Connect with Us

All posts tagged "urim"

Hygerta Sako publikon foton e hershme të nënës/ Moderatorja i bën dedikimi emocionues për ditëlindjen
Showbizz 14:01 - 24 Shkurt, 2021

Hygerta Sako publikon foton e hershme të nënës/ Moderatorja i bën dedikimi emocionues për ditëlindjen

Sot është një ditë shumë e veçantë për moderatoren Hygerta Sako. Nëna e saj ka ditëlindje dhe nuk ka munguar urimi për të shtrenjtën e saj....

Emocione dhe krenari/ Urimi i Dua Lipës për Pavarësinë e Kosovës
Showbizz 11:07 - 17 Shkurt, 2021

Emocione dhe krenari/ Urimi i Dua Lipës për Pavarësinë e Kosovës

Sot është një ditë e shënuar për të gjithë shqiptarët. Kosova feston 13 vjetorin e Pavarësisë. Si gjithmonë, këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka uruar...

Rama zbulon projektet/ “Gjirokastra si Thumana pas tërmetit
Aktualitet 08:38 - 17 Shkurt, 2021

Dita e Pavarësisë së Kosovës/ Rama uron me foton e veçantë

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme më një urim për ditën e Pavarësisë së Kosovës. Përmes një postimi në rrjetin e tij social...

Mimi Kodheli ministre e Brendshme?/ Kryemadhi: S’ka asgjë të keqe
Aktualitet 10:34 - 16 Shkurt, 2021

Kryemadhi uron të bijën për ditëlindje/ Nuk jam sot me ty sepse kam detyrime ndaj njerëzve

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka uruar për ditëlindje, vajzën e saj përmes një postimi në rrjetet sociale. Kryemadhi shprehet se sot i ka munguar puthja...

“Çfarë do ndodh me PD kur të vdes Berisha”/ Spahiu komenton zgjedhjet në Kosovë, ironizon Bashën
Aktualitet 10:09 - 15 Shkurt, 2021

“Çfarë do ndodh me PD kur të vdes Berisha”/ Spahiu komenton zgjedhjet në Kosovë, ironizon Bashën

Ish kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu ka komentuar procesin zgjedhor në Kosovë, ku hoqi dhe një paralele me politikën në Shqipëri, ku ka...

Dafina dhe Dj Geek publikojnë fotot intime/ Ja si e urojnë njëri-tjetrin për Shën Valentin
Showbizz 10:46 - 14 Shkurt, 2021

Dafina dhe Dj Geek publikojnë fotot intime/ Ja si e urojnë njëri-tjetrin për Shën Valentin

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit.Dyshja është përfolur shpesh herë për ndarje, por së fundi po e shijojnë...

Video epike/ Elvana Gjata tregon si e surprizuan prindërit në ditëlindjen e saj
Showbizz 15:33 - 3 Shkurt, 2021

Video epike/ Elvana Gjata tregon si e surprizuan prindërit në ditëlindjen e saj

Ditën e sotme, këngëtarja shqiptare Elvana Gjata feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur plot 34 vjeç. Në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte surpriza e...

“A ta kam thënë sot, sa fat kam që jam me ty?”/ Eni Çobani i dedikon bashkëshortit fjalë dashurie
Showbizz 10:39 - 20 Janar, 2021

“A ta kam thënë sot, sa fat kam që jam me ty?”/ Eni Çobani i dedikon bashkëshortit fjalë dashurie

Eni Çobani , si rrallëherë ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshortin e saj. Në ditën e lindjes së tij, ajo i ka bërë...

Bota 08:18 - 20 Janar, 2021

Në fjalën e lamtumirës, Trump uron administratën e re

Presidenti amerikan Donald Trump, në një fjalim lamtumire të bërë publik të martën, bëri thirrje për lutje për administratën e re të Presidentit të zgjedhur Joe...

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën
Showbizz 15:29 - 17 Janar, 2021

“Asnjë fjalë nuk mund ta përshkruajë atë”/ Rita Ora emocionon me dedikimin për të ëmën

Për këngëtaren Rita Ora sot është një ditë shumë e rëndësishme, pasi e ëma ka ditëlindjen. Nëpërmjet disa videove dhe momenteve familjare, Rita i ka dedikuar...

Sociale 12:40 - 14 Janar, 2021

Me bishtaleca dhe baluke/ Aurela Basha publikon foton dhe uron të atin për ditëlindje

Bashkëshortja e kryetarit të PD-së, Lulzim Basha, Aurela Basha, ka publikuar një foto të sajën shumë të hershme. Sot, ajo ka uruar të atin për ditëlindje...

