Connect with Us

All posts tagged "vajze"

Aktualitet 14:26 - 31 Maj, 2019

“Më more jetën, më helmove”/ Vajza e parodistit të Vlorës prek me fjalët e ndjera për të atin

Parodisti i njohur i Vlorës, Muhamet Liko u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 65-vjeçare si pasojë e një ataku në zemër, teksa ndodhej...

Aktualitet 13:25 - 29 Maj, 2019

Aksidenti i tmerrshëm/Vajza e futbollistit të famshëm goditet nga një makinë, ja gjëndja e saj

Ish futbollisti i Milan dhe Juventus, Andrea Pirlo ka marre nje lajm te tmerrshem diten e djeshme. Vajza e tij 13-vjeçare është goditur nga një makinë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 21 Maj, 2019

“Pa koment”/Blendi Fevziu poston foton me vajzën e tij dhe të gjithë ngelën pa fjalë

Moderatori i njohur i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, shpesh poston foto me familjen e tij në rrjetet sociale dhe merr shumë komente pozitive. Së fundmi ai...

Aktualitet 13:26 - 19 Maj, 2019

Foto/Majlinda Bregu feston ditëlindjen, e bija e surprizon me dhuratën e veçantë

Ditën e sotme ish-deputetja Majlinda Bregu feston ditëlindjen dhe mbush plot 45 vjeç. Në këtë ditë të shënuar, vajza e saj Kejda, i ka bërë një...

Life Style 12:53 - 15 Maj, 2019

Cila nga vajzat në foto është e sëmurë? Ekspertët rrëfejnë “çmendurinë” më të fundit në mjekësi

Nëse dalloni se një i afërmi juaj është i sëmurë vetëm duke e parë atëherë keni të drejtë. Së fundmi shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit tashmë mund...

Kryesore Show Biz 14:25 - 14 Maj, 2019

“Kini kujdes nga kjo vajzë”/Dua Lipa i bën dedikimin e veçantë motrës për ditëlindje

Dua Lipa njihet tashmë si këngëtarja shqiptare e famshme në të gjithë botën ku hitet e saj numërojnë miliona klikime. Por edhe motra e saj nuk...

plagoset nje vajze
Aktualitet 13:51 - 10 Maj, 2019

E rëndë në Tiranë/ Vajza hidhet nga kati i tetë i një pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një vajzë e re është hedhur nga kati i tetë i një pallati në...

Aktualitet 16:34 - 9 Maj, 2019

Nje dasëm e madhe/Gaz Paja i jep fund beqarisë?

Bashkë me ardhjen e sezonit veror, shtohen edhe dasmat por ato që marrin posaçërisht vëmendjen tonë janë dasmat e showbizit shqiptar. Sipas News31.al tregojnë se Gaz...

Aktualitet 19:40 - 6 Maj, 2019

Ish miss-i publikon foton/ Çmend ndjekësit me format një javë pas lindjes

Ish-miss Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë vetëm një javë më parë. Së bashku me bashkëshortin e saj kanë vendosur që vajzën...

Kryesore Show Biz 10:25 - 1 Maj, 2019

“Do kesh telashe kur të rritet”/Vajza e Flori Binaj i mahnit të gjithë

Vajza e Flori Binaj është bërë shumë e bukur dhe këtë na e ka treguar aktori i “Portokallisë”, në një foto të publikuar në Instagram. Krena...