Connect with Us

All posts tagged "vila e surrelit"

Politikë 13:01 - 12 Shkurt, 2020

Pse OFL nuk e fillon aksionin nga Surreli?/ Rama përgjigjet në Kuvend

Kryeministri Edi Rama foli për paketën Anti-KÇK në Kuvend dhe iu përgjigj pyetjeve se përse nuk e fillon Operacioni Forca e Ligjit aksionin me vilën e...

Politikë 16:52 - 2 Shkurt, 2020

Altin Goxhaj “ia bën 8 me 2” Ramës/ “Ku i gjeti paratë për vilën e Surrelit?”

Avokati Altin Goxhaj ka ngritur akuzën se korrupsioni ka shkuar në majat më të larta. Goxhaj tha se vettingu kalon në “sitë” vetëm pasurinë e deklaruar,...