Connect with Us

All posts tagged "virgjeresha"

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit
Horoskopi 14:03 - 16 Janar, 2021

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit

Ka disa profile personazhesh që zakonisht ndikohen më shumë nga “fiksime” të ndryshme, megjithëse këto zakonisht janë shumë të ndryshme nga personi në person. Shenjat më...

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik
Horoskopi 16:06 - 13 Janar, 2021

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik

Virgjëresha Edhe në intimitet, nuk i durojnë dot kontaktet fizike. Ata kanë një metodologji shumë personale për të shprhur afeskion. Situata ndryshon ndjeshëm në kontekste të...

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 16:17 - 19 Dhjetor, 2020

Njihuni me shenjat e horoskopit që iu pëlqen “të fusin hundët” kudo

Binjakët Ndërhyrës në të gjitha aspektet, por në fakt, Binjakët e konsiderojnë veten absolutisht “normal”, dhe kjo është arsyeja pse ata priren të befasohen nëse nuk...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020
Horoskopi 16:35 - 25 Tetor, 2020

Kanë shumë vetëbesim/ Shenjat e horoskopit që pretendojnë se janë më të mirët

Virgjëresha Virgjëresha, është një nga shenjat që janë shumë të sigurt për veten e tyre, shpesh shumë, duke qenë pothuajse gjithmonë mjeshtra të dialektikës dhe analizës,...

Puna/ Zbuloni si do të jetë java e fundit e muajit për secilën shenjë
Horoskopi 16:43 - 23 Tetor, 2020

E adhurojnë aktivitetin fizik/ Njihuni me shenjat më sportive të horoskopit

Virgjëresha Ata nuk e preferojnë sportin në kuptimin e ngushtë, por janë patjetër atletë të mirë, aq sa i përkushtohen mjaft shpesh ndonjë aktiviteti motorik, edhe...

Do të pësojnë ndryshime të mëdha/ Çfarë i pret këto tre shenja deri në fund të vitit
Horoskopi 16:09 - 13 Tetor, 2020

Do të pësojnë ndryshime të mëdha/ Çfarë i pret këto tre shenja deri në fund të vitit

Edhe pak kohë ka mbetur, nga mbyllja e vitit 2020 dhe sipas astrologjisë disa prej shenjave të horoskopit do të pësojnë ndryshime të mëdha. Për disa...

Horoskopi 15:20 - 10 Shtator, 2020

Të qënit mirë me veten/ Këto janë shenjat e horoskopit që nuk e kanë e frikë vetminë

Dashi Nuk ka frikë nga vetmia. Nëse ka një partner aq më mirë, ai ka shumë për të ndarë dhe për të kaluar. Nëse nuk ka...

Politikë 18:26 - 7 Janar, 2020

Horoskopi/ Profesioni që ju përshtatet në bazë të shenjës

Shënjat e zodiakut u veshin njerëzve karakteristika konkrete për personalitetin, natyrën dhe sjelljen e tyre. Këto tipare formojnë cilësitë karakteriale dhe në bazë të këtyre cilësive,...

horoskop
Aktualitet 22:00 - 22 Janar, 2019

Këto shenja të horoskopit i pret një verë e tmerrshme

Dashi Marsi, planeti dominant i Dashit do të jetë në prapavijë, nga 26 qershori deri në 27 gusht.Me vendosjen në prapavijë të Marsit, mund ta keni...

Kuriozitete 18:30 - 28 Shtator, 2015

Britani, virgjëreshat lindin fëmijë pa bërë seks

Virgjëreshat në Britani po sjellin në jetë fëmijë duke u bazuar te farëzimi artificial. Të paktën 25 gra kanë lindur në këtë mënyrë në pesë vitet e...