Connect with Us

All posts tagged "vodhi"

Kronika 19:21 - 27 Mars, 2020

Vrau veten pasi u burgos për vjedhjen e 1,200 lekëve/ Kërkohet ndëshkim për gjyqtarët dhe prokuroren

Organizatat për mbrojtjen e të drejtave të njeriut i kërkojnë Inspektorit të Drejtësisë Artur Metani të hetojë tre gjyqtarë të apelit të Tiranës një të shkallës...

Kronika 15:01 - 25 Janar, 2020

Vodhi bizhuteritë dhe kërcënoi të miturën/ Ekstradohet 37-vjeçari nga Gjemania

Një person i kërkuar, i dënuar për vjedhje me dhunë nën kërcënimin e armëve, ka rënë sot në prangat e policisë. Falë shkëmbimit të informacionit me...

Aktualitet 08:36 - 3 Mars, 2019

Gjyqtarët i tregojnë “dhëmbët”/ Burg për gruan që vodhi patatina për fëmijët

Një 34-vjeçare, cila punonte si shitëse tek një supermarket në Tiranë,  është kapur nga administratori , pasi në koshin e mbeturinave kishte fshehur 11 copë patatina...

Aktualitet 15:39 - 20 Janar, 2018

Vodhi dhe falsifikoi votat në PD/ Si kërkon Lulzim Basha të bëhet kryeministër?

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, personi më me pak reputacion në Partinë Demokratike, po kërkon karrigen e Kryeministrit. Dy ditë më parë në Elbasan, Basha...

Aktualitet 00:20 - 6 Tetor, 2017

Vodhi makinën për të shpëtuar viktimat në Las Vegas/ Pronari i makinës i le një mesazh

Një 29 vjeçar, ish ushtarak Taylor Winston ishte në koncertin e Las Vegas dhe kur ndodhi ajo që ndodhi ai shpejt mori makinën e parë që...

Aktualitet 12:13 - 5 Shtator, 2017

Vodhi 10 milionë lekë në Durrës/ Policia arreston autorin

Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme të riun i cili vodhi 10 milion lekë në një hotel te Gjiri i Lalzit. Ndërkohë që është...

Aktualitet 11:38 - 31 Gusht, 2017

Vodhi mijëra euro në plazhet e Sarandës/ Gjykata merr masën për ukrahinasin

Një shtetas ukrahinas është arrestuar nga policia shqiptare pasi u zbuluar se kishte vjedhur 8300 euro në plazhet e Sarandës. Prokuroria ka kërkuar masën arrest me...

Aktualitet 11:10 - 12 Gusht, 2017

Turisti ukrainas i “shkatërron” pushimet shqiptarit/ I vjedh 8 mijë euro e tenton të largohet – Emri

Një turist 43- vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Sarandës, pasi akuzohet se ka vjedhur një tjetër pushues në hotel. Mësohet se në...

Aktualitet 10:55 - 26 Janar, 2017

Vodhi energjinë, kapet 52 vjeçari i dënuar me rreth 4 muaj burg

  Një tjetër shtetas i dënuar për vjedhje energjie është arrestuar nga blutë e Tiranës. Uniformat blu bëjnë me dije se kanë arrestuar shtetasin në kërkim...

Aktualitet 10:58 - 6 Tetor, 2016

Rama vodhi fondet e rrugës Qafë-Plloçë-Qukës/ Hajduti mbulon surratin në vendin e krimit

Ish-kryeministri Sali Berisha në një status në rrjetet sociale deklron se kryeministri ka vjedhur fondet e rrugës  Qafë-Plloçë-Qukës. Berisha thotë në statusin e tij se “hajduti...