Connect with Us

All posts tagged "vecanta"

Kuriozitete 14:25 - 23 Prill, 2019

Do të habiteni/Njihuni me traditat më të veçanta dhe të çuditshme në të gjithë botën

1/Sigurohuni që kurrë në Meksikë të mos dhuroni një trëndafil të verdhë. Ngjyra për kulturën në fjalë  imbolizon vdekjen.   2/Në shumë vende të Lindjes së...

shtatzeni eko-test
Kryesore Show Biz 09:50 - 13 Nentor, 2018

“Do të bëhemi prindër”, 5 mënyrat e veçanta se si personazhet VIP dhanë lajmin e gëzueshëm

Personazhet e famshëm janë gjithnjë në vëmendjen e publikut. Menjëherë një bark paksa i rrumbullakosur çon në aludime shtatëzënie. Por mënyrat se si personazhet e showbizz-it...

Showbizz 14:43 - 1 Tetor, 2015

Bleona i ka falënderimet e veçanta, foto seksi për Italinë (Foto)

Bleona Qereti edhe falënderimet i bën në mënyrë të veçantë. E ku ka më speciale sesa një pozë seksi dhe provokative si kjo e Bleonës… E...