Connect with Us

All posts tagged "verore"

Fashion 10:10 - 30 Qershor, 2019

Ngjyra verore dhe i mëndafshtë/ Zbuloni fustanin që po “pushton” Instagramin

Ky fustan i mëndafshtë dhe me ngjyra të ndezura verore, po bëhet fiksimi i të famshmeve shqiptare. Fustani i mëndafshtë, e ka origjinën në vitet ’90,...

Aktualitet 12:10 - 3 Qershor, 2019

Foto/ Modelet e çantave verore që nuk duhet të mungojnë këtë sezon vere

Këtë sezon duket se çantat verore nuk duhet të mungojnë në krahun tuaj dhe nuk do t’ju rezistoni modeleve te mëposhtme. Shumë të veçanta dhe të...

Fashion 14:53 - 20 Mars, 2019

Zbuloni 7 veshje verore të cilat do na bëjnë të dukemi fashioniste të vërteta

Një element pozitiv që mund të përmendim për stinën në fjalë është se veshjet nuk zënë shumë vend. Kësisoj ne mund të bëjmë blerje të shumta...

Aktualitet 20:14 - 29 Maj, 2018

Qeveria i jep 300 mijë euro veteranëve për pushimet verore

Me treqind mijë euro të ndara nga Qeveria, një mijë e pesëqind veteranë do të kenë fatin të shijojnë pushimet në njërin nga bregdetet shqiptare. Fjala është...

Kuriozitete 12:34 - 14 Mars, 2018

Dita e Verës, ritet që mbahen gjallë dhe sot!

Dita e Verës është një festë pagane që festohet nga të gjithë shqiptarët në 14 Mars. Ajo i ka fillesat e saj që në kohët antike...