Connect with Us

All posts tagged "victoria beckham"

Aktualitet 23:22 - 16 Tetor, 2018

Ka 3 djem dhe 1 vajzë, Victoria Beckham flet për fëmijën e saj të pestë

Ajo është një femër tërheqëse, një biznesmene e suksesshme, një stiliste e kërkuar dhe një nënë e përkushtuar. Suksesi që ka ndjekur Victoria Beckham, e ka...

Aktualitet 22:45 - 6 Tetor, 2018

Doni të blini një shtëpi?/ Hidhini një sy asaj të David dhe Victoria Beckham pasi është në shitje

David Beckham dhe familja e tij e famshme po i thonë lamtumirë kompleksit të tyre legjendar në Beverly Hills, duke e shitur për 33 milionë dollarë!...

Aktualitet 23:00 - 29 Shtator, 2018

Nudo në një çantë/ Victoria surprizon në 10 vjetorin e brandit të saj

Victoria Beckham feston 10 vjetorin e firmës së saj dhe e bën me një fushatë shumë të diskutuar. Në fotot e realizuara nga Jergen Teller, Victoria...

Kryesore Show Biz 11:30 - 2 Shtator, 2018

Çfarë i tha Victoria katër fëmijëve, për tradhëtinë e David Beckham?/ Zbardhet biseda intime

Prej disa javësh, mediat rozë u pushtuan nga lajmet se David dhe Victoria Bechkam kishin nisur procedurat e divorcit, pasi ish-futbollisti e kishte tradhëtuar. Për herë...

Fashion 19:25 - 25 Qershor, 2018

Victoria na jep një këshillë të vlefshme/ Këtë bluzë duhet ta keni me patjetër

Kur vjen puna tek stili Victoria Beckham dhe Rihanna duket se ndajnë të njejtin fron. Të dyja këto vajza bëjnë modën dhe trendet e fundit të...

Kryesore Show Biz 11:59 - 26 Prill, 2018

Victoria Beckham është nëna më me fat në botë/ Zbuloni arsyet

Victoria Beckham na ka treguar mëngjesin e sotëm se është një nënë me fat. Vajza e saj, më e vogla e familjes Beckham, Harper i ka...

Kryesore Show Biz 23:10 - 12 Prill, 2018

Victoria i bën kalit një ‘tatuazh’ kurore/ Fansat zemërohen me këtë gjest

Victoria Beckham ka zemëruar fansat pas publikimit të disa fotove në mediat sociale, ku vajza e vogël Harper ka hipur mbi një kalë, që ka një...

Kryesore Show Biz 23:10 - 24 Shkurt, 2018

Fotografohet me paterica/ Victoria pëson aksident kur bënte ski

Victoria Beckham është fotografuar me paterica mëngjesin e sotëm. Mesa duket ajo nuk ka dalë pa lëndime nga udhëtimi në Vancuver. Doli nga hoteli me këmbë...

Aktualitet 00:00 - 27 Dhjetor, 2017

Victoria Beckham na tregon magjinë e Krishtlindjeve brenda shtëpisë së saj

Familja Beckham është bërë bashkë dhe po feston Krishtlindjet në Londër, pas ardhjes së djalit të tyre, Brooklyn- it nga universiteti në New York, aty ku momentalisht...

Aktualitet 23:50 - 23 Dhjetor, 2017

Mami Victoria ‘fëlliq’ djalin e saj në sy të 18 milion njerëzve

Ditën e djeshme Victoria Beckham postoi një foto në Instagram ku krahasaonte të birin, Brooklyn- in me një personazh të animuar. Bëhet fjalë për këtë foto,...

Aktualitet 01:00 - 16 Nentor, 2017

Video/ Victoria Beckham jep këshilla mode për 2 $

Në vitet që nga ngritja e saj në famë si një Spice Girl, ajo ka siguruar një emër për veten si një ikonë e modës, si...

