Connect with Us

All posts tagged "vajzat"

Projektligji i ri në Gjermani/ Dy vjet burg kush fotografon vajzat poshtë fustanit
Bota 14:57 - 19 Shtator, 2020

Projektligji i ri në Gjermani/ Dy vjet burg kush fotografon vajzat poshtë fustanit

Qeveria gjermane ka miratuar kohët e fundit një projektligj, ku sipas tij kushdo që fotografon vajzat poshtë fustanit do të dënohet me dy vite burg. Ligji...

Kreu i Policisë jep detajet rrëqethëse/ “Gjetëm shënime me përmbajtje fetare, viktimat nuk janë ushqyer ditët e fundit
Kronika 21:51 - 2 Korrik, 2020

Kreu i Policisë jep detajet rrëqethëse/ “Gjetëm shënime me përmbajtje fetare, viktimat nuk janë ushqyer ditët e fundit

Drejtor i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi ka dhënë detaje lidhur me vdekjen që tronditi Tiranën këtë pasdite, ku nënë e bijë u gjetën të pajeta...

Mos mendoni se mund t’i kontrolloni/ Këto janë vajzat më dominante sipas shenjës së horoskopit
Horoskopi 16:15 - 28 Qershor, 2020

Mos mendoni se mund t’i kontrolloni/ Këto janë vajzat më dominante sipas shenjës së horoskopit

Dashi Dashi vazhdimisht kërkon mënyra për të treguar se sa i fortë është në çdo aspekt të jetës së tij. Po kërkon një mundësi për të...

Sociale 20:45 - 28 Maj, 2020

“Kur do hapen lokalet e natës?”/ Vajzat “në hall”, ndalojnë Piperon në rrugë

Mjeku i njohur infeksionist, Pëllumb Pipero, i ftuar mbrëmjen e sotme në ABC nws, ku ka folur për situatën nga Covid-19, ka rrëfyer dhe një ngjarje...

Kronika 12:27 - 25 Prill, 2020

“Na folën nga makina, refuzuam ftesën”/ Ish-i dënuari me burg përjetë me dy të tjerë dhunojnë dy vajza në Tiranë

Shpallet në kërkim Elidon Kotorri ish-i dënuar me burgim të përjetshëm për 3 vrasje dhe 1 plagosje por i liruar pak kohë më parë nga gjykata...

Denoncim 23:31 - 9 Tetor, 2019

Stop – Elbasan/ Vendimi i gjykatës vret për herë të dytë vajzat e aksidentuara

Gjatë seancës parlamentare kryeministri Rama foli për një grup prokurorësh e gjykatësish, të cilët i quajti KCK, pasi sipas tij, kanë parimin: “kap ca të kapësh...

Aktualitet 22:48 - 5 Janar, 2019

E thotë shkenca/ Vajzat  dalin me 5 djem në të njëjtën kohë kur janë beqare

Tashmë koha e princit të kaltër është harruar, vajzat sot dalin me shumë djem dhe shohin prespektiva të ndryshme para se të vendosin për partnerin e...

Aktualitet 23:20 - 30 Dhjetor, 2018

Ju tregojmë arsyet pse vajzat e reja martohen me burra të moshuar

Arsyet pse na duken të çuditshme lidhjet me diferenca të mëdha moshe janë sepse partneri më i madh në moshë është më i predispozuar për tu...

Aktualitet 22:11 - 12 Prill, 2018

Video/ Grushte, shkelma e shkulje flokësh mes vajzave në Tiranë

Një ngjarje e paprecedentë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet, në rrugën “Bilal Sina” në zonën e “Liqenit të thatë”, ku tre femra janë përfshirë në...

Aktualitet 23:20 - 31 Janar, 2018

Mos u shqetësoni nëse ju ndodh kjo gjë kur jeni me “ato”

Nëse e keni vënë re ndonjëherë se, ëndrrat tuaja duken të çuditshme gjatë periudhës së menstruacioneve, mos u shqetësoni nuk jeni të vetme. Për më tepër...

Aktualitet 00:30 - 21 Janar, 2018

Shkenca e pranon: Marrja e kontraceptivëve oralë ju mbron edhe nga kanceri në vezore!

