Connect with Us

All posts tagged "vjehrri"

Vjerri u vetëvra duke u hedhur nga Sanatoriumi/ Ish-deputeti tregon çfarë i thanë mjekët
Lajme 21:25 - 21 Shtator, 2020

Vjerri u vetëvra duke u hedhur nga Sanatoriumi/ Ish-deputeti tregon çfarë i thanë mjekët

Vendi është tronditur herë pas here nga ngjarjet tragjike në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku disa pacientë me Covid-19 kanë vrarë veten duke u hedhur nga spitali....

Aksident i rëndë në aksin Laç-Patok/ Kamioni përplas për vdekje 55-vjeçarin
Politikë 16:57 - 14 Shtator, 2020

Nusja dhe vjehrri përplasen me fugonin/ E reja niset me helikopter drejt Tiranës

Detaje të reja kanë dalë lidhur me aksidentin e rëndë të ndodhur pasditen e sotme. Sipas informacioneve, një automjet tip “Benz” është përplasur me një fugon...

Nusja rreh vjehrrin dhe e bën për spital/ Pranga 40 vjeçares në Lezhë
Kronika 21:20 - 13 Shtator, 2020

Nusja rreh vjehrrin dhe e bën për spital/ Pranga 40 vjeçares në Lezhë

Një 40-vjeçare nga Lezha me iniciale Gj.B është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj vjehrrit të saj. Sipas policisë 40-vjeçarja është...

Vjehrri i dha fund jetës duke u hedhur nga Sanatoriumi/ Deputeti Gjetani rrëfen detajet: Ishte një rrufe
Sociale 09:26 - 8 Shtator, 2020

Vjehrri i dha fund jetës duke u hedhur nga Sanatoriumi/ Deputeti Gjetani rrëfen detajet: Ishte një rrufe

Në spitalin COVID 2 ka pasur dy raste të rënda, pasi dy pacientë i dhanë fund jetës duke u vetëhedhur nga spitali në të cilin po...

Kronika 22:45 - 2 Shtator, 2020

Vjehrri me Covid iu hodh nga dritarja e spitalit/ Reagon deputeti

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen tragjike të mbrëmjes së sotme në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ku një 65-vjeçar ndërroi jetë pasi u hodh nga kati i...

U hodh nga kati i katërt i “Shefqet Ndroqit”/ Viktima ishte vjehrri i deputetit socialist
Kronika 21:39 - 2 Shtator, 2020

U hodh nga kati i katërt i “Shefqet Ndroqit”/ Viktima ishte vjehrri i deputetit socialist

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot opinionin publik teksa një pacient me Covid mori vendimin drastik duke u hedhur nga kati i katërt i spitalit...

Politikë 12:55 - 1 Mars, 2020

SPAK përballë skandalit/ Hetoi Pezën, hesht për Ben Blushin

Tre vite më parë, në 13 Janar, 2017, CNA.al pas një investigimi publikoi pasurinë e plotë të ish-deputetit socialist, gazetarit, aktualisht sekretar në PS, Alfred Peza....

Politikë 12:26 - 29 Shkurt, 2020

Baxhanaku i Blushit në Gjykatën e Lartë/ Pjesë e pasurisë 5 milion dollarë?!

Nuk është vetëm Ardian Dvorani njeriu që e lidh Ben Blushin me Gjykatën e Lartë. Jo vetëm ajo foto e publikuar disa muaj më parë kur...

Politikë 12:50 - 27 Shkurt, 2020

Ben Blushi bën vjehrrin miliarder/ CNA.al zbulon pasurinë 5 milionë dollarë

Pasuria e ish-politikanit dhe gazetarit, të kthyer së fundi në menaxher të një televizioni, Ben Blushi llogaritet të jetë me miliona e miliona dollarë. Kjo sipas...

Aktualitet 11:17 - 9 Korrik, 2019

Miliona euro për pallatin e vjehrrit të Bashës/ Përmeti “vë me shpatulla pas muri”, Metanin

Avokati i Shtetit, Artur Metani ka raportuar sot në Komisionin Parlamentar të Ligjeve. Por, gjatë mbledhjes, deputeti i Bindjes Demokratike, Andi Përmeti ka rikthyer në vëmendje...

