Connect with Us

All posts tagged "unik"

imazh test
Aktualitet 22:50 - 10 Shkurt, 2019

Imazhi i parë që shihni shpjegon pse jeni unikë

Një çift Nëse sheh imazhin e një çifti ke një lidhje të fortë me njerëzit rreth teje. Duhet të komunikosh me të tjerët për të ndjerë...

Bota 19:40 - 2 Gusht, 2017

Foto-Nga fshati ku mund të vdesësh deri tek qyteti i të vdekurve/ Këto janë vendet e çuditshme që nuk e dinit se ekzistonin

Çdo fshat e qytet në botë është unik në mënyrën e tij dhe bën ndryshimin nga të tjerët. Askund nuk mund të gjesh dy qytete të...

Fashion 16:30 - 23 Dhjetor, 2016

Krijoni stilin tuaj unik me të bardha

Ju sjellim më poshtë një ide sesi ti vishni pantallonat e bardha edhe në këtë sezon dimri. Provojini ti kombinoni me bluzë të bardhë, me një...

Art 21:54 - 23 Mars, 2015

10 stacionë autobusash kreativ dhe unik

Reklamat në stacionet e autobusave janë një mënyrë e mirë për të prezantuar ide të reja dhe në veçanti biznese të ndryshme. Më poshtë do të...