Connect with Us

All posts tagged "vrasje te vogla"

Life Style 11:41 - 26 Korrik, 2019

Pelin përgatit planin për të vrarë Merven/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla’

Tajlan bën sherr me Pelinin pasi ajo ka mësuar çfarë ka ndodhur në kompaninë e babait. Pelin kupton që Merve e ka futur në kurth Tajlanin....

Life Style 12:41 - 25 Korrik, 2019

Merve ndan Pelinin nga Tajlan/ Ja çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të Vogla”

Oja vendos të bëjë një festë në shtëpinë e re. Serhan përpiqet të mësojë të vërtetën nga Oja. Ajshe njofton Merven se Oja do organizojë një...

Life Style 10:12 - 18 Korrik, 2019

Merve sigurohet që Oja ka vdekur/ Çfarë do të ndodhë në serinë e sotme të “Vrasje të vogla”?

Tajlan sheh Pelinin duke biseduar me Mehmetin dhe bëhet xheloz. Merve pret që të përhapet lajmi i vdekjes së Ojas. Pelin afrohet me Arzun dhe mëson...

Life Style 10:13 - 11 Korrik, 2019

Merve dhe Elif bashkohen për t’i bërë keq Ojas/ Çfarë do të ndodhë sot në “Vrasje të vogla”

Elif pranon t’ja bëjë kurën Ojas. Tajlan vishet bukur për t’i rënë në sy shërbyeses së re por zhgënjehet kur mëson se ajo është larguar. Oja...

Aktualitet 19:26 - 7 Korrik, 2019

Gjithçka nisi në film/ Arzu flet për lidhjen e saj me komisarin

Aktorja e njohur për rolin e saj si “Arzu” në serialin “Vrasje të Vogla”, Tulin Ozen është në një lidhje dashurie me komisarin që luan në...

Life Style 11:24 - 26 Qershor, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Mehmet braktis Burxhun dhe rikthehet tek Arzu

Oja shkon në apartamentin e Serhanit dhe kalojnë momente intime. Merve i tregon Mehmetit se raporti Burxhus është fallco. Mehmet ndahet nga Burxhu. Ai kthehet në...

Kuriozitete 11:17 - 23 Maj, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Një ndarje ndodh në Sarmashëk, Oja shpëton fëmijët nga zjarri

Ajaz i shpëton zjarrit dhe del nga shkolla. Nilaj kujton këshillat që i ka dhënë Arzu në rast zjarri dhe i zbaton. Oja i tregon Serhanit...

Kuriozitete 12:08 - 16 Maj, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Zbulohet sekreti i madh i Ojës, Serhan dhe Tajlan largohen nga shtëpia

Oja dhe Edip kanë bërë plan t’i përplasin të vërtetën në fytyrë Merves, Pelinit dhe Arzus. Serhan nuk pranon të shkojë në darkën e Ojas dhe...

Life Style 20:35 - 9 Maj, 2019

Nesër në “Vrasje të vogla”/ Serhan i shpreh dashurinë Ojës, Rëza arrestohet

Burxhu i kërkon llogari Mehmetit dhe dyshon se ai e tradhton. Mehmet i tregon se ndodhej në shtëpinë e Arzus për të kaluar kohë me fëmijët....

Life Style 14:44 - 8 Maj, 2019

Sot në “Vrasje të vogla”/ Merve braktis Serhanin, Oja e vendosur për ta shpëtuar nga burgu

Nihal telefonon Merven për t’i thënë se Pelin i ka kërkuar që t’i shesë Burxhusë një shtëpi në lagjen e tyre. Nihal vendos të mbajë anën...

Life Style 20:51 - 3 Maj, 2019

Vrasje të vogla/ Pelin i merr fronin Merves, Serhan refuzon të takojë Ojan

Merve shkon të takojë Serhanin në burg. Serhan i kërkon Merves të shesë shtëpinë pasi nuk kanë zgjidhje tjetër. Merve nuk pranon. Oja i tregon Edipit...

Life Style 14:18 - 2 Maj, 2019

Serhan arrestohet në mes të festës/ Çfarë do të ndodhë sot tek ‘Vrasje të vogla’

Familjet e Sarmashëkut e festojnë Vitin e Ri së bashku. Policia e prish festën dhe arrestojnë Serhanin. Serhan kujton momentin kur u largua nga shtëpia e...

Life Style 09:36 - 2 Prill, 2019

Vrasje të vogla/ Oja hakmerret, Merve përfundon në spital, ja ç’do ndodhë sot

Serhan merr një tufë lule nga kopështi i shtëpisë për t’ja dërguar Ojas. Ai e gënjen Merven duke i thënë se i duhen për një shok....

Life Style 09:40 - 25 Mars, 2019

Vrasje të vogla/ Zbulohet e shkuara tronditëse e Ojas, ja ç’do ndodhë sot

Arzu takohet me Pelinin dhe i tregon për tradhëtinë e Mehmetit. Ajo kërkon të dijë me kë e tradhëton bashkëshorti por Pelin nuk i tregon gjë....

Aktualitet 09:03 - 21 Mars, 2019

Në një festë luksoze dikush bie nga tarraca/ Çfarë do të ndodhë sot në serialin e ri “Vrasje të vogla”

Neser,Në një festë luksoze dikush bie nga tarraca. Policia verifikon se vdekja ka ndodhur nga rrëzimi, por kupton se viktima është konfliktuar me dikë para vdekjes....