Connect with Us

All posts tagged "twerk"

Kryesore Show Biz 15:21 - 26 Korrik, 2019

Masazh dhe twerk nga dhoma e gjumit/ Dafina Zeqiri lë pa fjalë fansat

Dafina Zeqiri njihet si një nga këngëtaret që është e zhveshur nga komplekset dhe si një nga personazhet që eksperimenton më së shumti me pamjen e...

Kryesore Show Biz 12:23 - 11 Korrik, 2019

Dafina Zeqiri nuk njeh limite/ Lejon fansat t’i prekin të pasmet teksa bën twerk

Këngëtarja Dafina Zeqiri është komentuar gjithnjë për performancat e saj në skenë dhe në koncerte. Ajo njihet për karakterin e saj pa komplekse dhe nuk ngurron...

Kryesore Show Biz 14:25 - 19 Shkurt, 2019

Missi shqiptar bën twerk dhe rep si Nicki Minaj, reperja me famë botërore surprizon Trejsi Sejdinin

Trejsi Sejdini është padyshim një nga vajzat më të komentuara shqiptare për tipin e saj. Missi shqiptar çuditi edhe jurinë tajlandeze me vetëbesimin dhe pamjen prej...

Kryesore Show Biz 14:10 - 3 Dhjetor, 2018

Bën twerk në Maldive, Dafina Zeqiri “e djeg” me bikini

Dafina Zeqiri është përfolur gjatë kohët e fundit pas publikimit të këngës së saj me Noizyn si dhe fotot provokuese. Së fundmi këngëtarja ka shkuar në Maldive...

Kryesore Show Biz 22:30 - 12 Prill, 2018

Ndërsa bënte twerk, këngëtarja shqiptare goditet nga vëllai

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se e dashuron twerk-un. Ajo vazhdimisht publikon në rrjetet sociale video duke bërë twerk para pasqyrës,...

Kryesore Show Biz 23:20 - 11 Mars, 2018

Video/ Anxhelina bën twerk në aeroplan

Anxhelina Hadërgjonaj prej kohësh nuk është aktive në muzikë. Por, ajo vazhdimisht kujdeset që të njoftoj ndjekësit përmes rrjeteve sociale për çdo aktivitet që bën edhe kudo...

Aktualitet 20:00 - 23 Janar, 2018

Video/ Provokon Enca duke tundur të pasmet bombastike

Enca është një ndër këngëtaret shqiptare që nuk rri dot pa bërë një lajm. Me fotot, videot, photoshopin që përdor ajo bëhet kryefjala e mediave. Ditën...

Kryesore Show Biz 23:30 - 9 Maj, 2017

Nuk është  tërmet/Janë të pasmet e Nicki Minaj duke e dredhur

Nicki Minaj mund të  cilë sohet si një  mbretëreshe e kërcimit tweer, por videoja e fundit i ka lënë  të  gjithë  pa fjalë . I dashuri i saj...

Kryesore Show Biz 19:00 - 7 Maj, 2017

Video që po thyen rrjetin/Futbollisti duke kërcyer twerk  me mikun e tij

Neymar është një nga futbollistët më të talentuar dhe më të pëlqyer nga të gjitha vajzat. Përtej imazhit që përcjell në fushë, ai është një djalë...