Connect with Us

All posts tagged "vrasja e grave"

Sociale 22:33 - 27 Shkurt, 2020

47% e grave vriten nga partneri/ Duma: Situata alarmante! Të zgjidhet përmes ndëshkimit

Ish deputeja e Partisë Demokraike, Grida Duma, e ftuar në emisionin  “Open”, ku po diskutohet vrasja e grave nga burrat, tha se situata është alarmante, ndërsa...

Sociale 21:51 - 27 Shkurt, 2020

Vrasja e grave nga burrat/ Apeli i profesorit: Të bëhet ajo që po bën Finlanda

Profesori Edmond Tupja i ftuar në studion e “Open” ku po diskutohet vrasja e grave nga burrat, duke e lidhur dhe me ngjarjet e dy ditëve...