Connect with Us

All posts tagged "vajza"

Aktualitet 13:21 - 24 Nentor, 2020

“Babai flinte me sqepar poshtë krevatit”/ Motrat tregojë si e ëma i vrau të atin: Na kërkon falje nga burgu

Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës kanë folur sot për vrasjen e babait të tyre nga nëna. me sqepar. Motrat Daniela dhe Xhystina Deda justifikojnë...

Kshte ngecur në Mikonos/ Zyra e Mitsotakis shpëton 19-vjeçaren shqiptare, dërgohet në spital me avion qeveritar
Kosova & Rajoni 22:59 - 21 Nentor, 2020

Kishte ngecur në Mikonos/ Zyra e Mitsotakis shpëton 19-vjeçaren shqiptare, dërgohet në spital me avion qeveritar

Angazhimi në kohë rekord i zyrës kryeministrore dhe emergjencave sociale në Greqi ka bërë që t’i shpëtohet jeta një emigranteje nga Puka. Adelina Gjeloshi, një 19-vjeçare...

Kronika 10:01 - 12 Nentor, 2020

Mbyti me duar vajzën e saj 9 muajshe/ Arrestohet në Korçë 46-vjeçarja e shumëkërkuar

Strukturat për Hetimin e Krimeve ndaj Personit dhe Pasurisë në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë, në vijim të punës për lokalizimin, kapjen dhe vënien përpara përgjegjësisë...

Prostitucion në qendrën e masazhit pranë sheshit ‘Willson’/ Si shfrytëzoheshin seksualisht vajzat e reja
Kronika 12:42 - 11 Nentor, 2020

Prostitucion në qendrën e masazhit tek sheshi ‘Willson’/ Si shfrytëzoheshin seksualisht vajzat e reja

Mëngjesin e sotëm, policia e Tiranës ka arrestuar një 35 vjeccar pasi akuzohet se në qendrën e masazhit që ai drejtonte shfrytëzonte për prostitucion vajzat e...

Komshiu 51-vjeçar ngacmon seksualisht 15-vjeçaren/ Nëna: Kam frikë për vajzat
Denoncim 21:33 - 10 Nentor, 2020

Komshiu 51-vjeçar ngacmon seksualisht 15-vjeçaren/ Nëna: Kam frikë për vajzat

Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në fund të muajit Tetor...

'Po vdes nga frymëmarrja'/ Flet vajza e pacientit që u hodh nga spitali: Ka qëndruar disa orë pa asnjë mjekim
Kronika 21:10 - 10 Nentor, 2020

‘Po vdes nga frymëmarrja’/ Flet vajza e pacientit që u hodh nga spitali: Ka qëndruar disa orë pa asnjë mjekim

Një ngjarje e rëndë ndodhi paraditen e sotme në Spitalin Infektiv në QSUT, ku një pacient 69-vjeçar i prekur nga Covid-19 është vetëhedhur nga ballkoni në...

Meta “i arratiset” politikës/ Tur në bregdet me vajzat dhe anëtaren e LSI-së
Politikë 17:19 - 8 Nentor, 2020

Meta “i arratiset” politikës/ Tur në bregdet me vajzat dhe anëtaren e LSI-së

Ashtu si në çdo fundjavë, edhe këtë të dielë presidenti Ilir Meta ka zgjedhur të largohet nga zhurma e politikës në fundjavë dhe të shpenzojë pak...

Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin ortodoks/ Franca dëbon familjen myslimane boshnjake
Bota 18:49 - 24 Tetor, 2020

Dhunuan vajzën pasi u lidh me serbin ortodoks/ Franca dëbon familjen myslimane boshnjake

Autoritetet franceze kanë dëbuar një familje nga Bosnja dhe Hercegovina pasi ata kishin rrahur vajzën e tyre dhe ia kishin qethur flokët vetëm për shkak të...

Shenjat që tregojnë se një vajzë dëshiron të kryejë marrëdhënie intime me ty
Life Style 13:22 - 24 Tetor, 2020

Shenjat që tregojnë se një vajzë dëshiron të kryejë marrëdhënie intime me ty

Të gjithë shohin një femër që mendojnë të kalojnë të ardhmen me të. Ju jeni vazhdimisht në kërkim të takimeve, ju pëlqen të dëgjoni të qeshurën...

E rëndë në Tiranë/ E reja pret damarët në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”
Kronika 19:25 - 20 Tetor, 2020

E rëndë në Tiranë/ E reja pret damarët në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se në vajzë, rreth 30 vjeçe ka lënduar veten duke prerë damarat. Sipas informacioneve...

Historia e pazakontë/ Gruaja kalon karantinën me të dashurin, ish burrin dhe partnerin e tij
Life Style 12:30 - 20 Tetor, 2020

Historia e pazakontë/ Gruaja kalon karantinën me të dashurin, ish burrin dhe partnerin e tij

Është një histori e pazakontë familjare, por medalistja e artë olimpike Rebecca Adlington në fotografitë e ndara është gjithë buzëqeshje ndërsa pozon me vajzën e saj,...

