Connect with Us

All posts tagged "vjollca hoxha"

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë
Showbizz 13:21 - 8 Shtator, 2020

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë

Aktorët e Portokallisë prej gati gjashtë muaj ka qenë pjesë e një debati të fuqishëm me Top Channel. Përplasjet kanë qenë me drejtorin Ben Blushi. Ata...

Kërcënuan me largime/ Zb*then aktorët e Portokallisë
English 15:36 - 6 Shtator, 2020

Sensational departures/ Why did break out the conflict of “Portokalli” actors with Ben Blushi?!

Some actor of the humor show “Portokalli”, have demanded in recent days the termination of their employment contracts and leaving from Top Channel. Everything is not...

Lajme 14:19 - 6 Shtator, 2020

Largimet e bujshme/ Pse ka plasur konflikti i aktorëve të Portokallisë me Ben Blushin?!

Disa aktorë të Portokallisë, ditët e fundit kanë kërkuar zgjidhjen e kontratave të tyre të punës dhe largimin nga Top Channel. Gjithçka nuk është konflikt i...

The “hemorrhage” doesn’t stop on Top Channel/”Icons” that are added to the list of departures, who are the “killed” by Vjollca Hoxha and Ben Blushi
English 15:30 - 4 Shtator, 2020

The “hemorrhage” doesn’t stop on Top Channel/ ”Icons” that are added to the list of departures, who are the “killed” by Vjollca Hoxha and Ben Blushi

One of the most important media in the country, set up by the late Dritan Hoxha, and almost transformed into a media empire, doesn’t seem today...

The “hemorrhage” doesn’t stop on Top Channel/”Icons” that are added to the list of departures, who are the “killed” by Vjollca Hoxha and Ben Blushi
Aktualitet 10:21 - 4 Shtator, 2020

Nuk ndalet hemorragjia në Top Channel/ “Ikonat” që i shtohen listës së largimeve, kush janë “të vrarët” nga Vjollca Hoxha dhe Ben Blushi

Një prej mediave më të rëndësishme në vend, e ngritur nga i ndjeri Dritan Hoxha dhe shndërruar gati në një perandori mediatike, duket se tashmë nuk...

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit
Denoncim 17:42 - 30 Gusht, 2020

Dy dokumentet që lidhin pronarët e inceneratorëve me Vjollca Hoxhën dhe Ben Blushin

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur një hetim në lidhje me koncesionet e inceneratorëve në Shqipëri. SPAK ka thënë që po...

Denoncimet e CNA.al/ SPAK merr në hetim ortakët e Ben Blushit dhe Vjollca Hoxhës
English 11:32 - 27 Gusht, 2020

CNA.al denunciations/ SPAK start investigations on Ben Blushi and Vjollca Hoxha’s business partners

The Special Prosecution Office against Corruption and Organized Crime has launched investigations on incinerator concessions. The news was reported by journalist Klodiana Lala, who in a...

Denoncim 12:34 - 18 Gusht, 2020

Si dhe pse i sulmon këta biznesmenë Ben Blushi?!

Ka disa emra biznesmenësh, të cilët njihen në tregun shqiptar, në kryeqytet, por edhe një tjetër i cili është më pak i njohur, që prej disa...

Lajme 18:29 - 13 Gusht, 2020

Ben Blushi qurravitet nga portali i Abilekajt/ Ja sa e paguan Vjollca Hoxha çdo muaj

Portali i freskët që drejtohet nga Enton Abilekaj, ka dalë me një version të tij pse CNA.al dhe Syri.net kanë shkruar disa materiale kundër drejtorit të...

Shantazhi i Fiks Fare/ Prokuroria: Arben Reli, qytetar i lirë
Politikë 15:30 - 30 Korrik, 2020

Shantazhi i Fiks Fare/ Prokuroria: Arben Reli, qytetar i lirë

Emisione shantazhuese, shkrime me të pavërteta në fletushka të falimentuara, akuza të ngritura me urdhër nga historitë rozë, të Vjollca Hoxhës, asgjë më shumë sesa kaq...

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!
Politikë 16:35 - 21 Korrik, 2020

Skandali/ Mediat e Vjollca Hoxhës, akuzuan biznesmenin Arben Reli, për miqtë e historive rozë që i kanë 400 mijë euro borxh

Vjollca Hoxha kërkon të shpëtojë historitë rozë, me mospagimin e borxhit 400 mijë euro Ashtu siç nuk kishte ndodhur kurrë më parë, emisioni Fiks Fare i...

