Connect with Us

All posts tagged "vrasja"

Vrasja e biznesmenëve/ Gjenden dy pistoleta pranë spitalit privat ku u mjekua vrasësi
Kronika 15:24 - 7 Korrik, 2020

Foto-Në kërkim për vrasjen e efektivit/ Policia ofron 10 mijë euro për kapjen e të “rrezikshmit” të Elbasanit

Policia e Shtetit bën të ditur se ka vënë në dispozicion shumën prej 10 mijë euro, për kapjen dhe lokalizmin e shtetasit shtetasit Talo Çela, 49...

Siguroi makinën që u vra Hekuran Billa/ Shpallet në kërkim bashkëpunëtori i Viktor Markut
Kronika 16:59 - 2 Korrik, 2020

Siguroi makinën që u vra Hekuran Billa/ Shpallet në kërkim bashkëpunëtori i Viktor Markut

Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim personin e fundit, të dyshuar si bashkëpunëtor në ekzekutimin e Hekuran Billësm Sipas ABC neës, ky person identiteti it...

“E mora vesh në televizor se kisha vrarë dy persona”/ Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt
Kronika 18:45 - 29 Qershor, 2020

“E mora vesh në televizor se kisha vrarë dy persona”/ Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt

Është zbardhur e gjithë dinamika e vrasjes së 2-fishtë në Kurbin ku u ekzektuan dy biznesmenët Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku. Në dosjen e...

Vrasja e dy biznesmenëve në Laç/ Klodiana Lala zbardh detaje të reja. Çfarë e implikon pronaren e hotelit
Kronika 17:27 - 29 Qershor, 2020

Vrasja e dy biznesmenëve në Laç/ Klodiana Lala zbardh detaje të reja. Çfarë e implikon pronaren e hotelit

Gazetarja e njohur investigative, Klodiana Lala, ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e 30 majit në Laç ku mbetën të vrarë biznesmenët Bujar Lika...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 14:06 - 29 Qershor, 2020

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t’u infiltruar

Gazetari Elton Qyno tha sot se prokuroria e ka vendosur me shpatulla pas murit Adjola Lakrën me provat e grumbulluara si të implikuar në vrasjen e...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrestohet Ilir Xhepaj, bashkëpunëtor i Eduard Lamajt
Kronika 09:08 - 28 Qershor, 2020

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrestohet Ilir Xhepaj, bashkëpunëtor i Eduard Lamajt

Ilir Xhepaj i cili është njëri nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit më 30 maj...

Vrasja e biznesmenëve/ Gjenden dy pistoleta pranë spitalit privat ku u mjekua vrasësi
Kronika 14:20 - 27 Qershor, 2020

Vrasja e biznesmenëve/ Gjenden dy pistoleta pranë spitalit privat ku u mjekua autori

Punonjësit e pastrimit të gjelbërimit kanë gjetur këtë të shtunë dy pistoleta, në rrugën “Pjetër Budi”, afër spitalit privat ku u mjekua Eduart Lamaj, para se...

Atentati ndaj prokurorit/ Artan Hoxha zbulon detajet: Si u përfshi viktima në punë të pista
Kronika 14:08 - 27 Qershor, 2020

Atentati ndaj prokurorit/ Artan Hoxha zbulon detajet: Si u përfshi viktima në punë të pista

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja për atentatin e ndodhur më 1 nëntor të vitit të kaluar, drejt automjetit të prokurorit Arjan Ndoj. Në...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 10:44 - 27 Qershor, 2020

Detaje të reja nga vrasja e Hekuran Billës/ E dashura e nxori në pritë, biseda e fundit

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e Hekuran Billës mbrëmjen e 11 qershorit në Tiranë. Gazetari i Report Tv, Merin Maçi raporton se Adjola...

Vrasja e Hekuran Billës/ Shkon në tre numri i të arrestuarve, në pranga dhe një 26-vjeçare
Kronika 11:45 - 26 Qershor, 2020

Vrasja e Hekuran Billës/ Shkon në tre numri i të arrestuarve, në pranga dhe një 26-vjeçare

Policia bën të ditur se ka shkuar në tre numri i personave të vënë në pranga, të dyshuar si autorë apo bashkëpunëtorë, në lidhje me vrasjen...

Vrasja e Hekuran Billës/ Gjykata lë në burg Viktor Markun
Kronika 10:52 - 23 Qershor, 2020

Vrasja e Hekuran Billës/ Gjykata lë në burg Viktor Markun

Gjykata e Posaçme ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Viktor Markun, personi i dyshuar për vrasjen e Hekuran Billës, disa ditë më parë...