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, pothuajse të gjitha vajzat që janë aktive seksualisht kanë përdorur në një moment të jetës së tyre kontraceptivët, të cilët...

Aktualitet 22:30 - 26 Nentor, 2017

Kush janë vajzat e Sylvester Stallones?

Sylvester Stallone jo vetëm që është një aktor i dekoruar me të gjitha çmimet e mundshme por mbi të gjitha është dhe babi i tre vajzave...

Aktualitet 22:20 - 17 Shtator, 2017

Mamaja i ktheu në yje modelingu/ Vogëlushet bëjnë 40$ në orë

Carly Ashton ka dy vajza të cilat ajo i ka shndërruar në yje  Instagrami. Avaya, tre vjç, u bë një hit i vërtetë sa Khloé Kardashian...

Aktualitet 16:38 - 13 Shtator, 2017

 Foto/ Vajzat që u përpoqën të shisnin virgjërinë online

Gjithkush e imagjinon “herën e tyre të parë” si një moment magjik, romantik me dikë shumë të veçantë, apo jo? Të paktën kështu e bëjnë shumë...

Aktualitet 23:40 - 24 Gusht, 2017

Nuk do ta besoni ku do jenë vajzat e Obamës pas 10 vjetësh

Tani që afati përfundimtar i Presidentit Barak Obama ka ardhur, vajzat Malia dhe Sasha po bëjnë tituj të tyre. Le të shqyrtojmë se ku do të...

Aktualitet 22:20 - 19 Gusht, 2017

 Foto/ Nënat dhe bijat e famshme që duken si motra

Pyetja nëse i ngjan më shumë nënës apo babait e humb sensin tek këto zonjusha të reja pasi përgjigja është shumë e qartë. Këto vajza të...

Aktualitet 23:08 - 3 Gusht, 2017

Emri më i bukur në botë/Ka mbërritur dhe në vendin tonë

Ekziston një emër i vajzave që i tejkalon gjithë të tjerët në listën mbarëbotërore të emrave- dhe ndoshta nuk është ai emër që prisni ju. Duket...

Aktualitet 22:40 - 3 Gusht, 2017

K*rvë, po më merr të dashurin!/Sherr i paparë mes vajzave në rrugë

Kjo skenë e paparë vajzash ka gjeneruar komente të shumta në rrjet. Mësohet se konflikti ka nisur për një djalë, pasi të dyja vajzat shkonin me...

Aktualitet 18:28 - 3 Gusht, 2017

Sherr mes biondes dhe brunes në mes të Tiranës/Policia ua punon keq (Video)

Një sherr i turpshëm ka ndodhur në mes të ditës në Tiranë, ku protagoniste janë bërë dy vajza të reja, njëra bionde dhe tjetra brune. Ngjarja...

Aktualitet 22:29 - 2 Gusht, 2017

Durrsaku tmerrohet nga ajo çfarë sheh /Dy vajza ishin të shtrira në tarracën e shtëpisë dhe…

Një djalë nga Durrësi ka bërë publike një video, ku duken 3 vajza të mitura duke kryer veprime të turpshme në tarracën e shtëpisë. Në video...

Aktualitet 12:27 - 20 Korrik, 2017

Mesazhi i fortë i akademikut Fuga/Nëse doni vetëvrasje kolektive, bëjini vajzat e çunat …!

Akademiku Artan Fuga ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një histori me një gomist në plazhin e Durrësit. Teksa sjellë historinë me Fred Dakavellin, Profesor...

Aktualitet 08:50 - 12 Maj, 2017

Zihen keq vajzat në Big Brother/Më ke frikë, përballemi kur të duash

Nga debat mes Danjelit dhe Musës, tashmë kaloi mes partnereve të tyre, Fotinisë dhe Donës. Debati mes tyre nis për një situatë të kaluar teksa Dona...

Aktualitet 18:50 - 8 Maj, 2017

Sherr i frikshëm mes gjimnazisteve/Ndodh hataja për një djalë (Video)

Një sherr mes vajzash ka ndodhur sot në gjimnazin “Kolin Gjoka”, të qytetit të Lezhës. Mësohet se shkak i këtij sherri ka qenë një djalë, ndërsa...