Connect with Us

All posts tagged "vata"

Aktualitet 16:55 - 15 Maj, 2019

Vrasësit me pagesë, sfida e policisë

Zbulimi i vrasjeve të tipit mafioz mbetet një nga sfidat më të vështira të policisë. Në mjaft ngjarje kriminale të kohëve të fundit autorët nuk kanë...

Aktualitet 12:50 - 1 Mars, 2017

Kultivimi i kanabisit/ Ja detajet për implikimin e shefit të Rendit

Në kuadër të një hetimi për veprat penale të “Kultivimit të lëndëve narkotike”, “Grupit të strukturuar kriminal” dhe “Kryerja e veprimeve në kuadër të grupit të...