Connect with Us

All posts tagged "vëlla"

Kronika 21:13 - 25 Shkurt, 2020

E rëndë në Rrëshen/ Vriten me armë vëlla e motër

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e para pak minutave në Kodër Rrëshen. Fillimisht u raportua për një të plagosur me armë zjarri, por sipas...

Kronika 15:40 - 21 Shkurt, 2020

Vrau të vëllain/ Policia kufitare arreston 38 vjeçarin e shpallur në kërkim

Policia kufitare në Hanin e Hotit ka ndaluar një person të shpallur në në kërkim për vrasje. Nga shërbimet e PKK Hani i Hotit, në vijim...

Kronika 09:13 - 5 Janar, 2020

Plagosi me thikë vëllain/ Arrestohet 16 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë, ku një 16 vjeçar ka plagosur me thikë vëllain e tij. Mësohet se policia ka arrestuar shtetasin O.O.,...

Kronika 16:15 - 22 Tetor, 2019

Bëri për spital të vëllain/ Në pranga 72-vjeçari

Një 72 vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi ka plagosur vëllain e tij. Shtetasi me inicialet A.G., banues në Lushnje për motive pronësie ka...

Aktualitet 12:40 - 15 Korrik, 2019

“Bëjini dhuratë një vëlla, jo qen e mace”/ Besi dhe Xhensila “kritikohen” për ditëlindjen e vajzës së tyre

Disa ditë më parë çifti shumë i komentuar i showbizzit shqiptar festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tyre, Ajkës e cila bëri bujë dhe vazhdon...

Aktualitet 12:10 - 13 Maj, 2019

I dënuar mbi 73 herë/ Vëllai i Loredanës “koka” e drogës në Zvicër

Familja Zefi në Zvicër është duke u njohur si një familje “problematike” përveç reperes Loredana Zefi e cila ka zhvatur një çift zviceran duke ia marr...

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Mars, 2019

“Krenare për ty vllai!” Elvana i publikon Ermalit videon me momentet më gazmore të filmit

Në ditën më të rëndësishme për mikun e saj të ngushtë, Ermal Mamaqin, Elvana Gjata ka bërë një urim mjaft të këndshëm. Këngëtarja ka marrëdhënie të...

Kryesore Show Biz 12:40 - 26 Janar, 2019

I ofenduan vëllanë: Aktorja e famshme shqiptare del nga vetja dhe ofendon komentuesen

Për hir të së vërtetës rrjetet sociale gjithmonë e më shumë po iu japin hapësirë personave të ndryshëm që të hedhin vrer ndaj personazheve të njohur!...

Aktualitet 11:29 - 20 Dhjetor, 2018

Në këtë vend, babai dhe vëllezërit dikur i puthnin vajzat e shtëpisë në buzë

E “drejta e puthjes” ishte një pjesë e një ligji të së  drejtës romake. “Ius osculi”, ishte ligji që detyronte  një grua  të puthte çdo ditë babain, burrin...

Kryesore Show Biz 12:10 - 23 Nentor, 2018

“M’u hapën sutjenat gjatë xhirimeve!” Këngëtarja shqiptare ka përjetuar sikletin më të madh në sy të të vëllait

Nëse për shumë prej nesh, festat janë një arsye më shumë për ta marrë ditën pushim dhe për të gëzuar, për shumë të tjerë është punë!...

Aktualitet 10:40 - 6 Nentor, 2018

“S’i gëzova kur ishin gjallë”, këngëtarja kujton të vëllain dhe të atin e ndjerë dhe shpërthen në lot

Këngëtarja Maya do të bëhet nënë për herë të parë dhe e ftuar në emisionin “Rudina” ditën e djeshme foli për pritjen e ëmbël. Këngëtarja e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 29 Tetor, 2018

Roza Lati bën dedikimin më të çuditshëm për të vëllain: “Ka 1001 probleme mendore, por…”

Ky është një nga dedikimet e rralla të Roza Latit për vëllain e saj Eri dhe përmes tij moderatorja tregoi disa detaje që nuk i dinim...

Aktualitet 09:35 - 15 Tetor, 2018

Ju prezantojmë vëllanë e Alban Skënderaj, nuk do ta besoni ngjashmërinë mes tyre

Alban Skënderaj është një ndër personazhet më të njohur e më të pëlqyer të muzikës shqiptare. Njëkohësisht, është dhe ndër ata persona që  preferojnë që jetën...

Kryesore Show Biz 23:40 - 14 Mars, 2018

Një super yll si vëllai i Bebe Rexhës!

Nëse deri më sot mendonim se Bebe Rexha ishte më e bukura nga anëtarët e familjes sësaj, qenkemi gabuar. Vëllai i këngëtares shqiptare ka tiparet e...

Kryesore Show Biz 12:39 - 21 Shkurt, 2018

Kejvina ribashkohet me ‘vëllain’ / Ai ka qënë pjesë e Big Brother  

Modelja Kejvina Kthella është vënë në qendër të vëmendjes që prej shfaqjes së saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Fustani i saj provokues që...

Showbizz 11:00 - 14 Mars, 2017

Kujt po i fal kaq shumë dashuri Blac Chyna pas divorcit me vëllanë e Kim?

Blac Chyna  duket se po shijon këto ditë pushimi me vogëlushen e saj të vogël. Bukuroshja zeshkane e ka marrë veten më së miri nga ndarja...

Showbizz 20:00 - 12 Mars, 2017

Shikoni si duket Black Chyna pas ndarjes me vëllanë e Kim

Black Chyna në daljen e saj të fundit publike ka treguar linjat e saj perfekte shumë seksi veshur me një këmishë klasike të bardhë. Bukuroshja dukej...

Showbizz 10:00 - 3 Mars, 2017

Ja cili është ëngjëlli i vërtetë i vëllait të Kim Kardashian pasi e braktisi bashkëshortja

Rob Kardashian i ka dhënë fund martesës plot zënka e pajtime me bukutroshen Black Chyna. E megjithatë ai duket mjaft i dashuruar me të, por edhe...

Showbizz 14:00 - 23 Janar, 2017

Reagon vëllai i modeles: Brad Pitt ma shkatërroi motrën!

Oliver Hudson ka shprehur shqetësimin e tij për mardhënien e motrës së vet me bukuroshin Brad Pitt. Vëllai i supermodeles në një deklaratë të fundit për...

Showbizz 11:00 - 20 Dhjetor, 2016

Pse u dëshpërua vëllai i Kim Kardashian?

  Edhe pse ka vetëm para pak ditësh ka ardhur në jetë fëmija i tyre, ajo vendosi të largohej prej shtëpisë. Black China, duket se e...

Life Style 10:33 - 30 Korrik, 2016

+18/Vëlla e motër filmohen duke bërë seks në ashensor…

Dy të rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson, 21 vjeç dhe motra e tij, Kirsty 18 vjeç janë arrestuar, pasi u filmuan nga një kamera...