Connect with Us

All posts tagged "velaij"

Politikë 22:10 - 9 Tetor, 2019

“Sërish dhunë mbi pronat publike”/ Arben Skënderi i “nxjerr bojën” Veliajt

Kandidati i Bindjes Demokratike për Bashkinë e Tiranës në garën e 30 qershorit, Arben Skënderi, ka reaguar për çështjen e kalimit të Kopshtit Botanik në pronësi...

Aktualitet 20:26 - 5 Korrik, 2019

U refuzua nga qytetarët e Tiranës/ “Zhduket” Erion Veliaj

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka sulmuar me tone të ashpra kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Nga takimi që po mban me strukturat...

Petrit Vasili kreu i grupit parlamentar LSI deklarate
Aktualitet 19:27 - 14 Qershor, 2019

“Histeria e tij nuk kursen as heronjtë”/ Petrit Vasili “kryqëzon” Veliajn

Në vijim të fuashtës elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit, kryebashkiaku, Erion Veliaj ishte sot në Njesinë 8. Gjatë fjalës të tij, duke dashur të ironizojë...

Aktualitet 22:37 - 30 Nentor, 2018

Kryemadhi: Rama nuk do ta kandidojë Veliajn

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhinë studion e emisonit “Zonë e Lirë” ka dhënë mendimin e saj nëse kryeministri Edi Rama do ta rikandidojë Erion Veliajn në...

Aktualitet 21:46 - 19 Nentor, 2018

Veliaj ndez dritat te Pazari i Ri/ Shoqërohet nga personi që e kërcënoi me jetë

Pas ndezjes së dritave te “Fshati i Festave” në sheshin “Skënderbej, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ndezi sot edhe dritat e pemës te “Pazari i Ri”....

Aktualitet 22:28 - 15 Nentor, 2018

Bushati sulmon Ballën dhe Veliajn/ Pafytyrësia ka arritur deri aty, sa …

Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ka folur rreth akuzave që mazhoranca i bën kreut të opozitës Lulizm Basha, se ai i vendos...

erion veliaj kryetar i bashkise tirane
Aktualitet 17:58 - 12 Nentor, 2018

Video-Qytetari nxjerr zbuluar Veliajn/ Ka lidhje me supermafioz

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e  një qytetari në rrjetet sociale. Në mesazhin e qytetarit digjital shkruhet se kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj gjobit qytetarët,...

Aktualitet 12:00 - 16 Shtator, 2018

Skandal- “Jo vetëm stadiumi me kullë”/ Zbulohet pakti i Ramës me Veliajn

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka thënë se përveç stadiumit me kullë do të bëjë edhe presidencën me një kullë me 13 kate. Në një...

pasuria e veliajt
Aktualitet 18:33 - 11 Shtator, 2018

Video-“Kryetar bashkie mund të bëhesh, po njeri jo”/ Aktori ‘i çjerr maskën’ Veliajt

Një nga premtimet e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka qenë ai që do i trajtonte të gjithë qytetarët e Tiranës njësoj dhe se...

Politikë 10:45 - 28 Prill, 2015

Rama dhe Veliaj prezantojnë projektligjin për zejtarinë

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Mirëqenies Sociale Erion Veliaj kanë prezantuar ditën e sotme projektligjin për zejtarinë. Rama në fjalën e tij tha se zanati...