Connect with Us

All posts tagged "veshje"

Valdrin Sahiti vesh një nga vajzat më seksi në botë/ Ky është personazhi që shkëlqeu në AMA’s
Showbizz 16:07 - 23 Nentor, 2020

Valdrin Sahiti vesh një nga vajzat më seksi në botë/ Ky është personazhi që shkëlqeu në AMA’s

Mbrëmjen e kaluar sht ëmbajtur ceremonia e një nga eventeve më të shikuara “AMA”. Gjatë këtij eventi janë respektuar rregullat strikte për mbrojtjen nga Covid-19. Personazhet...

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen
Fashion 13:22 - 20 Nentor, 2020

Stili i viteve ‘90/ Veshjet që të famshmit i rikthyen sërish dhe shkëlqyen

Stili i viteve ’90 është tronditës, i guximshëm dhe i ndritshëm. Ishte koha e top modeleve dhe aktoreve që u bënë ikona të stilit të vërtetë....

61 vjeçari që vesh funde dhe taka/ “Jam po aq burrë sa të tjerët, djemtë janë xhelozë”
Life Style 12:45 - 6 Nentor, 2020

61 vjeçari që vesh funde dhe taka/ “Jam po aq burrë sa të tjerët, djemtë janë xhelozë”

Mark Bryan ka tërhequr vëmendjen e të gjithë mediave të huaja për mënyrën se si vishet. 61 vjeçari është inxhineier dhe shkon çdo ditë në punë...

Fashion 13:46 - 14 Tetor, 2020

8 trendet më të veçanta nga “Sezoni i Pranverës” 2021

Ndryshimi më i madh nga veshjet që shkëlqenin në ekranet tona është se, për herë të parë pas një kohe të gjatë, këto dukeshin si veshje...

VIDEO-Nuk do të flasin më me njëra-tjetrën/ Plas keq mes Kylie dhe Kendall Jenner
Showbizz 11:07 - 10 Tetor, 2020

VIDEO-Nuk do të flasin më me njëra-tjetrën/ Plas keq mes Kylie dhe Kendall Jenner

Pas zënkës mes Kim dhe Kourtney, ku u përleshën fizikisht, duket se edhe dy motrat Kylie dhe Kendall kanë patur një përplasje me njëra-tjetrën. Përplasja nuk...

Showbizz 10:46 - 7 Tetor, 2020

Konkurrencë mes PS-PD/ Kush e mban fronin e më të bukurës në politikën shqiptare

Një luftë e ashpër jo vetëm për politikën por edhe për fronin e më të bukurës. Politikanet shqiptare nuk kujdesen vetëm që të bindin shqiptarët për...

“Jennifer Lopez shqiptare”/ Zaimina Vasjari një “bombë” e vërtetë
Showbizz 14:14 - 4 Tetor, 2020

“Jennifer Lopez shqiptare”/ Zaimina Vasjari një “bombë” e vërtetë

Kënga e fundit e Malumës dhe Jennife Lopez, “Pa ti” është kthyer në një nga hitet e padiskutueshme dhe kudo në botë po dëgjohen tingujt e...

Showbizz 13:06 - 15 Shtator, 2020

Sa shpenzoi Butrint Imeri për veshjen në klip/ Zbulohet çmimi marramendës

Butrint Imeri dhe Nora Istrefi pak ditë më parë publikuan klipn e tyre më të ri, “Dy zemra”. Dyshja u shfaqën më në formë se kurrë...

Politikë 17:42 - 7 Shtator, 2020

Foto-Deputetët kthehen në Kuvend pas pushimeve, me maska

Pasditen e sotme ka filluar sesioni i ri parlamentar pas disa javësh ndërprerje. Deputetët janë shfaqur në Kuvend të pajisur me maska për shkak të situatës...

Fashion 16:14 - 7 Shtator, 2020

“Jaka Peter Pan”/ Ky është trendi që do të pushtojë sezonin e vjeshtës

Instagram është një nga reklamuesit më të mëdhenj nëse bëhet fjalë për stilin e të veshurit. Së fundi një trend që do të pushtojë sezonin e...

Fashion 11:34 - 5 Shtator, 2020

Një fashioniste si Rita Ora/ Këngëtarja tërheq vëmendjen me veshjen si në vitet ‘90

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka spikatur për stilin e saj të të veshurit. Madje shumë prej stilistëve të mëdhenj e cilësuan atë si një...

