Connect with Us

All posts tagged "vethelmim"

Kronika 10:43 - 13 Dhjetor, 2019

U martuan pesë ditë më parë/ Kush është çifti nga Librazhdi që dyshohet se u vetëhelmua

Zbardhen identitetet e dy të rinjve që dyshohet se u vetëhelmuan mëngjesin e sotëm në Librazhd. Bëhet fjalë për çiftin Olsian Hajdari dhe Rezarta Hajdari të...

Aktualitet 15:41 - 27 Tetor, 2017

Ngjarje e rëndë në Durrës/ Vetëhelmohet një burrë

Një burrë në qytetin e Durrësit i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë. Policia e Durrësit bën të ditur se i vetëhelmuari është...

Kronika 09:45 - 31 Maj, 2015

Vetëhelmohet një 48 vjeçar në Elbasan

Një 48 vjecar ka tentuar t’i jap fund jetës duke u vetëhelmuar. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bixëlle, të komunës Funar në Elbasan, ku 48 vjeçari...

Kronika 10:20 - 11 Maj, 2015

Vetëhelmohet adeloshentja 17 vjecare në Shijak

Një adoleshente në Shijak ka tentuar t’i jap fund jetës duke konsumuar lëndë helmuese. Mësohet se 17 vjecarja me iniciale V.P, është zbuluar nga prindërit në...

Aktualitet 16:28 - 6 Mars, 2015

Vetëhelmohet një grua në Novoselë

Një grua në Novoselë është vetëhelmuar pasditen e sotme në shtëpinë e saj. Dhurata Miho ka humbur jetën pasi ka konsumuar një sasi të konsiderueshme ilacesh....