Aktualitet 14:46 - 12 Nentor, 2017

Ato janë të gjitha gati/ Rikthimi i Spice Girls pritet të vijë në 2018-ën

Thuhet se ato nuk do të ribashkoheni përsëri, pas një turneu përkujtimor në vitin 2007 dhe një shfaqje të veçantë në ceremoninë e Mbylljes Olimpike në...

Aktualitet 23:50 - 7 Nentor, 2017

Vajza e Victoria Beckham është një mini ‘Spicie Girls’

Të gjithë e njohim grupin ‘Spicey Girls’  e cila ishte krijuar para 20 vjetësh, dhe nuk kalon një ditë pa i falenderuar, pasi na kanë ndriçuar...

Kryesore Show Biz 18:30 - 7 Prill, 2017

Victoria Beckham mirënjohëse ndaj bashkëshortit /”Flasim pa pushim në telefon”

Victoria Beckham është në prag të lançimit të koleksionit të saj më të fundit të veshjeve. Padyshim që rritja e famës dhe reputacionit të linjës së...

Showbizz 10:00 - 11 Mars, 2017

Victoria Beckham plot stil/ Ja si e nisi ditën

Dizenjuesja e famshme e modës vjen gjithmonë ndryshe plot elegancë, sharm dhe klas. Këtë mëngjes bukuroshja e ka nisur ditën veshur me një këmishë bojqielli e...

Showbizz 10:00 - 24 Janar, 2017

Beckham vjen ndryshe këtë mëngjes

Victoria Beckham këtë mëngjes dukej shumë seksi e veshur me stilin e saj të vecantë e padyshim unik. Bukuroshja 42 vjecare, dizenjuesja më e famshme e...

Showbizz 10:00 - 23 Janar, 2017

Ja si e nisi këtë mëngjes Victoria Beckham

Victoria Beckham u fotografua pranë djaloshit të saj Harper duke ecur në rugët e Londrës pasi kishin bërë shopping herët këtë mëngjes. Bukuroshja ishte veshur thjesht...

Showbizz 20:00 - 21 Janar, 2017

Victoria Beckham, kjo femër perfekte

Victoria Beckham ka ndarë një foto me ndjekësit e saj në profilin zyrtrar në Instagram. Bukuroshja 42 vjecare ka postuar një foto në Instastory ku dukej...

Fashion 19:30 - 19 Janar, 2017

5 këshilla mode nga Victoria Beckham

Shije te rafinuar për aksesore te modës, te cilat e bëjnë stilin e saj unik dhe pa te “meta”, i ka mundësuar kësaj zonje botërore për...

Showbizz 10:10 - 14 Dhjetor, 2016

FOTO/Victoria Beckham nuk di të gatuajë/ Dizenjatores i shpërthen pudingu në mikrovalë

Ajo ka qenë një nga këngëtaret më të famshme në botë dhe tani është një nga dizenjatoret më të suksesshme, e cila prej vitesh ka krijuar...

Showbizz 15:09 - 17 Korrik, 2016

Victoria Beckham shfaqet në LA me veshjen më të veçantë ndonjëherë

Victoria Beckham ka mahnitur me stilin e saj të veçantë në Los Angelos. Bashkëshortja e David dukej rrezëllitëse me këtë kostum ! Por ajo që na...

Showbizz 13:40 - 4 Nentor, 2015

Victoria Beckham fiton një tjetër çmim mode (Foto)

Falë punës së palodhur dhe talentit të padiskutueshëm, ajo ka arritur të ndërtojë një nga perandoritë më të mëdha në fushën e modës. Dhe ndërsa linja...

Showbizz 20:40 - 30 Tetor, 2015

Glamour: Victoria Beckham, gruaja e vitit (Foto)

E njohur për stilin e saj të lehtë dhe rolin si një ambasadore e Kombeve të bashkuara dhe si një ish Spice Girl, është shumë befasuese...