Connect with Us

All posts tagged "Video"

PD nxjerr videon dhe i përgjigjet Ramës/ Nuk mund të mbulohet dështimi me sulme banale
Politikë 22:21 - 31 Tetor, 2020

PD nxjerr videon dhe i përgjigjet Ramës/ Nuk mund të mbulohet dështimi me sulme banale

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shprehet se qeveria ka dështuar totalisht me koronavirusin. Sipas Vokshit Shqipëria është...

Video-Grida Duma leksion Ramës/ Mbajtja e fjalës është gjithçka…
Politikë 18:36 - 31 Tetor, 2020

Video-Grida Duma leksion Ramës/ Mbajtja e fjalës është gjithçka…

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka publikuar një video, ku nxjerr zbuluar kryeministrin Rama për premtimet e pambajtuara. Krahas videos ajo shkruan se Rama do ikë...

Showbizz 12:54 - 31 Tetor, 2020

VIDEO-Si asnjëherë më parë/ Ermal Fejzullahu këndon këngë popullore jugu

Këngëtarin Ermal Fejzullahu e kemi parë e dëgjuar duke kënduar këngë të muzikës së lehtë, balada dashurie dhe këngë popullore nga veriut, por nuk e kishim...

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës
Showbizz 15:45 - 30 Tetor, 2020

Pas propozimit për martesë/ Fjolla Morina nis me planet e dasmës

Këngëtarja Fjolla Morina pak javë më parë konfirmoi lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla. Fjolla publikoi pamjet nga surpriza që Fisniku i kishte përgatitur ku...

Bota 15:30 - 30 Tetor, 2020

Video- “Tërmet, tërmet’’/ Momente tmerri për të riun në Turqi

Një i ri ka mundur të filmojë momentet kur tërmeti i fuqëishëm shkundi Turqinë, ditën e sotme. Djali i ri ishte duke luajtur një video game...

Bota 13:51 - 30 Tetor, 2020

Video-Re të mëdha pluhuri në Turqi nga tërmeti/ Shemben ndërtesa, njerëzit vrapojnë nëpër rrugë

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë ditën e sotme në brigjet e Egjeut, duke shkaktuar lëkundje në dy shtete, si në Turqi ashtu dhe në Greqi....

Grida Duma nxjerr videon/ Ministrja të dalë e të zgjedhë se kujt do t’i japin shërbim për COVID
Politikë 21:11 - 29 Tetor, 2020

Grida Duma nxjerr videon/ Ministrja të dalë e të zgjedhë se kujt do t’i japin shërbim për COVID

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka publikuar një video ku shihet ministrja e Shëndetësisë teksa bën deklarata në lidhje me situatën e shkaktuar nga koronavirusi. Duma...

http://bindjademokratike.al/2020/10/30/me-kete-kurs-stalinist-kam-frike-se-basha-do-te-kete-probleme-edhe-me-aleatet-e-vet/
Politikë 19:10 - 29 Tetor, 2020

Fyeu dhe përbuzi trupën e Policisë së Shtetit/ Lleshaj censuron videon skandaloze

Një nga njerëzit më skandalozë të politikës shqiptare në 30 vite të demokracisë, një ish-gjeneral i kthyer në “kapter partie”, Sandër Lleshaj, ka ofenduar dhe është...

Skandali/ “Kapter” Lleshaj pas sulmit ndaj mediave kërcënon uniformat blu
Politikë 18:08 - 29 Tetor, 2020

Skandali/ “Kapter” Lleshaj pas sulmit ndaj mediave kërcënon uniformat blu

Sot “kapter” Sandër Lleshaj, regjistroi skandalin e tij të radhës. I lodhur, i braktisur, i vetmuar më shumë se kurrë “kapteri i qeverisë” në krye të...

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën
Showbizz 16:46 - 27 Tetor, 2020

FOTO-Dj Snake nuk dorëzohet/ Ja si e “ngacmon” këtë herë Marina Vjollcën

Pak ditë më parë në mediat rozë qarkulloi lajmi për një koment që Dj i famshëm Snake kishte bërë në fotot seksi të moderatores Marina Vjollca....

Video emocionuese/ Gjashtë vite në kampin Al-Hol, Endri Dumani takon të ëmën dhe dajën
Sociale 14:26 - 27 Tetor, 2020

Video emocionuese/ Gjashtë vite në kampin Al-Hol, Endri Dumani takon të ëmën dhe dajën

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga momenti kur Endri Dumani ka takuar të ëmën pas kthimit nga kampi Al-Hol. Sapo mbërrin në Shqipëri, e ëma...

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë
Showbizz 12:55 - 26 Tetor, 2020

VIDEO-Maluma takon të ëmën pas 5 muajsh/ Reagimi i saj do t’iu emocionojë

Këngëtari i famshëm latin,  Maluma pas 5 muajsh ka mundur të takojë të kthehet në shtëpi dhe të takojë nënën e tij. Për gati 5 muaj,...

