Connect with Us

All posts tagged "vrane"

Arrestohen pesë persona në Tiranë/ Policia jep detaje
Kronika 08:43 - 13 Gusht, 2019

Masakruan me thikë 23 vjeçarin dhe e hodhën në kanal/ Prangosen autorët

Brenda 24 orëve, policia ka arritur të zbardhë ngjarjen, e rëndë që u regjistrua mëngjesin e djeshëm në Fier. Një 23 vjeçar u gjet vrarë në...

Aktualitet 13:30 - 31 Mars, 2019

I vranë babain dhe xhaxhain/ Asmer Bilali ende pa përgjigje për pjesmarrjen në varrim

Ditën e djeshme u ekzekutuan në qytetin e Shkodrës dy vëllezëerit Astrit dhe Ibrahim Bilali. Varrimi i tyre do të bëhet ditën e sotme në orën...

Aktualitet 10:58 - 31 Mars, 2019

I vranë babain dhe xhaxhain/ Reagon ish-kampioni i boksit Asmer Bilali

Ditën e djeshme qyteti i Shkodrës u trondit nga vrasja e dy vëllezërve Ibrahim dhe Astrit Bilali. Në mbrëmje ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, shkarkoi drejtorin...

Aktualitet 18:00 - 26 Maj, 2018

U vetëvra apo e vranë?/ Rasti shkon për superekspertim në Zvicër

 Prindërit e  të ndjerit  nuk u besuan institucioneve ekspertuese të vendit për shkaqet e vdekjes së birit të tyre duke kërkuar kështu hetime ndërkombëtare. Sakaq shteti...