Aktualitet 14:43 - 16 Nentor, 2018

16 milion eurot për vjehrrin e Bashës/ Zbulohet “fajtori” i rrjepjes së shqiptarëve

Sot po marrim në analizë atë çfarë ka ndodhur me 16 milion euro taksa të shqiptarëve, të cilët duhet t’i jepen Lulzim Bashës. Dhe këtë po...

kreu i PD lulzim basha
Aktualitet 11:26 - 3 Tetor, 2018

Pyetjet që po shkatërrojnë Lulzim Bashën

Ka disa pyetje, të cilat kërkojnë përgjigje, së pari nga demokratët, drejtuar Lulzim Bashës, kryetarit të PD-së. Ne kemi mbledhur dhe po sjellim disa nga më...

Aktualitet 13:38 - 2 Tetor, 2018

Basha dhe vjehrri/ Të gjitha akuzat për favorizim dhe leje pallatesh

Prej disa ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka propozuar nismën për vetingun në politikë. Basha ka kërkuar që edhe politikanët t’i nënshtrohen Vettingut, njëlloj...

Aktualitet 18:30 - 26 Shtator, 2018

Fotot- Zbulohet pallati i dytë i Bashës/ Leje për ortakun e vjehrrit

CNA.al prej dy ditësh ka denoncuar lejet e ndërtimit të lëshuara nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha kur ishte në krye të Bashkisë së Tiranës,...

Aktualitet 13:24 - 26 Shtator, 2018

Redaksionale/Alibia e pamundur e Lulit për kunatin dhe vjehrrin

Lulzim Basha po përpiqet që ta kalojë në heshtje, apo duke gjetur alibi qesharake për skandalet e xhiros 2 miliard lekë të kunatit të tij, në...

Aktualitet 11:04 - 26 Shtator, 2018

Dokumentet ekskluzive/ Zbulohet leja e dytë e Bashës për ortakun e vjehrrit

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në pothuajse të gjitha daljet mediatike me shumë sesa të akuzojë qeverinë, sulmon biznesin. Përveç sulmeve ndaj atyre që ai...

Aktualitet 17:51 - 25 Shtator, 2018

Editori i CNA.al i përgjigjet Bashës/ Pse tmerrohet pas dosjeve të kunatit dhe vjehrrit

Pas investigimeve që prej ditësh CNA.al ka bërë lidhur me pasuritë e familjarëve të kreut të Opozitës, ka reaguar vetë Lulzim Basha. Mbrëmë nga një studio...

Aktualitet 16:38 - 25 Shtator, 2018

Reagon Basha/ I përvëlon kunati dhe vjehrri

Pas akuzave që kreu i grupit të PS-së, Taulant Balla i adresoi pak më parë, ka reaguar kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Në një postim...

Aktualitet 19:57 - 1 Maj, 2018

Quiz politik/ Basha iu lut gjashtë muaj pastaj ai ja dha. Kush është deputeti më gomar?

Luli, Aurela, Kunati dhe shumë i dashuri vjehrri Xhafe, kanë pasur një dramë të madhe për një kohë të gjatë. Ata kanë provuar ankthin e pritjes dhe...

Aktualitet 11:10 - 14 Prill, 2018

Quiz politik/ Kush është deputetja e Lulit që sulmonte Berishën dhe veriorëve ju thotë “malokë”

Dikur sulmonte ish-kryeministrin Sali Berisha, ndërsa sot është deputetja e Lulit dhe në çdo situatë veriorët i fyen dhe i quan malokë. Gjeni kush është deputetja...

Aktualitet 17:39 - 11 Mars, 2018

Basha takon elektoratin me vjehrrin dhe kunatin

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në Belsh së bashku me familjen e tij. Në vizitën në Belsh, Lulzim Basha,...

Kronika 19:08 - 12 Shkurt, 2018

Aksioni për kapjen e Balilit/ Reagon vjehrri: Do të bëj kallëzim, më kanë grabitur sende me vlerë

Pas aksionit të papritur të Policisë së Shtetit në Delvinë, për kapjen e të shumëkërkuarit, Kelmend Balili, ka reaguar edhe vjehrri i këtij të fundit, shtëpia...

Aktualitet 20:10 - 12 Janar, 2018

Kush është Xhaferr Isufi, vjehrri i Lulzim Bashës që fitoi 13 milionë euro

Xhaferr Isufi, është një personazh që kryesisht është bërë i njohur pasi Lulzim Basha i hyri karrierës politike dhe më pas edhe një i akuzuar, kryesisht...