Connect with Us

All posts tagged "vetull"

Aktualitet 23:37 - 26 Nentor, 2018

Këto 3 vajra janë ato që na duhen për të trashur vetullat brenda javës

Vetullat e plota i japin fytyrës suaj një pamje tejet tërheqëse. Nëse vetullat tuaja janë shumë të holla, mos u shqetësoni sepse ju mund ta zgjidhni...

Fashion 11:30 - 23 Dhjetor, 2016

Ja vetulla perfekte

Vetullat tuaja ju bëjnë shpesh të ndiheni të pasigurta në vetvete? Mos u shqetësoni thjesht lërini ato të rriten, të mbushen dhe plotësohen vetë. Tendeca e...

Life Style 14:00 - 28 Janar, 2015

Si të kemi një vetull perfekte

Vetulla është pjesa e cila ka një rol të rëndësishëm në shfaqjen e tipareve të syrit. Vetulla e harkuar është dhe modeli duhur për të të...

Life Style 20:00 - 25 Janar, 2015

Pigmentimi afatgjatë i vetullave

Çfarë është Pigmentimi i vetullave? Pigmentimi i vetullave është vendosja e ngjyrave organike në brendi të shtresës së sipërme të lëkurës (epidermë) në ato pjesë ku...