Meta ktheu Kodin Zgjedhor në Parlament/ Rudina Hajdari kërkon mbledhjen e Këshillit Politik
Politikë 23:25 - 17 Tetor, 2020

Rrëfehet Rudina Hajdari/ Çfarë i thotë vajza kur e shikon duke bërtitur në Parlament

Si rrallëherë më parë, deputetja Rudina Hajdari ka folur për vajzën e saj të vogël në një emision. Hajdari tregoi se si reagon vajza e saj...

"Ezel" baba për herë të parë/ Zbulohet emri që ka menduar për të bijën
Showbizz 13:38 - 16 Tetor, 2020

“Ezel” baba për herë të parë/ Zbulohet emri që ka menduar për të bijën

Aktori shumë i famshëm turk, Kenan Imirzalioglu, i cili u bë i njohur me rolin e tij si Ezel, do të bëhet së shpejti baba për...

Bota 22:25 - 11 Tetor, 2020

Pandemia i thellon sfidat me të cilat përballen vajzat në gjithë botën

Bota po shënon të dielën Ditën Ndërkombëtare të Vajzave, gjatë një viti kur pandemia globale dhe rënia ekonomike si pasojë e saj ka sjellë sfida të...

Basha shkon në Kurbin/ I ankohet qytetari: Jetoj në çadër, ilaçet e vajzës i marr me lekë borxh
Politikë 14:17 - 11 Tetor, 2020

Basha shkon në Kurbin/ I ankohet qytetari: Jetoj në çadër, ilaçet e vajzës i marr me lekë borxh

Basha viziton familjen Gjoni në që jeton prej një viti në çadër në kushte të rënda. Viktor Gjoni: Jemi të dëshpëruar. Vajzës së sëmurë ia kam...

Etilda Gjonaj inspektim blic në burgun e Fushë-Krujës/ Zbulohet arsyeja
Politikë 13:11 - 4 Tetor, 2020

Skandali me noteren falsifikatore/ Kush e bleu heshtjen e Etilda Gjonajt dhe sa ka kushtuar

Pak kohë më parë CNA.al ka publikuar skandalin e blerjes së një pasurie me vlerë tregu 500 milionë lekë në qendër të Korçës, në emër të...

Vaksina kundër gripit/ Eksperti i Shëndetit Publik: Do ketë impakt në popullatë | CNA
Showbizz 20:20 - 1 Tetor, 2020

Armina Mevlani këshillon femrat/ Zbulon “sekretin” për një gjoks perfekt

Armina Mevlani është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë dhe çdo gjë nga jeta e saj personale tërheq vëmendjen e mediave. Disa kohë...

“Buzët e kuqe” të Ylli Limanit/ Eros Grezda i jep këshillën në lidhje me vajzat
Showbizz 13:21 - 28 Shtator, 2020

“Buzët e kuqe” të Ylli Limanit/ Eros Grezda i jep këshillën në lidhje me vajzat

Pak ditë më parë këngëtari shumë i dashur për publikun, Ylli Limani publikoi këngën e tij më të re “Buzët e kuqe”. Si një këngëtar që...

Kuriozitete 11:54 - 23 Shtator, 2020

Lidhet me kushëririn e saj/ Marrëdhënia e pazakontë për të ndryshuar “stigmën e inçestit”

Një çift i pazkontë që ka lidhje gjaku ka pozuar para kamerës ndërsa putheshin dhe madje zhvisheshin duke thënë se ata ishin të dashuruar dhe nuk...

Qëlloi më armë tek shtëpia e prindërve të bashkëshortes/ Caktohet masa për Elton Metën
Kronika 12:45 - 22 Shtator, 2020

Qëlloi më armë tek shtëpia e prindërve të bashkëshortes/ Caktohet masa për Elton Metën

Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg për Elton Metën. 31-vjeçari kërcënoi se do të vetëvritej në oborrin e shtëpisë së prindërve...

8 ditë në këmbë deri në Pogradec/ Refugjatët afganë: “Ne nuk jemi terroristë”
Aktualitet 09:24 - 19 Shtator, 2020

8 ditë në këmbë deri në Pogradec/ Refugjatët afganë: “Ne nuk jemi terroristë”

Policia ka kapur ditën e djeshme 6 refugjatë afganë në hyrje të qytetit të Pogradecit në zonën e quajtur “Enkelana”. Mes tyre ishin 3 të rritur...

 Gjyqtarja Margjeka kërkon leje për të takuar vajzën/ Ja përgjigjja e SPAK
Aktualitet 09:41 - 18 Shtator, 2020

Gjyqtarja Margjeka kërkon leje për të takuar vajzën/ Ja përgjigjja e SPAK

Pak ditë më parë u dha vendimi për gjyqtaren Mimoza Margjeka, e cila ndodhet nën masën e sigurisë “arrest shtëpie”. Kjo pasi doli në pah një...

Përfshirja në politikë/ Arjola Demiri: Kam marrë komente ofenduese
Showbizz 12:54 - 16 Shtator, 2020

“Nuk u përgjigjem njerëzve që përpiqen të më ulin”/ Arjola Demiri jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat

Aktorja shumë e dashur e humorit Arjola Demiri ka fituar zemrat e publikut shqiptar që në daljen e saj të parë në ekran. Arjola nuk u...