Connect with Us

All posts tagged "vidhet"

Denoncim 22:57 - 15 Janar, 2020

Denoncimi në “Fiks Fare”/ Bulevardi i Ri, nga një anë ndërtohet, nga ana tjetër vidhet

Një nga investimet më të mëdha të Bashkisë Tiranë është edhe Bulevardi i Ri i Tiranës. Ky bulevard është menduar të realizohet në tre segmente, ku...

Aktualitet 16:20 - 30 Shtator, 2017

Vidhet kabulli elektrik/Rruga Kashar-Rinas në errësirë të plotë

Mbizotëron errësira totale në aksin rrugor Kashar-Rinas, pasi është vjedhur rreth 10 km kabull elektrik. Edhe pse kompania që mirëmban rrugët ka bërë tre kallëzime në...

Aktualitet 10:50 - 14 Mars, 2017

Tentoi të vidhte banesën e 54 vjeçarit në Korçë/ I riu kapet nga policia

Një person në Korçë është vënë në pranga, pasi ka tentuar të vjedhë banesën e një 54 vjeçari. Autori i cili është një 26 vjeçar është...

Aktualitet 10:47 - 21 Qershor, 2015

Shkodër/ Vidhet një fletë votimi

Një incident është shënuar në Shkodër  para pak minutash në një qendër votimi. Mësohet se në qendrën e votimit 293 në shkollën ‘Ndre Mjeda  është vjedhur...

Uncategorized 10:40 - 26 Shkurt, 2015

Tiranë/ Vidhet një farmaci në bulevardin “ Zogi i Parë”

Një farmaci është bërë objekt dhunimi dhe vjedhjeje gjatë orëve të para të mëngjesit. Autorët e vjedhjes kanë thyer xhamin e farmacisë dhe më pas janë...