Connect with Us

All posts tagged "tuna"

Showbizz 12:25 - 3 Maj, 2020

FOTOT- Ditëlindje në karantinë/ 3-vjetori i Tian, Tuna organizon festën në kushte shtëpie

Këngëtarja Tuna Sejdi ka organizuar ditëlindjen e djalit të saj, Tian në kushte karantine. Tian ka mbushur plot 3 vjec dhe e ka festuar ditëlindjen e...

Politikë 16:29 - 21 Dhjetor, 2019

“Siç ka thënë dhe Tuna për atë të vetin…”/ Degjeneron ish ministri i Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe ai i Kosovës, Ramush Haradinja kanë patur një përplasje në distancë ditën e sotme lidhur me Shengenin Ballkanik. Teksa Haradinaj tha se...

Kryesore Show Biz 18:23 - 24 Korrik, 2019

Më në fund!/ Tuna reagon ndaj thashethemeve për një shtatzëni të dytë

Prej ditësh, këngëtarja Tuna Sejdiu po përflitej për një shtatzëni të dytë. Mediat nuk ndalen së shkruari derisa ditën e sotme, Tuna ka reaguar në lidhje...

Aktualitet 18:07 - 14 Korrik, 2019

Tuna feston 34 vjetorin e lindjes/ Patrisi e surprizon në mënyrën më të bukur

Këngëtarja Tuna Sejdi feston ditën e sotme 34 vjetorin e saj të lindjes. Mes shumë urimesh nga miqtë dhe familjarët, surprizën më të bukur ajo e...

Aktualitet 17:33 - 17 Maj, 2019

“Mos më prek në tela se ta marr fytyrën”/ Këngëtari “paralajmëron” Tunën

Marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Tunës vazhdon të jetë në krizë pasi dyshja nuk kanë asnjë lloj komunikimi me njëri-tjetrin. Deklaratat e tyre në media kanë...

Kryesore Show Biz 11:18 - 16 Maj, 2019

Vajza e Robert Berishës feston ditëlindjen/ Tuna dhe Patris “injorojnë” mbesën

Ditën e djeshme  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë festuar ditëlindjen e katërt të vajzës së tyre Renee. Mes të gjitha dhuratave dhe urimeve ajo çka...

Aktualitet 20:29 - 3 Maj, 2019

Pre e ‘trendit’ Kardashian/ Tuna bën ndryshimin e papritur në pamje

Tuna Sejdi u rikthye mjaft fuqishëm në tregun muzikor me albumin e saj ‘ForTuna’. Këngëtarja arriti të grumbollonte miliona klikime në secilën prej këngëve të këtij...

Kryesore Show Biz 13:10 - 14 Prill, 2019

“Elvana është milionere,kurse Tuna…”/Robert Berisha “ndez” përsëri sherrin e vjetër

Dihet tashmë që marrëdhënia e Tunës dhe Robert Berishës nuk është aspak e mirë dhe dyshja nuk i kanë kursyer deklaratat thumbuese ndaj njëri tjetrit. Por...

Kryesore Show Biz 12:25 - 14 Prill, 2019

Koncertet shqiptare po rriten gjithnjë e më shumë/Pas Tunës, kjo këngëtare do të rikthehet me këngë të reja

Me zërin e saj Rona Nishliu arriti të fitonte zemrën e të gjithë Europës në 2012-n, kur konkurroi në Eurovision. Që pas martesës së saj në...

Kryesore Show Biz 10:59 - 31 Mars, 2019

U tha që Elvana Gjata e injoroi ,reagon publikisht TUNA: Nuk të lëmë jo…

Një video e publikuar nga televizioni T7 ku shihet shume qartë momenti kur Elvana Gjata nuk i flet Tunës në sallë pak para premierës së filmit “2 Gisht...

Aktualitet 20:45 - 22 Mars, 2019

“Rrëmujë e përditshme me garë singëllash”/Aurela Gaçe ka disa fjalë të sinqerta për Tunën

Këtë javë Tuna ndau me ndjekësit të gjitha këngët e albumit të saj “Fortuna”. Këngëtarja nga Shkupi zgjodhi që të gjitha klipet e këngëve të saj...

