Connect with Us

All posts tagged "vellezerit"

gazetari inevstigativ, artan hoxha
Kronika 16:07 - 5 Maj, 2020

Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia/ Artan Hoxha zbulon prapaskenat

Gazetari Investigativ, Artan Hoxha, ka zbuluar të tjera detaje nga vrasja e vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës. Në një intervistë për ABC news, Hoxha...

Kronika 22:44 - 27 Prill, 2020

Vrasja e vëllezërve Haxhia në Durrës/ Klodiana Lala zbulon dy pistat ku po hetohet

Gazetarja Klodiana Lala, ka zbardhur detaje të reja nga vrasja e dyfishtë që tronditi Durrësin pasditen e sotme. Lala zbuloi se vëllezërit Besmir dhe Viktor Ndoci...

Kronika 20:09 - 27 Prill, 2020

Klodiana Lala zbulon detaje/ “Dy atentatorët ndoqën 1 km vëllezërit Haxhia”

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar të tjera detaje nga vrasja e dy vëllezërve në Durrës. Lala tha se dyshohet se kanë qenë dy atentatorë, të cilët...

Kronika 18:17 - 27 Prill, 2020

Vrasja e dyfishtë në Durrës/ Si u ekzekutuan me kallashnikov vëllezërit Haxhia

Janë zbardhur detajet e para nga vrasja e dyfishtë që tronditi Durrësin pasditen e sotme. Viktimat janë Viktor dhe Besmir Haxhia, vëllezër. Teksa udhëtonin në një...

Kronika 18:23 - 21 Janar, 2020

Plagos me thikë vëllanë/ Pranga 33-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një 30 vjeçar shqiptar ka mbetur i plagosur me thikë nga vëllai i tij pas një konflikti....

Sociale 22:00 - 2 Janar, 2020

Video/ Nuk ndalen vëllezërit korçarë, vijojnë turin në Amerikë

Vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti, kanë zhvilluar së fundmi disa koncerte në Amerikë. Pasi performuan në natën e parë të vitit për emigrantët shqiptarë në...

Kronika 10:05 - 11 Dhjetor, 2019

U kapën me heroinë/ Pranga dy vëllezërve në Elbasan

Dy vellezër kanë rënë në prangat e policisë në Elbasan, pasi akuzohën për shpërndarje të lëndëve narkotike. Të arrestuarit janë shtetasit me inicialet E. K., 28...

arrestohet nga policia
Kronika 19:55 - 14 Nentor, 2019

U kapën me 50 kg drogë/ Pranga dy vëllezërve në Vlorë

Policia ka zhvilluar një operacion antikanabiz mbrëmjen e sotme në Vlorë. Për pasojë janë arrestuar dy vëllezër. Gjatë kontrollit në banësë atyre iu gjetën 50 kilogramë...

Kronika 09:23 - 16 Gusht, 2019

Tentoi të vriste dy vëllezër/ E pëson keq 72-vjeçari

Një 72-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së Pogradecit, pasi gjatë një konflikti ka tentuar të vrasë dy vëllezër. Mësohet se në prang aka rënë...

Kronika 09:42 - 13 Gusht, 2019

Plagosën 38 vjeçarin/ Arrestohen vëllezërit dhe bashkëpunëtori i tyre

Tre persona janë arrestuar në Shkodër, pasi një ditë më parë, tentuan të vrisnin një 38 vjeçar. Në pranga janë vënë shtetasit S. P. 36 vjeç,...

klodiana lala
Aktualitet 20:54 - 1 Prill, 2019

Ekzekutimi i dy vëllezërve/ Klodiana Lala zbardh detajet e reja

Gazetarja, Klodiana Lala, ka zbuluar detaje rreth vrasjes së dy vëllezërve Bilali në qytetin e Shkodrës. Sipas Lalës në 2-4 km përpara vendit ku janë vrarë...

