Connect with Us

All posts tagged "vajze"

Lajme 20:58 - 26 Nentor, 2019

Humbi vajzën nën rrënoja/ Ndërron jetë në spital 30 vjeçarja

Ndërron jetë në spital 30 vjeçarja që u nxorr pak më parë nga rrënojat. 30 vjeçarja Diena Meçe ka ndërruar jetë në spital si pasojë e...

Bota 08:41 - 20 Tetor, 2019

I shpërthen telefoni nën jastëk/ Humb jetën tragjikisht e mitura

Një vajzë e mitur ka gjetur vdekjen si pasojë e shpërthimit të baterisë së telefonit. Aula Asetkyzy Abzalbek, 14 vjece kishte vendosur telefonin e saj nën...

Kryesore Show Biz 12:00 - 25 Korrik, 2019

“Ndjenja më kuptimplotë”/ Rona Nishliu prezanton për herë të parë vajzën

Para pak ditësh, këngëtarja Rona Nishliu është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Noa....

Aktualitet 20:49 - 19 Korrik, 2019

Pritjes i erdhi fundi/ Këngëtarja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja shumë e dashur rona nishliu është bërë nënë për herë të parë. Sipas disa burimeve për “Prive.al”, këngëtarja është bërë mama e një vjaze, të...

Aktualitet 14:25 - 10 Korrik, 2019

“Mos lejoni askush të shkelë mbi ju”/ Babai abuzonte me vajzën, “shpërthen” keqazi Vesa Luma

Opinioni publik u trondit mbrëmjen e djeshme me një rast i cili u transmetua në “Fiks Fare”,  ku burri 48-vjeç kishte abuzuar seksualisht me të bijën...

Aktualitet 13:25 - 8 Korrik, 2019

150 mijë paund operacione plastike/ Njihuni me vajzën të fiksuar pas pamjes së saj të jashtme

“Mund ta vrasin atë”! Kështu thotë familja e Kristen e cila ka shpenzuar plot 150 mijë paund për operacione plastike , por shprehet se nuk do...

Kryesore Show Biz 15:17 - 27 Qershor, 2019

“Një vajzë më ka vjedhur zemrën”/ Stilisti i njohur shqiptar i tregon të gjitha në një foto

Valdrin Sahiti është një ndër stilistët shqiptarë më të preferuar nga vipat. Së fundi stilisti na ka prezantuar me vajzën e tij Bella. Valdrini ka publikuar...

Aktualitet 22:09 - 22 Qershor, 2019

Renis Gjoka i surprizoi të gjithë/ Bëhet baba për herë të parë

Renis Gjoka është një ndër artistët më të mirë shqiptar. Këngëtari e ka mbajtur gjithnjë larg syrit mediatik jetën e tij private. Para pak kohësh ai...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Qershor, 2019

“Ai momenti kur vajza është në gjumë dhe…”/ Xhensila dhe Besi “sherr” në Instagram

Para disa muajsh , Besi dhe Xhensila Myrtezaj u gezuan me ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre të parë, Ajka. Por Xhensila ka postuar se fundmi ...

Aktualitet 14:25 - 8 Qershor, 2019

Vetëm 21 vjeç/ Njihuni me vajzën aventuriere e cila ka vizituar 196 vëndet e botës

21 vjeçarja amerikane ka treguar se në këtë jetë mund të plotësosh gjithë dëshirat që ju doni. Lexie Alford më 31 maj, vajza nga Kalifornia vizitoi...

Aktualitet 10:10 - 8 Qershor, 2019

Shpallet fituesja e Miss Universe Albania/ Njihuni me vajzën bukuroshe që “rrëmbeu” kurorën

“Miss Universe Albania” është një nga eventet më të rëndësishme që organizohet në Shqipëri. Mbrëmjen e djeshme në ‘Vizion Plus’ u transmetua dhe finalja e këtij...

