Connect with Us

All posts tagged "uniformat blu"

Kronika 13:21 - 4 Janar, 2020

U shpall në kërkim për përndjekje/ Në pranga 35-vjeçari

Një shtetas ka rënë në pranga në Durrës pasi ka qenë në kërkim për përndjekje. 35-vjeçari K.Z., akuzohet për veprën penale “përndjekje” dhe pasi ka qenë...

Kronika 13:32 - 3 Janar, 2020

U largua me makinë pas konfliktit/ Në pranga shtetasi i dehur

Një 39-vjeçar ka rënë në pranga në Pogradec, pasi ka kundërshtuar uniformat blu për të ndalur automjetin të cilin po e drejtonte në gjendje të dehur....

Kronika 08:54 - 20 Dhjetor, 2019

Vrasja makabre në Korçë/ Arrestohet autori i dyshuar

Policia e Korçës ka bërë të mundur vënien në pranga të autorit të dyshuar të vrasjes makabre të ndodhur një ditë më parë në këtë qytet....