Connect with Us

All posts tagged "vjedh"

Denoncim 21:58 - 10 Shkurt, 2020

Denoncon”Stop”/Avokatja e Otrantos vjedh paratë e viktimave dhe kërcënon të afërmit e tyre!

28 marsi 1997 është një datë që nuk harrohet për popullin shqiptar. Një anije “Katëri i Radës”, u nis nga Vlora për në Brindizi me 115...

Denoncim 22:10 - 16 Janar, 2020

“Europa agjensi” çon qytetarët për punë në Danimarkë e u vjedh pagat

Denoncimi i radhës në “Stop” ka ardhur për agjensinë e punësimit “Europa Agjensi”. Julian Bajraktari tregon, se para një viti bashkë me gruan, aplikuan për punë...

Aktualitet 11:29 - 15 Korrik, 2019

“Kryeministri merr në dorë arin e shqiptarëve”/ LSI sulmon Ramën

Nënkryetari i grupit parlamentar, Petrit Vasili, në një konferencë për mediat ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka marrë në dorën e tij mallrat e grupit...

Aktualitet 18:42 - 29 Nentor, 2017

Veliaj kapet duke vjedhur qytetarët e Tiranës

Të hënën, të martën dhe sot të mërkurën, Policia Bashkiake ka vënë gjoba kudo nëpër kryeqytet, për parkimet. Në këto tre ditë qytetarët janë mbytur me...

Aktualitet 18:02 - 7 Korrik, 2017

Roja në Korçë bën “namin” në punë/Policia e kap në flagrancë

Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast të vjedhjes së karburantit, në mjetet e gazsjellësit “TAP”. Roja i një shoqërie Private të Sigurisë Fizike dhe...

Aktualitet 15:18 - 12 Prill, 2017

Tentojnë të vjedhin kabinë metalike në Krujë/Policia më pas zbulon se…

Policia e Krujës ka arrestuar në flagrancë, 26-vjeçarin Shaban Haka, i cili në bashkëpunim me 30-vjeçarin, Y.V, kanë tentuar mbrëmjen e djeshme të vjedhin një 4 bateri...

Aktualitet 10:19 - 31 Mars, 2017

I dënuari kapet sërish duke vjedhur/ Policia e kap në pak orë

Ndonëse u fut në burg pasi u kap duke vjedhur, një shtetas nuk ka marë asnjë mësim, duke e përsëritur sërish grabitjen. Një rast i tillë...

Aktualitet 16:25 - 3 Tetor, 2016

Arrestohet në flagrancë 33 vjeçari/ Vodhi një biçikletë

Policia e kryeqytetit bën të ditur se ë datë 02.10.2016, u arrestua shtetasi Emiljano Behaj, 33 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për vjedhje,...

Aktualitet 16:16 - 3 Tetor, 2016

Vjedh telefonin, vihet në pranga

Policia bën të ditur se ë datë 02.10.2016, u arrestua shtetasi Artan Mema, 46 vjeç, banues në Tiranë, në rrugën “Gjergj Legisi”, në dyqanin e shtetasit...

Aktualitet 13:03 - 23 Gusht, 2016

Ristani: Rama do të vjedhë votën me banditë e kërbaç

Partia Demokratike akuzon kryeministrin Edi Rama se nga frika e humbjes po mobilizon banditë për të vjedhur votën në zgjedhjet e 11 shtatorit në Dibër. “Në...

Aktualitet 11:03 - 18 Gusht, 2016

Vjedh bllokuesin e gomave te Materniteti i ri, bie në pranga

Mbrëmjen e një nate më parë rreth orës 20:00, u ndalua shtetasi Julian Allushi, 36 vjeç, banues në Tiranë, sepse më datë 15.08.2016, ora 10:00, në...

Kuriozitete 12:11 - 4 Gusht, 2015

Gjyshja vjedh 500 mijë paund, ia dërgon të dashurit

​Gruaja britanike, e cila ra në dashuri me një djalë të ri gjatë pushimeve në Egjipt, ka vjedhur 500 mijë paunde nga puna për t’ia dhënë...

Kuriozitete 16:24 - 27 Mars, 2015

(Video) Qeni jep sqarime pasi u ushqye me lëkurat e patates

Një qen Haski shfaqet në video duke u qortuar nga pronari i ti, pasi ishte ushqyer me lëkurat e patateve. Në video shfaqet pronari që po...