Connect with Us

All posts tagged "volejbolliste"

Sociale 20:53 - 6 Dhjetor, 2019

Volejbollistja e kombëtares shqiptare në garë për “Miss Universe 2019”/ Si të votoni 21 vjeçaren

Volejbollistja e kombëtares shqiptare Cindy Marina është shpallur fituese e “Miss Universe Albania 2019”, event që u zhvillua në Tiranë. Cindy Marina do të përfaqësojë Shqipërinë...

Showbizz 19:06 - 1 Maj, 2019

E nderuar që do të jem pjesë e konkursit/ Volejbollistja e kombëtares shqiptare pjesë e Miss Universe Albania

Cindy Marina është volejbollistaja e cila jeton dhe vepron në SHBA. Sportistja ka zbuluar se do të jetë pjesë e konkursit të bukurisë Miss Universe Albania....