Connect with Us

All posts tagged "viktime"

Shëndeti 16:09 - 19 Korrik, 2020

Tjetër viktimë nga Covid-19/ Rritet numri i të shtruarve në spitale

Një tjetër viktimë është regjistruar në 24 orët e fundit në venduin tonë nga Covid-19. Përfaqësuesja e ISHP-së Rovena Daja bëri me dije se ka humbur...

Vrasja e 46-vjeçarit në Patos/ Policia zbardh krimin: Vëllai dhe nipi i viktimës dhunuan nënën 61-vjeçare të autorit
Kronika 10:35 - 19 Korrik, 2020

Vrasja e 46-vjeçarit në Patos/ Policia zbardh krimin: Vëllai dhe nipi i viktimës dhunuan nënën e autorit

Policia e Fierit ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Kasnicë të Patosit ku pas një konflikti mes fqinjsh mbeti i...

Jonila Godole “fshikullon” mediat/ “I viktimizojnë edhe më tepër ata që bien pre e abuzimeve”
Sociale 23:14 - 1 Korrik, 2020

Jonila Godole “fshikullon” mediat/ “I viktimizojnë edhe më tepër ata që bien pre e abuzimeve”

Drejtoresha e Institutit për Demokraci, Media dhe Kulturë, Jonila Godole, ka kritikuar ashpër mediat lidhur me rastet e abuzimit të fëmijëve. Godole tha se mediat kanë...

Video/ Nxirret nga liqeni trupi i pajetë i 37 vjeçarit që ra me kamion
Kronika 22:18 - 29 Qershor, 2020

Video/ Nxirret nga liqeni trupi i pajetë i 37-vjeçarit që ra me kamion

Është nxjerrë nga liqeni trupi i pajetë i 37 vjeçarit Ferit Lleshi. Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën e vjetër të Kukësit, te...

Rritje e lehtë e shifrave në 24 orë/ Humbin jetën 5 të infektuar
Shëndeti 19:47 - 29 Qershor, 2020

Rritet numri i viktimave nga Covid-19/ Ndërron jetë pacienti 69-vjeçar tek Infektivi

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë....

Covid-19 shkakton viktimën e radhës/ Humb jetën pacienti 86-vjeçar nga Shkodra
Sociale 16:39 - 28 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci/ Humb jetën një tjetër pacient me Covid tek Infektivi

Një tjetër viktimë nga koronavirusi është regjistruar në vendin tonë. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka...

E godet rrufeja ndërsa kulloste bagëtitë/ Humb jetën 37 vjeçari në Gjirokastër
Kronika 20:43 - 25 Qershor, 2020

E godet rrufeja ndërsa kulloste bagëtitë/ Humb jetën 37 vjeçari në Gjirokastër

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Gjirokastër, ku një 37- vjeçar ka humbur tragjikisht jetën pasi u godit nga një rrufe. Ngjarja ka ndodhur në...

Regjistrohet viktima e 41-të nga koronavirusi në Kosovë/ Humb jetën një tjetër i infektuar
Kosova & Rajoni 18:31 - 25 Qershor, 2020

Regjistrohet viktima e 41-të nga koronavirusi në Kosovë/ Humb jetën një tjetër i infektuar

Një 52-vjeçar i infektuar me koronavirus,  ka humbur jetën ditën e sotme në Kosovë. Drejtori i Shëndetësisë në Istog, Mujë Osmanaj, ka njoftuar se viktima është...

Situatë e rëndë te Infektivi/ Katër viktima në 24 orë, mes tyre një 21 vjecare
Sociale 12:06 - 25 Qershor, 2020

Rritet numri i viktimave nga Covid/ Ndërron jetë një pacient tek Infektivi

Një pacient 66-vjeçar nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej një jave në gjendje të rëndë....

Rritet numri i viktimave/ Ndërron jetë 34-vjeçarja tek Infektivi
Sociale 11:24 - 24 Qershor, 2020

Rritet numri i viktimave/ Ndërron jetë 34-vjeçarja tek Infektivi

Rëndohet bilanci i viktimave nga koronavirusi. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, një  34-vjecare e cila qendronte prej ditësh e intubuar ka humbur jetën. “Një humbje jete ka...

Rritje e lehtë e shifrave në 24 orë/ Humbin jetën 5 të infektuar
Shëndeti 17:41 - 23 Qershor, 2020

Covid-19 i merr jetën një tjetër personi/ Shkon në 46 numri i viktimave në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë njofton se pak më parë ka humbur jetën një tjetër pacient i infektuar me Covid-19. Pas disa ditësh i shtruar në spital në...

