Connect with Us

All posts tagged "urrejtje"

Aktualitet 19:24 - 23 Mars, 2019

Alarmi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit: Po betonizohet Tirana për interesat e Ramës

Në një deklaratë zyrtare për mediat, Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, komentoi deklaratat e kryeministrit Rama në Kongresin e PS-së. Sipas tyre, Kryeministri arriti në një...

Aktualitet 20:30 - 3 Shkurt, 2019

Blogerja flet për ata që e urrenin: ‘9 vite më vonë, ata e dinë akoma emrin tim!’

Vëmendja ndaj blogeres së famshme Chiara Ferragni është shtuar edhe më pas lindjes së bebushit Leo.Mes biznesit, famës dhe jetës si nënë e re, blogerja italiane...

Aktualitet 16:02 - 3 Janar, 2019

Ja pse disa njerëz, i urrejnë përqafimet

Për njerëzit që nuk i pëlqejnë përqafimet, shumë situata mund të shndërrohen brenda sekondit në të sikletshme dhe çuditshme. Ju jepni dorën dhe mbani distancë, tjetri...

Aktualitet 12:40 - 25 Nentor, 2018

“As dashuri, as urrejtje, por…” Adelina Tahiri rrëfen për herë të parë marrëdhënien me vajzën e bashkëshortit

Adelina Tahiri, këngëtarja e njohur shqiptare është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, sidomos për martesën e saj me biznesmenin maqedonas. Ajo ka...

Kuriozitete 11:53 - 23 Tetor, 2018

Shkencëtarët gjetën më në fund pse disa njerëz e URREJNË të të përqafojnë

Për njerëzit që nuk janë pro përqafimit, jeta ndonjëherë mund të jetë sfiduese dhe e vështirë. Nuk do ta dish asnjëherë, kur dikush që nuk të...

Aktualitet 23:20 - 15 Nentor, 2017

 Arsyet se përse duhet të ndalojmë së urryeri Taylor Swift

Taylor Swift ka një reputacion të keq. Kritikët thonë se ajo është manipuluese, e prerë, hakmarrëse, madje raciste, por a është me të vërtetë ndonjë nga...

Aktualitet 15:43 - 30 Tetor, 2017

Nga Ilir Levonja/ Mos urre Fejsbukun zemër, mjaft me urrejtje!

Dje u nda nga jeta një gazetare e re dhe as që diskutohet që është një dhimbje. Një jetë e këputur mes qindra planeve ia dyfishon...

Aktualitet 00:10 - 18 Tetor, 2017

Foto/ 5 të famshëm që urrejnë të jenë të tillë

Besojeni apo jo ka akoma të famshëm që urrejnë të jenë të tillë. Ka persona të tillë që nuk kanë frikë ta tregojnë atë. 1-Kristen Stewart...

Aktualitet 22:30 - 13 Shtator, 2017

Foto/ VIP-at që urrehen nga kolegët e tyre

Të gjithë e dimë që fama është një barrë shumë e madhe dhe e kënaqshme, por do e prisnit nga këta personazhe?  Për fat të keq...

Aktualitet 14:49 - 28 Shkurt, 2017

FOTOT- Basha me banorët e Himarës/ Betoni i pushtetit tregon urrejtje

Banorët e Himarës marshuan pranë çadrës së lirisë, ku për të njëmbëdhjetën ditë zhvillohet protesta opozitare dhe qëndresa popullore për të ngritur edhe ata zërin e...