Connect with Us

All posts tagged "tv klan"

Politikë 19:45 - 12 Maj, 2020

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim anashkalon televizionet kombëtare

Sot në mbrëmje ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim ka bërë daljen e parë televizive që pas ardhjes së saj si ambasadore në Tiranë. Zonja Kim ka...

Politikë 09:54 - 23 Janar, 2020

Përballje titanësh në ekranet televizive/ Fevziu sfidon me Berishën

Mbrëmja e së enjtes, si çdo javë sjell për publikun përballje “titanësh”, me debate të forta rreth politikës, dhe çështjeve të tjera të aktualitetit. Por, mbrëmjen...

Denoncim 23:20 - 6 Nentor, 2019

Kamera e fshehtë e “STOP”/ Raporti i aftësisë për punë merret me 12 mijë lekë pa bërë vizita!

Emisioni investigativ “STOP”, ka publikuar mbrëmjen e sotme një rast në qendrën shëndetësore të Bathores, ku për të marrë raportin e aftësisë për punë, mjafton ti...

Lajme 13:54 - 31 Tetor, 2019

Gazetarja e njohur i bashkohet TV Klan/ Zbulohen detaje nga emisioni i ri

Gazetarja e njohur Mirela Milori pritet t’i bashkohet televizionit “Klan”. Milori do të ketë moderojë emisionin “Historia Ime” që do të transmetohet çdo ditë, ndërsa në...

akademiku dhe profesori i gazetarise dhe komunikimit, artan fuga
Sociale 08:18 - 5 Gusht, 2019

“TV Klan largohet nga Digitalbi”/ Artan Fuga ‘shuplakë” AMA-s

Profesori Artan Fuga, i ka bërë thirrje AMA, që të marrë masa për mashtrimin e abonentëve të paketës Digitalb. “Nuk e mora kartën duke e paguar...

Sociale 10:30 - 3 Gusht, 2019

Vjollca Hoxha, si “Sudja”/ Qytetarët i kërkojnë paratë, pas largimit të TV Klan nga Digitalb

Një ditë më parë, pa asnjë lloj paralajmërimi, Televizioni Kombëtar Klan dhe Klan Plus nuk transmetojnë më në platformën Digitalb. CNA.al ka raportuar se gjithçka kishte...

Sociale 10:55 - 2 Gusht, 2019

Largimi i Tv Klan nga Digitalb/ A do t’ua kthejë Vjollca Hoxha, paratë, qytetarëve?

Dje në mënyrë të beftë dhe pa asnjë paralajmërim, televizioni kombëtar Klan, me i madhi ne vend, jo vetëm për nga audienca por edhe nga produksionet...

Aktualitet 10:25 - 19 Korrik, 2019

Do të largohet nga TV Klan? Reagon Ermal Mamaqi, zbulon të “ardhmen” e tij në televizion

Disa muaj më parë pas mbylljes së një sezoni të suksesshëm në “Xing me Ermalin”, u tha se moderatori Ermal Mamaqi do të largohej nga TV...

Aktualitet 12:00 - 25 Qershor, 2019

Bashën e lëshojnë nervat/ Sulmon Klanin dhe Top Channel

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka sulmuar ashpër mediat, Top Channel dhe Tv Klan, duke i quajtur vegla qorre të Edi Ramës. Basha ka dalë nga...

Kryesore Show Biz 11:53 - 14 Prill, 2019

“Së shpejti”/Marina Vjollca rikthehet përsëri në TV Klan?

Pas përfundimit të spektaklit “C’est la vie” rreth një vit më parë, Marina Vjollca “u zhduk” nga ekrani. Ndërsa prej muajit janar përflitej se moderatorja do...

Aktualitet 11:53 - 7 Prill, 2019

Do të largohet nga TV Klan? Zbulohet takimi i Orinda Hutës me Zana Çelën

Ditën e djeshme moderatorja e njohur Orinda Huta u fotografua duke biseduar me drejtoreshën e Teatrit të Operës, Zana Çelën në zonën e Kinostudios dhe kudo...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Mars, 2019

Ermal Mamaqi largohet nga Tv Klan? I rikthehet skenës së Portokallisë

Prej vitesh është autor dhe moderator i emisionit të tij, fillimet e Ermal Mamaqit në televizion ishin si aktor humori te “Portokallia”.Por Rezart Veleshnja zbulon se...

