Connect with Us

All posts tagged "vangjush dako"

rama shet vangjush dakon
Aktualitet 20:03 - 24 Qershor, 2019

Akuzohet për blerje votash/ Rama merr në mbrojtje Vangjush Dakon

Kryeministri Edi Rama gjatë takimit elektoral në qytetin e Durrësit foli rreth akuzave të ngritura ndaj kryebashkiakut Vangjush Dako për blerje votash. Sipas Ramës, Dako e...

rama shet vangjush dakon
Aktualitet 18:57 - 8 Qershor, 2019

Partia Demokratike “fut në qeli” Ramën dhe Dakon

Partia Demokratike ka nxjerrë në bulevard një qeli burgu ku brenda saj janë dy persona. Në fytyrat e dy presonave që janë brenda qelisë janë vendosur...