Kronika 14:54 - 23 Qershor, 2020

Përplasen dy makina në Prrenjas/ Humb jetën një grua

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur në fashtin Urakë të Prrenjasit. Mësohet se dy makina janë përplasur më njëra tjetrën e për pasojë ka humbur...

Shëndeti 15:34 - 22 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci/ Ndërron jetë një tjetër i prekur nga Covid në Tiranë

Rreth dy javë pas shtrimit në spital, pas 10 ditësh në terapi intensive, i intubuar, një 62 vjeçar nga Tirana ka humbur jetën nga COVID19, megjithë...

Shëndeti 10:44 - 21 Qershor, 2020

Covid-19 shkakton viktimën e radhës/ Ndërron jetë pacienti nga Tirana te Infektivi

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë në 24 orët e fundit në vendin tonë. Lajmi është bërë i ditur nga Genta Qirjako, përfaqësuesja e Institutit të...

Rëndohet gjendja tek Infektivi/ Rritet numri i shtrimeve, 85 raste të reja në 24 orë
Shëndeti 10:56 - 19 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci i viktimave nga koronavirusi/ Ndërron jetë një tjetër pacient

Një tjetër pacient i prekur nga koronavirusi ka ndërruar jetë në Spitalin Infektiv, duke e cuar keshtu në 42 numrin e viktimave. Ministria e Shëndetësisë bën...

Vdekja e 27-vjeçarit nga Kavaja/ Urgjenca Kombëtare reagon pas akuzave: Si u trajtua rasti i të riut
Lajme 10:37 - 18 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci i viktimave nga Covid-19/ Ndërron jetë një tjetër pacient

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se një tjetër pacient ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit në vendin tonë. Mirela Cami, Drejtore e Operatorit të...

Covid-19 shkakton viktimën e radhës/ Humb jetën pacienti 86-vjeçar nga Shkodra
Sociale 10:37 - 17 Qershor, 2020

Ndërron jetë një paciente tek Infektivi/ Shkon në 38 numri i viktimave nga koronavirusi

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë nga koronavirusi në vendin tonë, duke e çuar në 38 numrin total të viktimave. Mësohet se e moshuara është infektuar...

Shëndeti 11:08 - 16 Qershor, 2020

Një viktimë dhe 82 raste të reja gjatë 24 orëve/ Ku janë vatrat e nxehta të koronavirusit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar për situatën epidemiologjike të 24 orëve të fundit në vendin tonë. Rastet ditore të identifikuara pozitive po vijojnë...

Covid-19 shkakton viktimën e radhës/ Humb jetën pacienti 86-vjeçar nga Shkodra
Shëndeti 11:04 - 16 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci/ Ndërron jetë një tjetër pacient me Covid

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se gjatë 24 orëve të fundit ka ndërruar jetë një pacient 68 vjeç nga Puka, i cili vuante nga spok dhe...

Kosova & Rajoni 15:03 - 14 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci në Kosovë/ Humb jetën një grua e infektuar me Covid

Një grua nga komuna e Prizrenit ka humbur jetën të dielën si pasojë e COVID-19. “Klinika Infektive e QKUK-së ka njoftuar se sot me datë 14.06.2020,...

Shifra të larta të infektuarish në 24 orë/ Regjistrohen 4 viktima
Lajme 11:03 - 11 Qershor, 2020

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë/ Ndërron jetë 59-vjeçari te Infektivi

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se koronavirusi ka shënuar një tjetër viktima në vendin tonë. Mirela Cami, Drejtore e Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor,...

Situatë e rëndë te Infektivi/ Katër viktima në 24 orë, mes tyre një 21 vjecare
Shëndeti 11:43 - 10 Qershor, 2020

Ishte asimptomatike ndaj Covid 19/ Ndërron jetë pacientja tek Infektivi

Një paciente e shtruar në spitalin Infektiv ka ndërruar jetë për shkak të insuficiencës multiorganore, ndërsa ishte dhe me COVID asimptomatik. Minisitria e Shëndetësisë informon se,...

Rritet numri i viktimave/ Ndërron jetë 34-vjeçarja tek Infektivi
Sociale 11:24 - 10 Qershor, 2020

Rëndohet bilanci/ Një tjetër person humb jetën nga koronavirusi tek Infektivi

Shkon në 35 numri i viktimave nga Covid-19, në vendin tonë. Sipas Report Tv,   një person ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv. Bëhet fjalë për një...