“Do mbetesh vrasësja numër 1”/ Moderatori publikon fotot e hershme të Xhemit, ja si e uron për ditëlindje
Showbizz 13:34 - 4 Janar, 2021

“Do mbetesh vrasësja numër 1”/ Moderatori publikon fotot e hershme të Xhemit, ja si e uron për ditëlindje

Ditën e sotme, moderatorja Xhemi Shehu feston ditëlindjen. Nuk kanë munguar urimet e kolegëve të saj të cilët i kanë kujtuar momentet më të bukura që...

Showbizz 11:28 - 4 Janar, 2021

“Tërhiqe këmbën zvarrë”/ Fifi uron të motrën në ditën e martesës

Këngëtarja Filloreta Raçi, për herë të parë ka prezantuar njërën nga motrat e saj Edonën. Edona është martuar dhe Fifi nuk ka nguruar t’i dedikojë disa...

Showbizz 18:20 - 1 Janar, 2021

“Nuk festuam kurrë bashkë, kështu ishte e shkruar”/ Stresi i dedikon Keisit fjalë zemre

Reperi Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar. Edhe pse viti 2021 nuk i ka gjetur bashkë, reperi i ka...

Yuri Kim: ‘Kushtetuesja’ funksionale, mos u shpërqendroni nga propaganda dhe konspiracionet
Sociale 09:14 - 1 Janar, 2021

Ambasadorja Kim e nis ditën me urim/ Të presim një viti plot mundësi

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim e ka nisur mëngjesin e sotëm me një urim për të gjithë për një Vit të Ri...

Sociale 08:48 - 1 Janar, 2021

Familja Rama e bashkuar/ Kryeministri publikon foton pasi “trokiti” Viti i Ri

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto familjare pak minuta pasi trokiti Viti i Ri. Rama ka zgjedhur bashkimin e familjes për të uruar këtë vit....

“Po presim 2021 si vit shpëtimi”/ Berisha uron “gjerë e gjatë” shqiptarët
Sociale 16:32 - 31 Dhjetor, 2020

“Po presim 2021 si vit shpëtimi”/ Berisha uron “gjerë e gjatë” shqiptarët

Ish kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri, 2021. Përmes një postimi të gjatë në rrjetet sociale, Berisha uron gëzime, shëndet,...

Sociale 14:25 - 31 Dhjetor, 2020

Video-Pas një viti të vështirë, mjekët urojnë nga spitali shqiptarët për Vitin e Ri

Sot, në ditën e fundit të vitit 2020 ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe mjekët kanë uruar të gjithë shqiptarët për Vitin e Ri. Në videon...

Aktualitet 13:46 - 31 Dhjetor, 2020

Kartolina e fundvitit/ Basha falenderon personelin mjekësor

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar të gjithë shqiptarët për festën e fundvitit. Përmes një postimi në rrjtete sociale, Basha shprehet se po lëmë pas...

Sonila Meço përlotet në emision/ E motra e surprizon me urimin emocionues
Showbizz 11:35 - 30 Dhjetor, 2020

Sonila Meço përlotet në emision/ E motra e surprizon me urimin emocionues

Gazetarja dhe moderatorja Sonila Meço, mbrëmjen e kaluar ka përjetuar disa emocione shumë të bukura, gjatë transmetimit të emisionit “Tempora”. Motra e saj ka vendosur ta...

Vlashenti i vë kusht Dojnës/ Nëse nuk e bën këtë nuk ia dhuron diamantin
Showbizz 10:24 - 30 Dhjetor, 2020

Më në fund e pranuan publikisht/ Dojna Mema dhe këngëtari i njohur zyrtarizojnë lidhjen e tyre

Moderatorja Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata janë në një lidhje dashurie prej kohësh. Dyshja preferuan ta mbajnë larg syrit mediatik lidhjen e tyre, derisa Dojna...

Manastirliu zbulon se cila është kategoria e dytë që do të vaksinohet pas stafit mjekësor
Sociale 13:21 - 25 Dhjetor, 2020

Manastirliu mesazh urimi për Krishtlindje: Krenare për sakrificën e mjekëve dhe infermierëve

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, përmes një videomesazhi ka bërë një urim për Krishtlindje për gjithë shqiptarët, personelin mjekësor, dhe punonjësit e qendrave...

Showbizz 11:42 - 25 Dhjetor, 2020

“E dija që s’do të shpëtoja paq”/ Fansat “kapin mat” Oriola Marashin

Personazhet e famshëm nuk mund t’i shpëtojnë syrit të mprehtë të fansave. Këtë herë nën shënjestrën e tyre është vendosur modelja Oriola Marashi. Modelja ka publikuar...