Connect with Us

All posts tagged "trup i pajete"

Kronika 17:41 - 14 Shkurt, 2021

E rëndë në Pogradec/ Gjendet një trup i pajetë në liqen

Një person është gjetur i mbytur pasditen e sotme në Liqenin e Pogradecit. Trupi i pajetë është transportuar në spitalin e Morgut. Policia e Pogradecit ka...

Tronditet Tirana/ Gjendet i pajetë një trup, dyshimet e para
Aktualitet 15:41 - 25 Dhjetor, 2020

Gjendet një trup i pajetë në rugën e Tufinës/ Policia në vendngjarje

Gjendet një trup i pajetë në rugën e Tufinës në Tiranë. Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave...

Histori 08:31 - 3 Nentor, 2020

Dëshmia e ish të burgosurit të Spaçit/ Si e nxora nga galeria trupin e pajetë të 19-vjeçarit, vëllai i vetëm i 7 motrave…

Publikohen disa nga historitë e panjohura të Sajmir Malokut, ish-inxhinier ushtarak që ishte diplomuar me ‘Medalje Ari” në Universitetin e Tiranës, i cili u arrestua nga...

Tronditet Tirana/ Gjendet i pajetë një trup, dyshimet e para
Kronika 10:57 - 8 Korrik, 2020

Gjendet një person i pajetë në një trotuar në Shkodër

Një person është gjetur i pajetë paraditen e sotme në Shkodër. Paraprakisht dyshihet se shkak i vdekjes dyshohet të ketë qenë një atak kardiak. Raportohet se...

Kronika 08:35 - 15 Nentor, 2019

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në Tiranë

Një trup i pajetë është gjendur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Tiranë, te “Brryli”. Mësohet se viktima është një mashkull, identiteti i...

Kronika 09:02 - 13 Nentor, 2019

E rëndë/ Gjendet i pajetë një 34-vjeçar, mister shkaqet

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një 34-vjeçar është gjetur i pajetë. Mësohet se trupi i pajetë i 34-vjeçari K.D. është gjetur në...

Kronika 08:04 - 9 Nentor, 2019

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në Durrës

Një trup i pajetë është gjetur nga një peshkarexhë, rreth 6 milje nga bregu i detit, në Durrës. Mësohet se trupi është i dekompozuar dhe dyshohet...

Kronika 15:35 - 5 Tetor, 2019

E rëndë/ Gjendet i pajetë trupi i një 35-vjeçari

Një trup i pajetë është gjetur mesditën e sotme në lumin e Vjosës. Viktima, mashkull, rreth 35 vjeç, i pa identifikuar ende është gjetur rreth orës...

Kronika 11:07 - 18 Gusht, 2019

Vritet dhe hidhet në det/ Trupi i pajetë bie në rrjetat e peshkimit në Durrës

Një trup i dekompozuar ka rënë në rrjetën e një anije peshkimi, në Durrës. Anija e peshkimit “Emiliano”, mësohet se ka konstatuar rreth 4 milje larg...

Aktualitet 10:41 - 29 Mars, 2019

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë 

Trupi i pajetë i një personi është gjetur në det, në zonën e Portit të Durrësit. Policia dhe polumbarët kanë shkuar menjëherë në vend të njoftuar...

Aktualitet 09:55 - 10 Shtator, 2018

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në kanal

Një trup i pajetë i gjinisë mashkull, është gjetur në një kanal në fshatin Gjoc në Kavajë. Trupi i viktimës, i cili mendohet të jetë rreth...

Aktualitet 17:06 - 6 Shtator, 2018

Trupi i pajetë në Korçë/ Policia jep detajet

Një trup i pajetë është gjendur në lagjen nr 7 në Korçë në lagjen “Ligor Rëmbeci”. Nga të dhënat e bëra të ditura nga policia mësohet...

Aktualitet 16:57 - 6 Shtator, 2018

Gjendet një trup i pajetë në qendër të Korçës/ Ja dyshimet e para

Një trup i pajetë është gjendur në qendër të qytetit të Korçës, në afërsi të pedonales. Nga të dhënat e para mësohet se viktima, ende i...

Aktualitet 11:25 - 10 Gusht, 2018

U mbyt në lumin Mat/ Gjendet trupi i të riut

Një 14 vjeçar është mbytur ditën e djeshme teksa po lahej në lumin Mat. Ngjarja ka ndodhur në Milot tek “Ura e Zogut”, teksa i riu...

Aktualitet 09:55 - 7 Korrik, 2018

E rëndë/ Gjendet i pajetë trupi i një burri

Një trup i pajetë është gjendur mëngjesin e sotëm në plazhin e Currilave në Durrës. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjrajes, por mësohet se...

Aktualitet 16:14 - 5 Qershor, 2018

Polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të fëmijës së mbytur në liqen

Polumbarët e njësisë RENEA, kanë filluar kërkimet për gjetjen e trupit të fëmijës 12-vjeçar, i cili u mbyt në Liqenin e Farkës gjatë ditës së sotme....

Kronika 12:43 - 17 Maj, 2018

E rëndë/ Gjendet trupi i pajetë i një burri

Një shtetas është gjetur i mbytur në lumin, pranë fashtit Tragjas, në Vlorë. Nga informacionet e para mësohet se trupi i pajetë i përket një 70-vjeçari....

Aktualitet 20:19 - 15 Maj, 2018

Gjendet trupi i pajetë i një burri në Korçë/ Ja dyshimet e policisë

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e sotme në fshatin Kamenicë të Korçës. Sipas të dhënave paraprake të policisë, thuhet se trupi i pajetë i...

Aktualitet 20:43 - 6 Maj, 2018

Gjendet trupi i pa jetë i një burri

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në fshatin Slabinjë të Pogradecit, në rrjedhën e lumit. Nga të dhënat paraprake, mësohet se trupi është...

Aktualitet 18:56 - 27 Prill, 2018

E rëndë/ Gjendet i varur një 22-vjeçar

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në kryeqytet, ku një 22-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Ngjarja ka ndodhur një ditë...

Aktualitet 21:06 - 26 Prill, 2018

Gjendet trupi i pajetë i një burri/ Ja dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në fshatin Çepunë të Gjirokastrës, ku është gjetur trupi i pajetë i një 59-vjeçari. Policia lokale bën me...

Aktualitet 19:39 - 22 Prill, 2018

Gjendet trupi i pajetë i ish-kameramanit të televizionit të njohur shqiptar

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në shpellën e “Haxhi Aliut” në Karaburun. Sipas burimeve nga policia, mësohet se një 34 vjeçar është gjetur...

Aktualitet 19:06 - 17 Prill, 2018

Gjendet i trupi i pajetë i një 37-vjeçari në Korçë

Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në Korçë, në një banesë të të pabanuar, në lagjen 9 të këtij qyteti. Burime nga policia...

Me shume postime