me Edipin dhe e kalon natën duke pirë. Mehmet kërkon sërish të shohë...

Life Style 09:40 - 10 Qershor, 2019

Vrasje të vogla/ Merve hakmerret ndaj Burxhus, Arzus dhe Pelinit, ja ç’do ndodhë sot

Oja refuzon t’i bashkohet drekës në shtëpinë e Pelinit kur mëson se aty ndodhet Serhan. Serhan dhe Oja nuk ja ndajnë sytë njëri-tjetrit. Ata flasin me...

Aktualitet 11:10 - 9 Qershor, 2019

“Jam krenare që e vrava”/ Gjuetarja “masakrohet” nga ndjekësit pasi qëlloi gjirafën

Në vitin 2017 ajo u bë e njohur dhe shkaktoi zemërim të madh në rrjetet sociale pasi vrau një gjirafë dhe e shpërndau me krenari në...