“Inceneratorët, afera më korruptive”/ Tabaku: Tani është radha e SPAK
Politikë 20:07 - 25 Tetor, 2020

Tabaku nxjerr videon/ E vërteta e mafias së plehrave

Ish deputetja e PD, Jorida Tabaku ka publikuar nje video e cila nxjerr “zbuluar” kryeministrin Edi Rama dhe kreybashkiakun Veliaj lidhur me çështjn e pastrimit të...

Shëndeti 22:54 - 23 Tetor, 2020

Video-Maskat, bëjnë apo s’bëjnë punë?

Me koronavirusin SARS-CoV-2 ende aktiv dhe në gjendje të qarkullojë në mesin e popullatës, mbajtja e maskës mbetet një ide e mirë: pavarësisht nga detyrimet dhe...

Basha zbulon ligjin e parë që do të miratojë kur të vijë në pushtet: Do u kthejmë shqiptarëve miliona euro
Politikë 18:29 - 23 Tetor, 2020

Demokratët kundër Bashës/ Balla nxjerr videon: Ajo që po ndodh në SHQUP, është një histori e paralajmëruar

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla ka publikuar nje video të disa prej figurave poltike të PD të cilët kritikojnë kreun e PD, Lulzim...

VIDEO- Momenti kur Hëna bllokon pamjen e satelitit vëzhgues të NASA-s për Diellin
Kuriozitete 15:03 - 23 Tetor, 2020

VIDEO- Momenti kur Hëna bllokon pamjen e satelitit vëzhgues të NASA-s për Diellin

NASA po vëzhgonte diellin këtë javë kur hëna kaloi para saj. Hëna shfaqet si një orbitë e zezë që udhëton para diellit. Ishte në mes të...

Politikë 09:49 - 22 Tetor, 2020

Premtimi për aeroportin e Kukësit/ PD nxjerr bllof Ramën: Duhet të ishte funksional 3 vite më parë!

Drejtori i kabinetit dhe eksperti ekonomik i PD, Dorjan Teliti ka replikuar në distancë me kryeministrin Edi Rama për aeroportin e Kukësit. Ky i fundit dje...

Bardhi i përgjigjet Ramës/ Po mban peng të ardhmen Europiane, shqiptarët nuk do të lejojnë
Politikë 17:45 - 21 Tetor, 2020

Bardhi i publikon videon Ramës/ Shqiptarët nuk bien më në grackë, slogani i tij i rrezikshëm

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi, ka publikuar një video të kryeministrit Edi Rama, ku hedh akuza ndaj këtij të fundit. Në videon e...

Shëndeti 10:23 - 21 Tetor, 2020

Manastirliu publikon video-mesazhin e Profesor Kapisyzit/ Virusi ka pësuar mutacion, është më i rrezikshëm

Profesor Perlat Kapisyzi thotë se virusi Sars-Cov2 ka pësuar mutacion gjenetik duke e berë me aftësi më ngjitëse dhe duke rritur ngarkesën virale. “Virusi Sars-Cov2 ka...

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë
Showbizz 11:25 - 20 Tetor, 2020

“Mu mbushën sytë me lot”/ Ronela Hajati emocionohet, publikon videon e 17 viteve më parë

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit. Ajo është një nga këngëtaret që kur ishte në moshë të vogël...

Hapja e PD-së/ Duma: 20% e kandidatëve të listave do jenë emra të rinj
Politikë 19:14 - 19 Tetor, 2020

Sjellja e Ramës me gazetaret/ Duma publikon videon: Askush s’mund ta mposhtë fuqinë e tyre

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma ka publikuar një video me pjesë të shkëputura nga emisioni “Opinion” kur ka qenë i ftuar kryeministri Edi Rama. Duke...

Raporti i EuCham “shuplakë” qeverisë/ Rama, fajtor për krizën ekonomike
Politikë 18:24 - 19 Tetor, 2020

Rama shpërndan videon e Merkel/ Apeli i fortë për qytetarët: Po përballemi me muaj të vështirë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, paralajmëroi pasditen e sotme qytetarët se nëse nuk respektojnë masat anti-Covid, vendi rrezikon të mbyllet sërish. Pas kësaj deklarate, Rama ka...

“Je krenari e krejt shqiptarisë”/ Elvana Gjata i dedikon fjalët emocionuese mikut të saj të zemrës
Showbizz 10:56 - 19 Tetor, 2020

“Je krenari e krejt shqiptarisë”/ Elvana Gjata i dedikon fjalët emocionuese mikut të saj të zemrës

Këngëtarja Elvana Gjata, ndonëse kohët e fundit nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, së fundi ka ndarë disa video ku uron mikun e saj të...