Connect with Us

All posts tagged "vatra te nxehta"

Olsian Çela plas “bombën”/ Elbasani “fushë beteje” me grupeve kriminale
Lajme 00:06 - 29 Shtator, 2020

Flet kryeprokurori Çela/ Kush janë ‘vatrat e nxehta’ të krimit

Për angazhimin e Prokurorisë së Përgjithshme në zgjedhjet e ardhshme parlamentare, kryeprokurori Olsian Çela tha se, organi që ai drejton mund të ndërhyjë vetëm në rastet...

Shëndeti 11:07 - 23 Qershor, 2020

52 raste të reja në 24 orë/ Dalin detaje, ku janë vatrat e nxehta të Covid

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i drejtohet të gjithë bizneseve, qytetarëve, të tregojnë kujdes në zbatimin e masave të vendosura sipas protokolleve të sigurisë pasi...

Shëndeti 11:08 - 16 Qershor, 2020

Një viktimë dhe 82 raste të reja gjatë 24 orëve/ Ku janë vatrat e nxehta të koronavirusit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar për situatën epidemiologjike të 24 orëve të fundit në vendin tonë. Rastet ditore të identifikuara pozitive po vijojnë...