Kryesore Show Biz 12:40 - 19 Mars, 2019

Më në fund/Tuna publikon këngët e albumit më të ri, mes tyre edhe bashkëpunimin me Ylli Limanin

Këngëtarja Tuna e ka sjellë albumin e saj më të ri të titulluar “Fortuna” me mjaft sakrifica. Ajo para vetëm 3 ditësh përmes një postimi në...

Aktualitet 21:30 - 16 Mars, 2019

“Kini durim!” Tuna tregon vështirësitë mes sëmundjes dhe punës për klipin e ri

Për Tunën marsi deri tani ka qenë një muaj sa me arritje, aq edhe me probleme shëndetësore. Këngëtarja prezantoi më 8 mars albumin e saj të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 9 Mars, 2019

Koncerti në Ditën Ndërkombëtare të Gruas/Tuna i emocionon të gjithë

Tuna Sejdiu promovoi albumin e saj më të ri me një koncert në Shkup pikërisht në Ditën e Gruas. Pas përfundimit të tij ajo vendosi t’i...

nora dhe tuna
Kryesore Show Biz 16:10 - 14 Janar, 2019

Sherret mes Tunës dhe Norës, të vërtetat dhe thashethemet për dy çiftet

Dikur, shoqe të ngushta që argëtoheshin deri në orët e para të mëngjesit në jetë nate, sot kunata të martuara me dy vëllezër, që nuk flasin...

Kryesore Show Biz 10:53 - 17 Nentor, 2018

Këngëtarja shqiptare sulmon Tunën: “Duhet të heqë dorë nga muzika”

Fjolla Morina do të jetë një ndër të ftuarat e rradhës në emisionin “Shiko Kush Luan”! Ka qënë moderatorja e emisionit Luana Vjollca, e cila ka...

Aktualitet 22:45 - 5 Nentor, 2018

Me Norën nuk flet, por ja si i ka marrëdhëniet Tuna me kunatën tjetër

Tuna, Patrisi dhe Roberti për javë me radhë kanë qënë kryefjala e mediave rozë, lidhur me marrëdhënien e tyre aspak të mirë familjare. Tuna dhe Roberti...

Aktualitet 00:05 - 5 Nentor, 2018

Po me vjehrrën si shkon Tuna?! Këngëtarja sqaron marrëdhënien mes tyre!

Në familjen Berisha, dy vëllezërit Robert dhe Patris, kanë zgjedhur të mbështesin nuset e tyre dhe nuk i kanë kursyer deklaratat e forta ndaj njëri-tjetrit në...

Kryesore Show Biz 10:10 - 29 Tetor, 2018

Debati “Tuna-Rudina-Ermali”: Olti Curri zbërthen sherrin dhe tregon kush e ka fajin!

Ditën e djeshme, Rudina Magjistari iu përgjigj me një shkrim të gjatë deklaratave plot ironi të Tunës, gjatë emisionit “Xing me Ermalin”. Këngëtarja iu përgjigj rubrikës së...

Aktualitet 09:50 - 29 Tetor, 2018

“Tuna të çarmatos me sinqeritetin”, Ermali i del në mbrojtje këngëtares dhe ka një mesazh për kritikët

Pjesëmarrja e Tunës dhe Patris Berishës në puntatën e së shtunës në emisionin “Xing me Ermalin”, ngriti jo pak debate në media dhe rrjetet sociale. Një...

Aktualitet 09:35 - 28 Tetor, 2018

Tuna sherr me Rudina Magjistarin?/ “Nuk do të shkoj asnjëherë në jetën time”

E ftuar dje në “Xing me Ermalin” Tuna rrëfeu disa ngjarje interesante për jetën e saj si kurrë më parë. Ajo foli për lidhjen me Patrisin,...

Aktualitet 00:05 - 18 Tetor, 2018

Ups… Tuna i paska prekur të pasmet Vildanes dhe ja çfarë thotë pasi e bëri

Pak ditë më parë, këngëtarja Tuna Sejdi publikoi klipin e saj të ri me titull “Maria”, një bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraçi. Por përveç risisë së...

Kryesore Show Biz 09:50 - 15 Tetor, 2018

Prisni se nuk i keni parë të gjitha! Tuna poston momentet e nxehta në shtrat me Vildane Zenelin

Pak ditë më parë Seven Saraqi dhe Tuna kanë publikuar këngën e tyre më të re “Maria”. Përveç se kënga ka pushtuar rrjetet sociale, klipi i...