Connect with Us

All posts tagged "vajra"

Aktualitet 23:37 - 26 Nentor, 2018

Këto 3 vajra janë ato që na duhen për të trashur vetullat brenda javës

Vetullat e plota i japin fytyrës suaj një pamje tejet tërheqëse. Nëse vetullat tuaja janë shumë të holla, mos u shqetësoni sepse ju mund ta zgjidhni...

Life Style 21:30 - 12 Mars, 2017

Vajra për të kthyer epshin

Vajrat esencialë i japin jetë erosit dhe ju japin një ndihmë të natyrshme në përmirësimin e raporteve seksuale. Në këtën artikull do ju tregojmë si t’i...

Aktualitet 11:39 - 4 Qershor, 2016

Video-skandali/ Anija greke shkarkon vajrat në gjirin e Vlorës

Një anije greke transporti ka shkarkuar vajrat pranë bregdetit të Vlorës, mëngjesin e sotëm, duke shkaktuar panik tek pushuesit. Denoncimi është kryer nga një qytetar, i...

Showbizz 20:00 - 24 Janar, 2015

Vajrat që forcojnë zemrën dhe ruajnë shikimin

Vajrat janë një burim i shkëlqyer i acideve yndyrore esenciale dhe antioksiduesve që ruajnë shëndetin e zemrës dhe kanë aktivitet antikancer, thonë dietologët. Më të preferuara...