Connect with Us

All posts tagged "vajze"

Showbizz 12:00 - 29 Maj, 2015

Thomas me vajzën në Kaliforni

  Vera ka mbërritur për 32 vjecaren Imogen Thomas. Bukuroshja u fotografua e veshur me bikini teksa argëtohej me vajzën e saj dy vjecare Ariana në...

Kuriozitete 12:15 - 20 Maj, 2015

Demi sulmon një vajzë në një karrocë

Dem i zemëruar u regjistrua në Spanjë, duke sulmuar një vajzë në një karrocë. Atë që nuk e priti askush, ishte pikërisht momenti kur vajza u...

Femra 12:00 - 10 Maj, 2015

Bëmë mama të të ngjajë

Kaia Gerber ka mamanë më të bukur në botë dhe padyshim që edhe ajo do të ecte në gjurmët e saj. Modelja 49 vjecare, Cindy Crawford...

Showbizz 17:00 - 1 Maj, 2015

Dinklage shëtitje me vajzën

  Ai është një prej figurave më të pëlqyera kinematografike shpesh për shkak të të qeshurave që shkaktojnë karakteret që ai luan. Peter Dinklage edhe pse...

Showbizz 11:00 - 29 Prill, 2015

Ecclestone me vajzën në Londër

  Ajo solli në jetë në fillim të këtij muaji dy bukuroshët e saj djemtë binjakë dhe duket se i mjaftuan pak javë për  ta rikuperuar...

Showbizz 20:03 - 25 Prill, 2015

Rezarta Shkurta dhe fotot me Herën

Rezarta Shkurta e cila ka hapur edhe kompaninë e saj të fotografisë, nuk mund ti kursejë vetes edhe disa foto me vajzën e saj Hera. Vogëlushja...

Kuriozitete 15:07 - 4 Prill, 2015

Vajza tenton të puth njerëz të huaj

Çfarë do të bënit nëqoftëse një i huaj apo një e huaj përpiqet t’ju puth në mes të njerëzve në një stacion treni? Ndoshta e njëjta...

Femra 14:45 - 29 Mars, 2015

Kate Middletone: E ndjej do jetë vajzë

Dukesha e Kembrixhit Kate Middletone, e cila në prill do të sjellë në jetë edhe fëmijën e saj të dytë, shpreson shumë që ajo të jetë vajzë....

Life Style 14:31 - 22 Mars, 2015

Kërkohet një burrë të më lë me barrë

Tashmë Facebook-u është kthyer në një vend ku ti mund të kërkosh ç’të duash dhe ta kesh. Këtë gjë ka bërë edhe kjo vajzë rumune, e...

Femra 10:30 - 21 Mars, 2015

Mediat amerikane: Kate Middletone do të lind vajzë

Mediat amerikane shkruajnë se fëmija i dytë i Dukeshës së Kembrixhit, do të jetë vajzë. Revista OK dhe Life&Style, bëjnë me dije se Kate do të...