Connect with Us

All posts tagged "visjan ukcenaj"

Showbizz 18:13 - 27 Prill, 2020

Filmi që theu rekorde shikueshmërie/ Marina Vjollca dhe Visjan Ukcenaj tërheqin vëmendjen e vogëlushes Ova

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk i cili ka thyer rekorde shikueshmërie për temën që përmban. Aktorja...

Lajme 17:27 - 16 Janar, 2020

Po aktronte me Getoarin/ Visjan Ukcenajt i shpëton çiçi në skenë

Një ngjarje vërtet e sikletshme i paska ndodhur aktorit të humorit Visjan Ukcenajt, teksa ka qenë duke aktuar në skenë. Visjani tregoi se në puntatën speciale...

Kryesore Show Biz 20:52 - 29 Qershor, 2019

“Më kanë plagosur me thikë”/ Aktori tregon incidentin e frikshëm në skenë

I ftuar në emisionin “Thumb” aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar një nga skenat më të frikshme që i kishte ndodhur gjatë vënies...

Kryesore Show Biz 19:53 - 29 Qershor, 2019

“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i “Duplex” zbulon se Rashelin e morën për shikueshmëri

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Ditën e sotme, aktori ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” ku ka folur për...

Aktualitet 10:21 - 28 Maj, 2019

Ekskluzive-“Të ardhmen nuk e shoh në Shqipëri”/ Aktori shqiptar rrëfen sekretet e jetës së tij

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të mirë të humorit shqiptar. Aktori shumë i dashur për publikun i ka dhënë shumë skenës së teatrit dhe...