Showbizz 12:19 - 1 Shtator, 2020

Rrëmbeu të gjithë vëmendjen në MTV me veshjen e saj/ Bella Hadid falenderon publikisht stilisten shqiptare

Një nga personazhet e famshëm që rrëmbeu të gjithë vëmendjen në mbrëmjen e MTV VMA 2020 ishte modelja Bella Hadid.Hadid u shfaq më elegante se kurrë...

Showbizz 20:58 - 31 Gusht, 2020

Me fustanin transparent/ Rita Ora i mahnit të gjithë në eventin e parë pas izolimit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka bërë daljen e saj të parë në një event profesional, që pas izolimit për shkak të pandemisë së...

Showbizz 13:53 - 31 Gusht, 2020

FOTOT-Tre yjet e showbizit që shkëlqyen në MTV 2020/ Personazhet që spikatën me veshjet e tyre

Miley Cyrus, Lady Gaga dhe Bella Hadid ishin tre yjet e showbizit që spikatën për veshjen e tyre në mbrëmjen e të Dielës në MTV Video...

Showbizz 16:33 - 30 Gusht, 2020

Armina Mevlani e tregon publikisht: Kjo është femra që më frymëzon

Blogerja Armina Mevlani është evidentuar gjithnjë për stilin e saj në të veshur. Por ashtu sit ë gjithë edhe Armina e ka një personazh të famshëm...

Valbona Selimllari sfidon vajzat e reja/ Mahnit e veshur me bikini
Showbizz 17:11 - 26 Gusht, 2020

Valbona Selimllari sfidon vajzat e reja/ Mahnit e veshur me bikini

Sa më shumë vite kalojnë, aq më tepër duket sikur bukuroshja shqiptare Valbona Selimallari rinohet. Ndonëse është nënë e tre fëmijëve, duket sikur vitet për ish-missin...

Showbizz 17:00 - 14 Gusht, 2020

E kuruar deri në detaj/ Lori Hoxha ekspozon çantën markë

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha e cila njihet edhe si blogere shpesh herë komentohet në mediat rozë për pamjen e saj si dhe stilin e...

Rikthehet pas shumë vitesh në muzikë/ Zaimina Vasjari zbulon pamjet e klipit të ri
Showbizz 14:45 - 5 Gusht, 2020

Rikthehet pas shumë vitesh në muzikë/ Zaimina Vasjari zbulon pamjet e klipit të ri

Zaimina Vasjari lajmëroi pak ditë më parë rikthimin e saj të fuqishëm në muzikë pas 4 vitesh. Në postimet e fundit Zaimina ka treguar paksa nga...

Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri
Showbizz 15:19 - 2 Gusht, 2020

Beyonce nuk iu ndahet stilistëve shqiptarë/ Ja kush e veshi në klipin e saj më të ri

Dy ditë më parë këngëtarja me famë botëore Beyonce publikoi albumin e saj dhe filmin muzikor me emër “Black is King”. Albumi i dedikohet mbretërve dhe...

Fashion 16:12 - 31 Korrik, 2020

9 truket e veshjeve që ndihmojnë yjet e Holliwood-it të duken mahnitëse

Të famshmit, ashtu si edhe ne kanë të metat e tyre që mundohen gjithnjë t’i fshehin në mënyrën më të mirë të mundshme. Ata kërkojnë gjithnjë...

Video-Manastirliu këshillon sërish qytetarët/ “Maska duhet të bëhet pjesë e veshjes sonë”
Shëndeti 10:11 - 26 Korrik, 2020

Video-Manastirliu këshillon sërish qytetarët/ “Maska duhet të bëhet pjesë e veshjes sonë”

Edhe mëngjesin e sotëm ashtu si çdo ditë, ministrja e Shëndetësisë e ka nisur me një thirrje për qytetarët. Në një postim në rrjetet sociale, Manastirliu...

FOTOT-Goca bëhuni gati! Si të dukeni më seksi gjatë këtij sezoni
Fashion 14:15 - 14 Korrik, 2020

FOTOT-Goca bëhuni gati! Si të dukeni më seksi gjatë këtij sezoni

Sezoni i verës vjen me një larmishmëri ngjyrash dhe stilesh për vajzat që gjithmonë duan të duken seksi dhe stil. Këtë sezon reçipetat do të kryjnë...

Jonida Maliqi dhe Dafina bëjnë “xing” me veshjen/ Zbulohet shifra marramendëse e xhaketës
Showbizz 10:34 - 14 Korrik, 2020

Jonida Maliqi dhe Dafina bëjnë “xing” me veshjen/ Zbulohet shifra marramendëse e xhaketës

Dy yjet e showbizit shqiptar, Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqirim njihen si dy këngëtaret më me stil kur bëhet fjalë për veshjen. Dy këngëtare kanë bërë...