Të shtëna me armë zjarri në Durrës
Kronika 09:53 - 23 Qershor, 2020

Mjekonin autorin e vrasjes në klinikë private në Tiranë/ Arrestohen dy mjekët

Policia e Lezhës bën të ditur se zbardhur vrasja e dyfishtë e ndodhur në Kurbin, në orët e mbrëmjes së datës 30.05.2020. Uniformat blu bëjnë të...

Vrasja e dy biznesmenëve/ Në pranga një i dyshuar
Kronika 08:59 - 23 Qershor, 2020

Vrasja e dy biznesmenëve/ Në pranga një i dyshuar

Një person është ndaluar ditën e sotme si i dyshuar për atentatin ndaj Bujar Likës dhe Paulin Markut më 30 maj në Kurbin. Sipas BW, i...

Politikë 12:49 - 19 Qershor, 2020

Publikoi videon e atentatit ndaj prokurorit/ Deputeti flet pas dëshmisë në SPAK: Nuk ma mbyllën gojën por…

Deputeti Halit Valteri ka folur pas dëshmisë së dhënë në SPAK, një ditë pasi publikoi në parlament videon e atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoj, ku mbeti...

Kronika 09:48 - 19 Qershor, 2020

Ngjarja e rëndë në Vlorë/ Policia zbardh detajet, në pranga autori

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Vlorë, ku një 25-vjeçar humbi jetën, pasi u qëllua me thikë në...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 09:39 - 18 Qershor, 2020

Vrasja e Hekuran Billës/ Policia shoqëron një të dyshuar

Policia ka shoqëruar një të dyshuar, në lidhje me vrasjen e Hekuran Bilës, pak ditë më parë në Tiranë. Mësohet se personi i shoqëruar në komisariat...

Kronika 22:42 - 17 Qershor, 2020

“U përpoqa t’i nxirrja gjuhën por mbaroi”/ Zbardhet dëshmia tronditëse e 67 vjeçarit pasi vrau fqinjin me gurë

Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja që tronditi mbrëmjen e sotme Gjirokatrën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Labovë e Zhapës ku 60-vjeçari Andrea...

Kronika 11:49 - 13 Qershor, 2020

E ekzekutuan shumë pranë familjarëve të tij/ Çfarë i nxori zbuluar vrasësit e Hekuran Billës

Detaje të reja zbardhen nga ekzekutimi kriminal i 40-vjeçarit Hekuran Billa te “Komuna e Parisit”, në Tiranë. Policia identifikoi dhe shpalli në kërkim autorin e vrasjes,...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 09:26 - 13 Qershor, 2020

“Mori hakun e vëllait”/ Identifikohet autori i vrasjes së Hekuran Billës

Është identifikuar autori i dyshuar i vrasjes së 40-vjeçarit Hekuran Billa, te Komuna e Parisit, në Tiranë, mbrëmjen e të enjtes. Gazetarja e BË, Dorjana Bezat...

Vrasja e Hekuran Billës/ Detajet tronditëse, vajza mund të jetë shantazhuar me video intime për t'u infiltruar
Kronika 11:47 - 12 Qershor, 2020

Ekzekutimi i Hekuran Billës/ Familjarët hedhin poshtë pistën kryesore të policisë

Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi i Hekuran Billës, mbrëmjen e djeshme në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë. Gazetarja Xhensila Kodra bën...

Vrasja e Hekuran Billës/ Shkon në tre numri i të arrestuarve, në pranga dhe një 26-vjeçare
Kronika 08:58 - 12 Qershor, 2020

Zbardhen detajet e atentatit te Komuna e Parisit/ Autorët dyshohen vrasës me pagesë, arma si e Gardës

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ekzekutimin e 40 vjecarit Hekuran Billa, mbrëmjen e djeshme te Komuna e Parisit. Burime nga policia...

Blog 08:15 - 6 Qershor, 2020

A qëndron Xhorxh Soros pas financimit të rebelimit të ANTIFA-s në SHBA?

Nga Debra Heine “American Greatness” * Dikush po organizon kriminelët dhe vandalët që të plaçkitin dhe shkatërrojnë qytetet amerikane, por mediat e korporatave të mëdha nuk...

Kronika 08:20 - 5 Qershor, 2020

Vrasja e dy vëllezërve në Krujë/ Identifikohet autori, gjendet makina

Policia e Shtetit bën të ditur se është identifikuar autori i dyshuar i vrasjes së dy vëllezërve, mbrëmjen e djeshme në Gramëz të Krujës. Sipas uniformave...