Connect with Us

All posts tagged "vetedorezim"

Kronika 20:27 - 16 Maj, 2020

Vetëdorëzimi i Çelës/ Flet avokati: Nuk iu shmang hetimit por gjykimit të padrejtë

Avokati Petrit Ismailaj ka reaguar pas dorëzimit të klientit të tij Jaeld Çela. Ismailaj tha në një deklaratë për mediat se Çela nuk i është shmangur...

Kronika 12:44 - 7 Shkurt, 2020

U vetëdorëzua në pikën kufitare/ Lihet në burg Ardian Doçi, zbardhet dëshmia

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg Ardian Doçin, i cili ishte shpallur në kërkim për pengmarrjen dhe zhdukjen e turpit të Jan Prenga. Në seancën...

drejtori i policise ardi veliu ne nje deklarate
Aktualitet 16:09 - 19 Janar, 2019

Klement Balili pas hekurave/ Analisti: Sukses i kryepolicit Ardi Veliu

Analisti Lorenc Vangjeli ka bërë një shkrim në lidhje me dyzimet që ekzistojnë për arrestimin apo vetëdorëzimin e Klement Balilit. Vangjeli thekson se nga qeverisa kjo...