Aktualitet 12:10 - 15 Mars, 2019

U largua nga “Tv Klan”/ Balerini shqiptar do të shfaqet si moderator në një tjetër televizion

Balerini i njohur Graciano Tagani vetëm pak javë më parë deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nako Dance”. Mirëpo së fundmi ai...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Shkurt, 2019

E hoqën nga puna me një sms: “TV Klan” reagon për largimin e Alesia Bamit

Alesia Bami nuk u shfaq si velina e emisionit investigativ “Stop”, që prej mbrëmjes së të mërkurës. Velina tregoi se pushimi i saj nga puna ndodhi...

Aktualitet 20:27 - 25 Dhjetor, 2018

Alarmante/ 80 % e policëve nën 40 vjeç duan të largohen në SHBA

80 për qind e punonjësve të policisë që janë nën moshën 40 vjeç kërkojnë të largohen drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kanë aplikuar të gjithë...

Kryesore Show Biz 11:25 - 8 Dhjetor, 2018

Nuk paskan fund! Moderatori i njohur i bashkohet familjes së televizionit “Klan”

Më në fund, Xhani Shqerra zbuloi se ky sezon i ri televiziv do e gjej në një “shtëpi” të re. Përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Aktualitet 23:43 - 27 Nentor, 2018

Ish-ambasadori i SHBA, Arvizu: Ja pse u zgjodh Shqipëria për armët kimike

Ish ambasadori amerikan në Shqipëri Aleksandër Arvizu, i ëshrë rikthyer çështjes së sjelljes së armëve kimike në Shqipëri, duke folur per Blendi Fevziun ne emisionin Opinion....

Aktualitet 22:32 - 22 Nentor, 2018

Çfarë mund t’i shohin shqiptarët sonte opozitës, në media

Sot në mbrëmje televizionet shqiptare, si zakonisht të enjteve kanë debate të forta politike dhe për shkak të ngjarjeve të ditës, vëmendja është spostuar tek protesta...

Aktualitet 09:55 - 16 Tetor, 2018

Dështon sërish Top Channel/ TV Klan kryesoi audiencën mbrëmjen e djeshme

Prej muajsh në media audio-përgjimi Babale-Xhafaj, ku dyshohej se vëllai i ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj kryente trafik narkotikësh është bërë kryefjalë e mediave. Mbrëmjen e...

Aktualitet 23:56 - 9 Tetor, 2018

Prokurorët zbarkojnë në Klan/Salianji ja mbath me vrap, nuk dorëzon usb-në dhe filmimet

Deputeti demeokrat Ervin Salianji ja ka mbathur me vrap, menjëhere pas perfundimit te emisionit Opinion në TV Klan ku publikoi një video – rrëfim të dëshmitarit...

Aktualitet 21:26 - 29 Korrik, 2018

“Nesër studioja ime do rrënohet”/ Ardit Gjebrea i thotë “lamtumirë” ambientit ku punoi për 10 vjet

Sot ishte e diela e fundit për këtë sezon të emisionit  ‘E Diela Shqiptare’. Pas dhjetë vitesh Ardit Gjebrea i tha ‘Lamtumirë’ ambientit ku punoi për dhjetë...

Aktualitet 19:55 - 25 Qershor, 2018

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD “sulmon” TV Klan dhe Top Channel

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Endira Bushati ka reaguar pas ndryshimit ligjor që kanë propozuar televizionet “TV Klan” dhe “Top Channel”, lidhur me taksat...

Aktualitet 21:45 - 13 Qershor, 2018

Klan apo Top Channel?/ Ku do të zbarkojë “Apartamenti 2XL”

Ashtu siç ishte paralajmëruar ditë më parë, aktori i njohur Julian Deda ka njoftuar me anë të një statusi në rrjetet e tij socialë, transferimin e...