Connect with Us

All posts tagged "varrimi"

efektivja
Aktualitet 12:28 - 10 Maj, 2019

Homazhet për Nëntetaren/ Shefi i Shtabit: Nderove familjen me jetën tënde. Lamtumirë Zarife!

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Bardhyl Kollçaku ka folur me hidhërim të thellë në ceremoninë e varrimit të nëntetares Zarife Hasanaj, e...

klodiana lala
Aktualitet 22:48 - 25 Mars, 2019

Lala sfidon Policinë/ Zbulon çfarë pa në varrimin e Ravik Gurrës

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje nga varrimi i avokat Ravik Gurrës në qytetin e Elbasanit. Lala u shpreh se në varrimin e avokatit ka parë...

Aktualitet 14:49 - 6 Dhjetor, 2018

Ju tregojmë se çfarë u tha nën zë, gjatë  funeralit të  ish presidentit Bush

Të gjithë ish-presidentët  ende të gjallë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,si dhe të gjithë zëvendës presidentët, u mblodhën të mërkurën në Washington D.C, për t’i...

edi rama
Aktualitet 21:15 - 8 Nentor, 2018

Rama pas ngjarjes së Bularatit/ Greqia ka derrat dhe gomarët e vetë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për thirrjet anti-shqiptare që u lëshuan gjatë ditës së sotme në ceremoninë mortore të Kostandino Kaçifas në Bularat të Gjirokastër. Në...

Aktualitet 08:48 - 8 Nentor, 2018

Varrimi i Kaçifas/ Mbërrijnë autobusët grekë, blindohen pikat kufitare

35-vjeçari Konstantinos Kacifas, i cili mbeti i vrarë pas një përplasje me armë zjarri me forcat RENEA me 28 tetor, do përcillet sot në banesën e...

Aktualitet 13:46 - 10 Dhjetor, 2017

I jepet lamtumira e fundit Aleksandër Ndokës/ Djali i tij me pranga në varrim

Aleksandër Ndokës i është dhënë sot lamtumira e fundit, ndërsa djali i tij është paraqitur në varrim i shoqëruar nga policia. Vëllai i ish-deputetit socialist, Arben...

Aktualitet 22:30 - 29 Shtator, 2017

Hugh Hefner do të varroset pranë Marilyn Monroe/ Vajzës së tij të parë të kopertinës

Hugh Hefner do të varroset pranë Marilyn Monroe, të cilën ai e ka kredituar për kopertinën e parë të revistës Playboy, e cila menjëherë më pas...