Aktualitet 11:40 - 4 Qershor, 2019

Puth tre herë vajzën në buzë/ Futbollisti i famshëm “masakrohet” nga komentuesit

Në nëntor të vitit të kaluar futbollisti i famshëm David Beckham , u akuzua nga shumë ndjekës pas një videoje në rrjetet sociale ku ai puthi...

Aktualitet 14:26 - 31 Maj, 2019

“Më more jetën, më helmove”/ Vajza e parodistit të Vlorës prek me fjalët e ndjera për të atin

Parodisti i njohur i Vlorës, Muhamet Liko u nda nga jeta ditën e djeshme në moshën 65-vjeçare si pasojë e një ataku në zemër, teksa ndodhej...

Aktualitet 13:25 - 29 Maj, 2019

Aksidenti i tmerrshëm/Vajza e futbollistit të famshëm goditet nga një makinë, ja gjëndja e saj

Ish futbollisti i Milan dhe Juventus, Andrea Pirlo ka marre nje lajm te tmerrshem diten e djeshme. Vajza e tij 13-vjeçare është goditur nga një makinë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 21 Maj, 2019

“Pa koment”/Blendi Fevziu poston foton me vajzën e tij dhe të gjithë ngelën pa fjalë

Moderatori i njohur i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, shpesh poston foto me familjen e tij në rrjetet sociale dhe merr shumë komente pozitive. Së fundmi ai...

Aktualitet 13:26 - 19 Maj, 2019

Foto/Majlinda Bregu feston ditëlindjen, e bija e surprizon me dhuratën e veçantë

Ditën e sotme ish-deputetja Majlinda Bregu feston ditëlindjen dhe mbush plot 45 vjeç. Në këtë ditë të shënuar, vajza e saj Kejda, i ka bërë një...

Life Style 12:53 - 15 Maj, 2019

Cila nga vajzat në foto është e sëmurë? Ekspertët rrëfejnë “çmendurinë” më të fundit në mjekësi

Nëse dalloni se një i afërmi juaj është i sëmurë vetëm duke e parë atëherë keni të drejtë. Së fundmi shkencëtarët kanë zbuluar se njerëzit tashmë mund...

Kryesore Show Biz 14:25 - 14 Maj, 2019

“Kini kujdes nga kjo vajzë”/Dua Lipa i bën dedikimin e veçantë motrës për ditëlindje

Dua Lipa njihet tashmë si këngëtarja shqiptare e famshme në të gjithë botën ku hitet e saj numërojnë miliona klikime. Por edhe motra e saj nuk...

plagoset nje vajze
Aktualitet 13:51 - 10 Maj, 2019

E rëndë në Tiranë/ Vajza hidhet nga kati i tetë i një pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Një vajzë e re është hedhur nga kati i tetë i një pallati në...

Aktualitet 16:34 - 9 Maj, 2019

Nje dasëm e madhe/Gaz Paja i jep fund beqarisë?

Bashkë me ardhjen e sezonit veror, shtohen edhe dasmat por ato që marrin posaçërisht vëmendjen tonë janë dasmat e showbizit shqiptar. Sipas News31.al tregojnë se Gaz...

Aktualitet 19:40 - 6 Maj, 2019

Ish miss-i publikon foton/ Çmend ndjekësit me format një javë pas lindjes

Ish-miss Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë vetëm një javë më parë. Së bashku me bashkëshortin e saj kanë vendosur që vajzën...

Kryesore Show Biz 10:25 - 1 Maj, 2019

“Do kesh telashe kur të rritet”/Vajza e Flori Binaj i mahnit të gjithë

Vajza e Flori Binaj është bërë shumë e bukur dhe këtë na e ka treguar aktori i “Portokallisë”, në një foto të publikuar në Instagram. Krena...

Kryesore Show Biz 11:10 - 23 Prill, 2019

Vajza më seksi në botë dështon përsëri me photoshop-in/Fansat e ‘kryqëzojnë’

Në fakt, Kardashianët kanë një histori të gjatë me gafat që shpesh bëjnë në përpunimin e fotove të tyre. Kësaj rradhe në fokus ka qenë Kylie,...