Connect with Us

All posts tagged "vjedhur"

Kronika 21:23 - 10 Janar, 2020

Ekzekutimi i biznesmenit në Rrëshen! Snajperi është vjedhur në Rahovec

Nga Kosova vjen një element i ri edhe për hetimet nga ekzekutimi i biznesmenit në Rrëshen, Kastriot Reçit. Mediat e Kosovës, bëjnë me dije se snajperi...

Lajm i Rekomanduar 11:38 - 10 Gusht, 2019

“Ke kaq vite që vjedh dhe gënjen”/ Qytetarët ia thonë copë Veliajt

Kreu i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, mund të quhet mashtrues i certifikuar apo mashtrues me diplomë. Me kaseta nëpër media, pjesën më të madhe të...

Aktualitet 22:42 - 24 Qershor, 2019

Monika “ia fut” Metës/ Unë s’kam vjedhur, për Ilirin s’vë dorën në zjarr

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi e pyetur nëse ka blerë vota pasi LSI-ja është një ndër forcat politike më të akuzuara për blerjen e votës u...

paloka: rama nje burracak
Aktualitet 19:10 - 28 Maj, 2019

“Edi Rama është kapur duke vjedhur”/ Paloka rendit arsyet se përse duhet protestuar

Ish nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, në një postim në rrjetet sociale, ka renditur disa prej arsyeve se përse shqiptarët duhet të protestojnë. Sipas Palokës, sa...

Aktualitet 21:29 - 3 Prill, 2019

Alimadhi sulmon PD-në/ Na kanë vjedhur vota

Kreu i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi i cili pranoi mandatin e deputetit si pjesë e listave të PD-së ka bërë një deklaratë të fortë ndaj PD-së...

basha takim me biznesin ne lushnje
Aktualitet 16:26 - 11 Shkurt, 2019

Basha takim me biznesin në Lushnje/ “Ju nuk jeni të varfër por të vjedhur”

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim  Basha po zhvillon një takim me qytetarët Lushnjes nga ku po njihet nga afër me problemet e qytetarëve. Basha takoi një...

Aktualitet 22:09 - 7 Shkurt, 2019

Dashamir Shehi: Me PPP-të, Rama ka vjedhur para për disa breza

Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi akuzoi kryeministrin Edi Rama se po kryen vjedhje të mëdha me anë të PPP-ve. Sipas Shehit të gjithë mund të vjedhin...