Connect with Us

All posts tagged "ujori"

E adhurojnë punën/ Këto janë shenjat më të përkushtuara të horoskopit
Horoskopi 16:33 - 12 Shkurt, 2021

E adhurojnë punën/ Këto janë shenjat më të përkushtuara të horoskopit

Ujori Ujori, ju pëlqeni të përjetoni gjëra të reja në të gjitha sferat e jetës.  Ju gjithashtu pëlqeni të merrni përsipër përgjegjësi të shumta, sepse kjo...

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit
Horoskopi 14:03 - 16 Janar, 2021

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit

Ka disa profile personazhesh që zakonisht ndikohen më shumë nga “fiksime” të ndryshme, megjithëse këto zakonisht janë shumë të ndryshme nga personi në person. Shenjat më...

Horoskopi i dashurisë/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme
Horoskopi 16:06 - 13 Janar, 2021

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik

Virgjëresha Edhe në intimitet, nuk i durojnë dot kontaktet fizike. Ata kanë një metodologji shumë personale për të shprhur afeskion. Situata ndryshon ndjeshëm në kontekste të...

Janë “zjarr” në shtrat/ Këto janë 4 shenjat më të nxehta të horoskopit
Horoskopi 16:38 - 17 Nentor, 2020

Janë “zjarr” në shtrat/ Këto janë 4 shenjat më të nxehta të horoskopit

Ujori Ujorët janë jashtëzakonisht krijues, kështu që për ta, seksi misionar është thuajse i humbur si opsion. Ashtu si në jetë, këta individë janë gati të...

Horoskopi i dashurisë/ Si do të jetë java e ardhshme për të gjitha shenjat?
Horoskopi 16:24 - 24 Tetor, 2020

Dinakë dhe tinëzarë/ Kjo është shenja më mashtruese e horoskopit

Ujori Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë. E dinë saktësisht si t’ju përfitojnë. Në...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 01-07 Shkurt 2021
Horoskopi 14:57 - 10 Tetor, 2020

Puna dhe dashuria/ Dy shenjat më me fat për këtë fundjavë

Ujori Më në fund do mund të korrni frytet e punës tuaj dhe kjo gjë do ju lejojë që të arrini një pozicion të ri të...

Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit
Horoskopi 16:57 - 13 Shtator, 2020

Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit

1-Kreativiteti- Ajo pëlqen të provojë lëvizje të reja. Seksi me një grua Ujori nuk është kurrë i mërzitshëm. Ajo është gjithmonë në gatishmëri për diçka të...

Horoskopi 15:58 - 18 Gusht, 2020

Të paparashikueshëm/ Kjo është shenja më gjeniale e horoskopit

Simboli i Ujorit në Zodiak simbolizon valët e detit, ose valët e zërit, elektricitetit dhe të dritës.Personat që i përkasin kësaj shenje janë vizionarë dhe humanistë....

Horoskopi 19:39 - 29 Korrik, 2020

Nuk pranojnë të binden/ Shenjat e zodiakut që shkelin rregullat

Yjet mund të ndikojnë në mënyrën se si ne veprojmë dhe gjithashtu në mënyrën se si ne i perceptojmë rregullat që imponohen. Ka nga ata që nuk...

Kuriozitete 18:38 - 27 Prill, 2020

Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit

1. Kreativiteti: ajo pëlqen të provojë lëvizje të reja. Seksi me një grua Ujori nuk është kurrë i mërzitshëm. Ajo është gjithmonë në gatishmëri për diçka...

Politikë 18:26 - 7 Janar, 2020

Horoskopi/ Profesioni që ju përshtatet në bazë të shenjës

Shënjat e zodiakut u veshin njerëzve karakteristika konkrete për personalitetin, natyrën dhe sjelljen e tyre. Këto tipare formojnë cilësitë karakteriale dhe në bazë të këtyre cilësive,...

horoskop shenja
Aktualitet 22:20 - 17 Janar, 2019

Këto janë dy  shenjat më inteligjente  të horoskopit

Ujori Personat e lindur nën shenjën e Ujorit janë shumë analitikë dhe tentojnë që të zgjidhin problemet pa u përfshirë tek to. Ka shumë mundësi që...

Kuriozitete 11:52 - 26 Prill, 2018

Personat më inteligjentë i përkasin kësaj shenje të horoskopit

Ekspertët kanë specifikuar se cila është shenja më e zgjuar e horoskopit. Personat që kanë këtë shenjë janë mjaft objektiv dhe nuk lejojnë që emocionet e...