Aktualitet 10:11 - 13 Janar, 2019

Trafik armësh dhe droge/ Gjykata rikthen në burg pesë vëllezërit 

Gjykata italiane ka rikthyer në burg pesë vëllezërit shqiptarë Sallaku, që u arrestuan nga policia e Breshias dhe Bergamos në nëtor të 2018. Vëllezërit ranë në...

Aktualitet 13:35 - 19 Dhjetor, 2018

Vrasja e vëllezërve Bytyçi/ Ndalohet hyrja në SHBA e të dyshuarit serb

Departamenti amerikan i shtetit i ka ndaluar hyrjen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ish gjeneralit të policisë serbe, Goran Radosvaleviç, i njohur si Guri, për...

Aktualitet 18:30 - 14 Gusht, 2018

Vëllezërit përleshen me thika/ Një i plagosur

Dy vëllezër janë konfliktuar në Tiranë për motive të dobëta. Mësohet se njëri prej tyre është plagosur me thikë. Dyshohet se shkak për plagosjen është një...

Aktualitet 08:48 - 30 Gusht, 2017

Zbardhet ngjarja/ Si i zbuloi Policia e Dibrës dy vëllezërit që transportonin drogë

Mbrëmjen e djeshme, gjatë një operacioni antidrogë të zhvilluar në Dibër, ranë në pranga edhe dy vëllezër. Forcat e policisë kishin marrë një informacion në rrugë...

Aktualitet 20:00 - 29 Gusht, 2017

Droga “pushton” Dibrën/ Bien në pranga dy vëllezër (Emrat)

Dy vëllezër kanë rënë në prangat e policisë, pasi merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Sipas Policisë së Dibrës, shetasit e arrestuar janë Xhevahir dhe Urim...

Aktualitet 12:48 - 17 Gusht, 2017

Sherr dhe plumba në Lezhë/ Pistoletë në kokë të riut, por ndodh…!

Një sherr ka ndodhur në Tale të Lezhë, ku dy vëllezër kanë kanosur dhe goditur një bashkëfshatar të tyre. Ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta,...

Aktualitet 17:37 - 28 Korrik, 2017

Sherr me thika në oborrin e shtëpisë/Dy vëllezërit trondisin Durrësin (Emrat)

Dy vëllezër janë arrestuar sot nga Policia e Durrësit, pas një sherri të frikshëm mes tyre. Mësohet se dy të rinjtë kanë goditur me thikë njëri-tjetrin...

Aktualitet 22:27 - 22 Korrik, 2017

5 të vrarë në familjen Berisha/Flet familjari i të dyshuarve (Video)

Mbrëmë në fshatin Kosuriq të Pejës, janë gjetur të vrarë dy vëllezër. Të ndjerët ishin meshkujt e fundit të familjes Berisha, të cilës, 11 vjet më...

Aktualitet 11:43 - 22 Korrik, 2017

Tragjike/Gjenden të vrarë dy vëllezërit në …

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në fshatin Kryshec të Pejës, ku dy vëllezër janë gjetur të vrarë. Lajmi i rëndë është konfirmuar nga kryeprokurori i Pejës,...

Aktualitet 19:39 - 7 Korrik, 2017

Foto-Njihuni me dy vëllezërit e Arbana Osmanit/Nuk keni dëgjuar kurrë për ta

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar.  Pavarësisht se ka shumë vite në ekran, Arbana me ëmbëlsinë e saj, vazhdon të...

Aktualitet 18:20 - 2 Korrik, 2017

Italia arrestohen vëllezërit Veliu me shpata japoneze e dyfek të vjedhur

Karabinierët e qytezës së Kaivanos (Caivano) ushtruan një kontroll në një ndërtesë të braktisur. Në të ndërtesë ishin 2 vëllezër Leonard e Dilaver Veliu (29 dhe...

Aktualitet 09:08 - 20 Maj, 2017

Video-Sekuestrohen rreth 90 kg drogë në Fier/Arrestohen 2 vëllezërit

Policia e Fierit ka finalizuar me sukses operacionin antidrogë të koduar “KURTAJ”, në kuadër të së cilit janë sekuestruar 86 kg lëndë narkotike Cannabis Sativa, 1 armë...