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit
English 10:26 - 20 Korrik, 2020

Observation /The “enemies” of Vjollca Hoxha and Ben Blushi revealed

It is enough to look at the bankrupt leaflet, administered by Ben Blushi, and owned by Vjollca Hoxha, to understand how the media is used for...

Lajme 09:48 - 19 Korrik, 2020

Inceneratori i Elbasanit/ Përplasje të forta për kalimin në pronësi të bashkisë

Inceneratori i Elbasanit, ka filluar të shkaktojë përplasjet e para të forta në marrëdhënien qeveri-koncesionar. Problematika të shumta të cilat kërkojnë të mbulohen me propagandë dhe...

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit
Denoncim 19:47 - 18 Korrik, 2020

Vëzhgimi/ Zbulohen “armiqtë” e Vjollca Hoxhës dhe Ben Blushit

Mjafton të bësh një vëzhgim në fletushkën e falimentuar, e administruar nga Ben Blushi, në pronësi të Vjollca Hoxhës për të kuptuar si përdoret media për...

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!
Denoncim 14:51 - 17 Korrik, 2020

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!

Dy emisione në dy javë të ndryshme. E gjithë vëmendja për një pronë ku janë dy biznesmenë në ortakëri, dhe Top Channel në betejë, por edhe...

Petrit Vasili: Lëngata e emigrimit do marrë fund me largimin e Rilindjes
Politikë 23:25 - 13 Qershor, 2020

Petrit Vasili: Digitalb grabit sheshit shqiptarët

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas lajmit se punonjësit e Digitalb nuk kanë marrë rrogat dhe gjithashtu nuk është bërë pagesa e kampionatit spanjoll...

Lajme 16:45 - 13 Qershor, 2020

Pagat e punonjësve të Digitalb/ Aleksandër Frangaj: I ka bllokuar Ben Blushi me Vjollca Hoxhën

Gjatë ditëve të fundit, në media ka qarkulluar lajmi se punonjësit e Digitalb kanë mbetur pa paga. Pretendohet se pagat i ka bllokuar themeluesi i Tv...

Çfarë halli ka Vjollca Hoxha në majë të Moravës?!
Lajme 19:25 - 12 Qershor, 2020

Vjollca Hoxha lë punonjësit e Digitalb pa rroga dhe abonentët pa kampionatin spanjoll

Prej 12 ditësh, bashkë administratori i Digitalb, i zgjedhur nga Vjollca Hoxha refuzon të firmosë pagat e të gjithë punonjësve për shkak të mospagesës së një...

Denoncim 18:54 - 7 Maj, 2020

Ben Blushi avokat i botës së krimit/ Del në krah të Lulzim Berishës

Gjatë fushatës së vitin 2017, një video dhe foto të cilën po e publikojmë më poshtë, bëri zhurmë elektorale, kjo për faktin se Ben Blushi, rilindasi...

Lajme 13:03 - 5 Maj, 2020

Hajduteri publike/ Si i vjedh Digitalb mijëra orë filma në vit, në vetëm 7 kanale

Është platforma më e madhë në treg. E quan veten platforma e të gjitthë shqiptarëve. Në shumë kanale të kësaj platform ka programe pa fund, filma...

Politikë 11:26 - 5 Maj, 2020

Lista me servilët e pushtetit/ Nga Mira Kazhani, Bieta Sulo, tek të punësuarit në bashki e qeveri

Dy foto- lajme dhe një material i publikuar së fundmi nga CNA.al  treguan punën e dytë të Mira Kazhanit si gazetare me profil të majt politik...

The “hemorrhage” doesn’t stop on Top Channel/”Icons” that are added to the list of departures, who are the “killed” by Vjollca Hoxha and Ben Blushi
Politikë 14:56 - 30 Prill, 2020

Blushi dhe Vjollca sulmojnë Ditmir Bushatin për hesap të oligarkëve të inceneratorëve

Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka folur sot me tone mjaft të forta, kundër koncesioneve dhe oligarkëve te inceneratorëve. Bushati kujtoi 2013 kur PS premtoi se do...

The “hemorrhage” doesn’t stop on Top Channel/”Icons” that are added to the list of departures, who are the “killed” by Vjollca Hoxha and Ben Blushi
English 15:03 - 25 Prill, 2020

Scandal/ Full scheme unveiled: How incinerator owners, pay Top Channel shareholders

In two days in a row, CNA.al has brought a full investigation, regarding a sale-purchase transaction in Albania, on a company owned by the owners of...