Connect with Us

All posts tagged "vis"

Kryesore Show Biz 10:43 - 15 Maj, 2019

Pas ndarjes së bujshme/Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari fotografohen bashkë në rrugët e Tiranës

Lidhja Lori Hoxha me Vis Bajraktarin ka qenë gjithmonë një pikëpyetje e madhe për mediat. Aksioneria e “Top Medias” dhe sipërmarrësi janë treguar gjithmonë të rezervuar...

Kryesore Show Biz 11:53 - 15 Shkurt, 2019

“Nuk je vetëm, edhe pse je ndarë!” Vis Bajraktari i përgjigjet gazetares për ndarjen nga Lori Hoxha

Së fundmi është përfolur shumë ndarja e mundshme mes Lori Hoxhës dhe Vis Bajraktarit. Dyshimet filluan që kur u zbulua se çifti nuk e ndiqnin njëri-tjetrin...

visi dhe lori ndarje
Kryesore Show Biz 10:53 - 18 Janar, 2019

Ndahen Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari? Zbulohet femra që është futur mes tyre

Pavarësisht se nuk postonin shpesh foto bashkë, detaje të ndryshme nga profilet e tyre në Instagram tregonin se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari vazhdonin të shijonin...